Майски бръмбарчета - Тема 1

  • 15 500
  • 332
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 997
Здравей,
Брани вече е на 54 дни и все още има жълтеница. Нищо не давам. Педиатърката каза, че при кърмачета е нормално да има по-дълго жълтеница.
Междудругото най-много билирубин се изхвърля с изпражненията. Така, че ако хапва ще мине. Hug

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 572
На вас цикълът дойде ли ви?Кафета пиете ли?Аз питах консултант по кърмене каза,че мога да пия..На някои бебета им влияе,на други-не...Аз по време на бременност пиех по едно..Сега пия по 1-2..И започнахте ли да правите секс?

# 77
  • Мнения: 997
Цикъл слава богу още нямам, но на прегледа при АГ се видя, че скоро ще имам овулация, та не знам...
Знам, че може кафе веднага след кърмене, на мен навикът за пиене на кафе ми изчезна с бременността, но сега пих едно и на малкия нищо му нямаше. Вече имам разрешение за секс, но още не сме стигнали. Grinning

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз не ходих на профилактичен...На мен ми казаха 1 месец след секциото и ние вече действахме...хахаха..Но ми е малко странно...Само за малкия мисля,ахахааах..Но още не съм яла зеле и бобови..

# 79
  • Германия
  • Мнения: 3 452
Оооо, така обичам да пия кафе! Днес вече изпих две и сега обмислям да си направя трето ☕
Цикъл още нямам, секс изобщо не ми се прави! След 10 дни съм на преглед при АГ, след това може и да пробваме

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Оооо, така обичам да пия кафе! Днес вече изпих две и сега обмислям да си направя трето ☕
Цикъл още нямам, секс изобщо не ми се прави! След 10 дни съм на преглед при АГ, след това може и да пробваме
Аз без кафе ще умра,но дано не му влияе,че напоследък е нервен и не спи много...Вашите дътжат ли си главата изправена//Моя си я държи  още от преди няколко седмици и даже се бъзикат  вчера.че бил инат и ще ми разкатае фамилийката,хахахха.

# 81
  • Мнения: 172
Кафе си правя безкофеиново. Ако се случи безсънна нощ, си правя с кофеин, но веднага след кърмене и то слабо, че иначе ми се струва, че му влияе на съня.
Безалкохолна бира също пия понякога Grinning То и с тях сигурно не е хубаво да се прекалява, че сигурно има химии, за да премахнат кофеина и алкохола, ама пък и аз съм човек Grinning
Секса го подновихме веднага след като ми спряха лохиите (секцио бях), нямам проблем, бих казала, че си е като преди Blush

# 82
  • Мнения: 70
Здравейте, мами! Вече трета вечер се повтаря един и същ сценарий и се побърквам. Бебета по принцип е спокойна, но нещо й стана и вечер след като се нахрани в 21 :30 или 22:00 няма заспиване до към 1....Почва едно луди шаване с ръце и крака, неспокойствие. В крайна сметка заспива едвам едвам, а като сe събуди след хапването в 4 или 5 започва зверско напъване, ръмжене и превиване и пак не може да заспи. Това се случва поредни дни вече и не знам дали ще има край, отчаях се вече.... Колики ли са и аз се чудя, но страшно много се измъчва, моля за съвет

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте, мами! Вече трета вечер се повтаря един и същ сценарий и се побърквам. Бебета по принцип е спокойна, но нещо й стана и вечер след като се нахрани в 21 :30 или 22:00 няма заспиване до към 1....Почва едно луди шаване с ръце и крака, неспокойствие. В крайна сметка заспива едвам едвам, а като сe събуди след хапването в 4 или 5 започва зверско напъване, ръмжене и превиване и пак не може да заспи. Това се случва поредни дни вече и не знам дали ще има край, отчаях се вече.... Колики ли са и аз се чудя, но страшно много се измъчва, моля за съвет
Колики са.Давате ли нещо?Масажирайте коремчето,люшкайте,гушкайте я.

# 84
  • Мнения: 70
Давах инфакол и редувах с абоколикен, сега давам колийф, но май нищо не помага, просто има такива дни. Нямам търпение да отминат вече тези колики

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Още няколко месеца и ще минат...Нашия има сутрин главно,най се успокоява на гърда

# 86
  • Мнения: 475
Здравейте! Нова съм за вас за мен вие не😊 Следя всички теми от бременността, та до сега. Мама съм на близнаци, момче и момиче и един тийн на 16г. Имам нужда от успокоение, може би. Понякога когато съм сама с тях, гледам да ги храня с разлика за да им обръщам нужното внимание на всеки по отделно. Доста често обаче се застъпват и настава същинско чудо. Рев до крайност. Страх ме е този рев да не вреди, както физически, така и емоционално. Момченцето ми е по-нетърпеливо и иска всичко на мига. Чувствам се най-неспособната мама на всички времена в такива моменти и безумно виновна.

# 87
  • Мнения: 997
Здравей. Според мен всяка майка има такива моменти, в които се чувства не достатъчно добра. При мен например когато не мога да разбера напълно какво не е наред, а ме гледа все едно ми го е казал милион пъти. В крайна сметка всички се стараем да дадем всичко от себе си.
Но вярно, че в началото най-важно е храненето за емоционална връзка, но не е ли по добре да го храниш едновременно и да си спокойна за гушкането. Все пак за децата е най-важно щастливата и спокойна мама. Или да ги храните заедно с тийна.
Няма как рева да навреди, просто в началото е единственото им средство за комуникация и се опитват да ти кажат нещо. Плюс, че твоята разтревоженост показва колко ги обичаш, което те усещат.
Така, че спокойно. Hug

# 88
  • Мнения: 21
Здравейте майски мами. На 01.07 правим 1 месец с бебе Елена. Имам въпрос относно витамин К капки. Някоя има ли в наличност да купя от вас? Никъде не намирам.

# 89
  • Мнения: 263
Здравейте майски мами. На 01.07 правим 1 месец с бебе Елена. Имам въпрос относно витамин К капки. Някоя има ли в наличност да купя от вас? Никъде не намирам.
Аз имам и ще ви ги подаря, отворени са на 11.06, ако желаете пишете ми на лс

Общи условия

Активация на акаунт