За марковите дрехи?

  • 45 590
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 014
Някой може ли да каже нещо повече за Tom Tailor?

# 106
  • Мнения: 6 243
Питаш къде е магазина ли Wink

# 107
  • Мнения: 1 417
Има някой не лоши неща понякога, но зависи какъв ти е вкуса. Основно са спортна линия, дамските много не ми допадат имам само 2 летни потника от там.Мъжките са по добре, мъжа ми има няколко панталона от там - качествени са, пера ги в пералнята и май не са мръднали.Купувани са от фирмените им магазини, защото май и на тая марка има ментета.

# 108
Цитат на: sladka hapka
Питаш къде е магазина ли Wink

 Laughing

# 109
  • Мнения: 1 014
Гостът бях аз

# 110
  • Мнения: 1 975
по принцип купувам по-скъпо но качествено,
понякога купувам и по-евтино, но зависи разбира се от самата дреха...............

# 111
  • Мнения: 1 975
Цитат на: ina0305
И в чужбина  няма маркови дрехи на ниски цини


понякога има, но на специални разпродажби.......

# 112
  • Мнения: 1 975
по принцип маркови дрехи на по-достъпни цени има само в
TAXFREE магазините по летищата. Там имат всякакви - Версаче, Лакоста, Хюго Бос, Шанел ....... и т.н...........

# 113
  • Варна
  • Мнения: 791
И мъжа ми има няколко панталона и 2 костюма от Tom Tailor-мога да кажа,че е  доволен-хубави и качествени материи.Но виж,дамско-аз досега нищо не съм си харесала оттам-въпрос на вкус,разбира се.Но между другото да знаеш,че се шият тука(ако това ще те притесни)

# 114
  • Варна
  • Мнения: 791
Цитат на: Светлана
Някой може ли да каже нещо повече за Tom Tailor?

Горното беше в отговор на цитата

# 115
  • Мнения: 1 320
четох, четох до трета страница и...
я да напиша и моето виждане по въпроса, пък като прочета всички други мнения може да се допълня или коригирам:)
през почти изминалата година обиколих всички магазини по витошка и графа по няколко пъти и установих следното:
костюмите, които се продават в дика ги има в същият десен и в манго  Shocked
в магазина на рила стил /бати балено/ от юли до декември не видях нищо ново-нито като модел, нито като десен.
в магазина на мотиви дрехите бяха така ушити, с толкова "прави" тегели /или тигели Simple Smile /, че или машината е била пияна, или шивачката  Grinning
в манго хич нищо не успя да ми хване окото
купих си поло от бенетон-след третото обличане му излязоха пъпчици. същото се случи и с двата пуловера на половинката, иначе той все от там се облича. виж, джинсите им са хубави.
аз си купих 3-4 костюма от кредо-срещу червило-на едното сако и полата им се разпраха подгъвите след второто обличане. да не говорим, че там дреха мой размер няма и все трябваше да ми ги преправят, а последният път си оставиха ръцете.
накрая попаднах на марката "галинел"-ей тоз костюм като го облякох-все едно по моите размери беше ушит. купих си го-за нова година ще го обличам за първи път и после мога да споделя отзиви. но мисля-за сега галинел ще е моята марка за този вид дрехи. Simple Smile)

# 116
  • Мнения: 1 320
забравих да кажа, че на мен цял живот майка ми е шила дрехите, сега аз се опитвам сама, но време все няма...но по тази причина съм крайно критична и към платове, и към кройки, и към модели. да не говорим за изпълнение.
а пък веднъж един дизайнер-не помня кой, като си откриваше магазина на витошка каза, че в българия маркови дрехи нямало. имало само добри имитации. та за какво говорим?! #Milti

# 117
  • Мнения: 1 014
Някой чувал ли е за българската фирма М2? Оказва се, че шият доста разнообразни и модни дрехи и са на  ниски цени. За сега имам пола и яке от тях и съм много доволна...

# 118
Цитат на: Момиче
а пък веднъж един дизайнер-не помня кой, като си откриваше магазина на витошка каза, че в българия маркови дрехи нямало. имало само добри имитации. та за какво говорим?! #Milti

 
Парушев

# 119
  • Мнения: 612
Съжалявам за "госта", аз съм.

Общи условия

Активация на акаунт