Майски бръмбарчета - Тема 1

  • 15 433
  • 332
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 172
Аз първо го слагам в кошарата,после заспивам като кърмя и не го местя.Не ни пука ,че казват ,че ще свикне и да го махам,Или пък да го оставям да реве,да не го свиквам на ръце-пълни глупости.Мдн сърцето ми се къса и аз ще ревна с него.
 
Гушкам си го, спи на ръце понякога (въпреки че той си свикна в легълцето и си му харесва там), давам му биба, всичко, което поиска бебокът.
Сега са много мънички и имат нужда от много близост и любов. Чак след шестия месец ще започна да мисля за някакво възпитание Simple Smile

# 61
  • Мнения: 263
Здравейте мамита, вчера отворих и дадох на моя бебок ка-вит. Ако някой има нужда ги подарявам, за мамита от Пловдив и на ръка ги давам, а за другите изпращам по куриер.
Радвам се на всички, които кърмите, при нас не се получава, храним се комбинирано, а кърмата я получа чрез цедене. Но ще продължавам така докато мога, въпреки че отнема много време.

# 62
  • Мнения: 21
Здравейте, майски мами. Не съм писала до сега, но с радост ще се включа в редиците. Имам момиченце, което се роди на 14 май. Повода да пиша, е че имам отворени Ка-вит на 15 юни и мога да изпратя на някоя мама, която не ги е открила в аптеките. Пишете, ако има желаещи. Капките са във Враца, но мога и да ги изпратя по куриер.

# 63
  • Мнения: 165
Когато бащинство обхваща дни от 2месеца на един.път ли си изплащат или.на 2

# 64
  • Мнения: 378
Когато бащинство обхваща дни от 2месеца на един.път ли си изплащат или.на 2

На 2 пъти

# 65
  • Мнения: 986
Здравей, wella. Добре дошла. Simple Smile
Как сте мами?
Аз вече се чувствам добре и почти възстановена. Но ни трябва диета. Sad
Малчо продължава да е невероятно послушен и кротък, пу пу да не го урочасам. Simple Smile Даже наскоро получих първата му социална усмивка и кикотене. Heart Eyes
Напоследък обаче си промени честотата на изхождане от 4-7 пъти на ден на веднъж. При вас има ли промяна?
Аз вече съм на вълна захранване. Grinning и затова добавих в първия пост една таблица, която ми се стори подробна и ок. Даже тези дни попаднах и на книгата на Маги Пашова онлайн, ако някоя мама я иска мога да я пратя.
Аз се чудя как да захранвам дали с парченца или с пюренца. Иначе съм си харесала около 6 месец.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз съм изтощена,моят е много изнервен тези дни,,иска само на гърда да виси,плаче,ужас е.Хахх..Иначе ни се усмихва постоянно,по 100 пъти на ден и си вика:Ауу...Simple Smile Но поне да хапва по-малко и да спи повече,хахах...

# 67
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Мад, рано ми се вижда да мислим от сега за захранване, но аз определено пак по ЗВБ ще захранвам, както направих с каката.

Ерик също започна да ака по 1х на ден, даже от време на време и през ден ака. Не го мисля изобщо, даже така ми е много по-рахат, че не сменям по 100 пъти на ден наакани памперси. Сестра му е същата, още на 2-3 месеца започна да ака през ден и все още е така.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Аз точно днес сутринта видях, че уреда на Авент за пюрета е намален и го поръчах. Мисля да започна захранването на 6+ месеца с пюрета, както и преди.
Баба ми и свекърва ми живеят в села и имат големи градини. Вече започнах със замразяването на домашни зеленчуци, подправки, плодове.

# 69
  • Мнения: 21
Момичета, кой може да ме добави в групата във фейсбук? Ще напиша и там за капките и после ще пиша на юнските мами. Пък и ще ми е приятно да обменяме информация за бебчетата. 😊

# 70
  • Мнения: 25
Здравейте, мами, не съм писала скоро.. Расте и моят юнак. За съжаление се оказа, че кърмата ми е недостатъчна и нехранителна (ядох и пих какво ли не, кърмих и стимулирах постоянно) и вече сме изцяло на АМ. Не беше качил нито грам за 2 седмици, когато беше само на кърма. Сега за месец качи 1 кг и 200 гр. Има колики, най-много го успокоява да лежи по корем на моя корем. Grinning Вие как ги обличате? Правите ли гимнастики? Аз засега му слагам боди с дълъг и ританки, ама скоро мисля да го пускам по боди с къс. Иначе е голям сладур. Кротък е, усмихва се много и бързо свикнах с новата роля.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз моя си го обличам с къс ръкав.

# 72
  • Мнения: 986
Marietadd, много жалко. Но и моят първите две седмици беше качил 100 гр, но вторите две седмици качи кило. В крайна сметка важното е да сте здрави и щастливи. Hug
Аз обличам спрямо градусите, като вкъщи стои само с късо боди. Навън е или дълъг ръкав и панталон, ако е под 22 градуса или късо боди и къс панталон, ако е над 23. Гимнастики правим редовно жабчето, рефлекторно пълзене и седене по корем, докато му галя около гръбнака, по-рядко му правя упражнения за ръцете - кръстосване пред гърдите и вдигане и сваляне на ръцете. Мислех да видя на страницата на Фурлакис дали има други гимнастики. Той каза, че най-важно е рефлекторното пълзене другите може да се пропускат.
wella, това са групите.
За фейсбук групата трябва да се поиска приятелство на Елиза Николаева, на профилната снимка е седнала на стълби. Тя ще ви добави.
Втора тайна група - Покана. Натисни

# 73
  • Варна
  • Мнения: 793
Елиза си смени профилната. Вече е с дъщеричката си там.

# 74
  • Мнения: 165
Здравейте моята Преска си е изцяло на кърма обаче и давам и глюкоза защото още те не и е минала жълтиничката и лекърката каза да давам по 60мл на ден вече в понеделник сме на лекар да видим ставаме на един месец а не минава 😔😔

Общи условия

Активация на акаунт