За марковите дрехи?

  • 45 526
  • 206
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 320
не беше парушев. не беше българин изобщо. имам много бегъл спомен, че го чух, когато се откриваше магазинът на макс мара, но споменът ми е толкова бегъл, че не смея да назова име. Laughing

# 121
  • Мнения: 1 464
Наистина не може да се говори за маркови дрехи тук,не съм имала дреха в която да не открия дефектможе би от Бенетон съм най-доволна.

# 122
  • Мнения: 2 258
Цитат на: petiu6ka
Наистина не може да се говори за маркови дрехи тук,не съм имала дреха в която да не открия дефектможе би от Бенетон съм най-доволна.


На Бенетон нещата са много добри.Бебешките и детски дрешки също са много качествени...

# 123
  • Мнения: 8 769
Цитат на: sunny_zt
Аз не робувам на марки. Според мен е голяма глупост. Има много качествени дрехи, които са без известна марка.
А също избягвам да купувам сергиджийски боклуци.

Абсолютно споделям и практикувам. В 99% от случаите, когато си купувам дрехи, залагам на българското качество!

# 124
И аз Бенетон,но цените на бебешките са сам да се  #Sniper

# 125
  • Мнения: 694
Споделям мнението ма Момиче, в повечето магазини дрехите им неструват само името им е голямо. На няколко пъти ми се случи обикаляйки да си купя нещо (по скъпарските магазини ) никога нямат по-големи номера. Направо се побърках да обикалям. В Рила стл никога нямат нещо което да ти грабне окото освен якетата им. В Дика всичко е по-елегантно. Засега на Витошка посещавам магазин Сolory доста неща ми допадат там. Морган също. Но все по-малко пари давам за дрехи, (защото съм с 10кг. отгоре и съм на постоянна диета, но уви нищо не става) купих си преди месец дънки и вече са ми големи. Така парите ми отиват за обувки и детенце.

# 126
  • Мнения: 1 038
Аз ли4но не държа на марката,гледам да ми е удобно,но мъж ми в последно време си купува дрехи от''CAMEL AKTIVE''и е много доволен.По-миналата година си купи панталон,който още не е мръднал. #Silly

# 127
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: wilma
Цитат на: sl
Цитат на: Светлана
Истински маркови дрехи на ниски цени, това май само в чужбина го има  Rolling Eyes

Не съм съгласна, една блузка в магазина на CHANEL в Мадрид е 2500 евро....

                Съгласна съм с теб,но какво ще кажеш все пак за намаленията в марковите магазини в Мадрид? Stuck Out Tongue Тука такова нещо като истински"маркови "дрешки и истинско намаление НЕМА !

Обикновено след 06.01 запо4ват намаленията.Във вси4ки магазини ги правят, в тези за конфекция(която ли4но аз не с4итам за маркова) на зара, М&Н , сфера, манго бенетон и т н т... цените на някои неЩа падат до 50%, По обясними при4ини по4ти не минавам по Serrano, Ortega y Gasset, Velasquez  това са улиците кадето модните корифеи са разположили бутиците си...

# 128
  • Варна
  • Мнения: 791
Бенетон,Ла косте,Пиер карден,....например,не са ли маркови дрехи спорд теб?И аз нямам предвид C&A,El Corte Ingless,Al Campo и др. чудесни Centros Comercial,Манго,МЕXX и др.Както и да е,съгласна съм,че истинските маркови дрехи в чужбина са на зверски цени,но исках да отбележа че и при тях има намаления(на стари колекции и т.н.)

# 129
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: wilma
Бенетон,Ла косте,Пиер карден,....например,не са ли маркови дрехи спорд теб?И аз нямам предвид C&A,El Corte Ingless,Al Campo и др. чудесни Centros Comercial,Манго,МЕXX и др.Както и да е,съгласна съм,че истинските маркови дрехи в чужбина са на зверски цени,но исках да отбележа че и при тях има намаления(на стари колекции и т.н.)

За мен и за испанците, които познавам не.Това са фирми, които правят конфекция, голяма 4аст от която се изработва в страни оттака наре4ения трети свят( Камбоджа , Китаи и т н т...)
Според мен една конфекция, не може да бъде "неЩо марково", Такива за мен са дрехите от колекциите на световно известните дизаинери...Но те за съжаление са приоритет само на доста тесен кръг от хора.
Бутиците на модните корифеи са по един два за цяла Испания.Обикновено един в Мадрид и втори вБарселона...
И това е така, заЩото в тези градове имат апартаменти вси4ки испански благородници и останалите публи4ни ли4ности...
ЩОМ ДЙВИД БЕКЪМ МОЖЕ ДА ПЛАТИ ЦЕЛИЯ РЕСТОРАНТ НА ХОТЕЛ РИЦ, ЗА ДА ВЕ4ЕРЯ  НАСАМЕ С ЖЕНА СИ, КАКЪВ Е ПРОБЛЕМЪТ ДА ПАЗАРУВА В ТЕЗИ БУТИЦИ.
Принцеса Летисия , например, за публи4ни изяви се обли4а с дрехи на испански дизайнери..., но инфантите предпо4итат световноизвестните марки.
Нормалните испанци от среднта  и над средна класа обикновено се обли4ат от магазините за конфекция на зара, ла кост, бенетон  и т н , но никой от тях няма претенции това да са маркови дрехи...

# 130
  • Варна
  • Мнения: 791
Ааааааааааа,сега ми стана ясно за какво говориш! Wink Понеже аз си мисля,че тука в тази темичка става въпрос за марковите дрехи и че повечето считат за такива дрехите(и др.),които са на известна марка(наложила се на пазара и т.н.)А това ,за което ти говориш,са ДИЗАЙНЕРСКИ ,а не просто МАРКОВИ дрехи!Или греша?! Thinking

# 131
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Цитат на: wilma
Ааааааааааа,сега ми стана ясно за какво говориш! Wink Понеже аз си мисля,че тука в тази темичка става въпрос за марковите дрехи и че повечето считат за такива дрехите(и др.),които са на известна марка(наложила се на пазара и т.н.)А това ,за което ти говориш,са ДИЗАЙНЕРСКИ ,а не просто МАРКОВИ дрехи!Или греша?! Thinking
не грешиш Grinning

а левис към марковите ли спадат? Wink щото моя мъж им е  голям фен и по време на разпродажби се е случвало да си вземе дънчици  за 60 евро...

# 132
  • Варна
  • Мнения: 791
Между другото  МАРКОВИТЕ  стоки не е задължително да са БУТИКОВИ-и при тези понятия има разлика мисля!Искам да кажа ,че дизайнерски,бутикови и маркови стоки са 3 различни понятия.Или поне моето схващане за тия неща е такова. Rolling Eyes  Wink

# 133
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: wilma
Между другото  МАРКОВИТЕ  стоки не е задължително да са БУТИКОВИ-и при тези понятия има разлика мисля!Искам да кажа ,че дизайнерски,бутикови и маркови стоки са 3 различни понятия.Или поне моето схващане за тия неща е такова. Rolling Eyes  Wink

Просто написах мнението си.Дрехите, които имам на Калвин  Клайн, КаШарел, Бенетон, Марк Спенсър и т н т в никакъв слу4ай не с4итам за маркови.Те са си най обикновена конфекция.
Само бих си позволила да посо4а един факт.Тази година Карл Лагефелд(дизайнерът, които дълги години беШе синоним на Шанел )направи колекция за веригата Н&М .Цените бяха доста сносни около 40 ,60 евро за блузка например, и на етикетите си пиШеШе "колекция на Карл Лагефелд", в обЩи линии никой не ги купуваШе, дори накрая ги пуснаха на 50% намаление...
Но ако в бутика на Шанел пуснат дреха за 60  евро( да не говорим за намалението от 50% ) може и да има и жертви, премазани от тълпата.
А Що се отнася до Пиер Карден 4арШафи на на тази марка се продаваха в кварталния супермаркет(Ahorra mas)...а днес видях детската коли4ка на едно от хлапетата в яслата на Вики, съЩо Пиер Карден.Козметиката му се продава предимно в дрогериите, където липсват останалите известни марки...

# 134
  • Варна
  • Мнения: 791
Цитат
Просто написах мнението си...

И аз така! Wink

Общи условия

Активация на акаунт