Доходите на жената преди раждането

  • 17 075
  • 692
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 086
Жреб , ако евтиния интернет ти позволява , има едно предаване по ТЛС "Невероятните спестовници ' само за теб е. Ще получиш идеи как да пестиш по още 2.50 лв на месец .

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Радвам се, че всички до една пишете за доходите на жената преди раждането и се придържате към темата. Innocent

# 677
  • Мнения: 2 086
Радвам се, че всички до една пишете за доходите на жената преди раждането и се придържате към темата. Innocent

От теб взимаме пример Simple Smile

# 678
  • Мнения: 859
Аз пък не съм забелязала българите масово да живеят много нашироко и над стандарта си. Ние може и да виждаме на улицата хубава кола, например, но не знаем в жилищата какво е. Ниски са доходите, а животът скъп и няма как милиони да се натрупат ей така. Както писаха някои дами, от редица нужди не може да се пести, колкото и да искаш, защото не само, че евтиното излиза скъпо накрая, но може да е и животозастрашаващо. Аз съм пестелива от малка и това ни е спасявало семейно много пъти, но пак каквито и сметки да правя - определена сума си заминава месечно и толкова.

# 679
  • Мнения: 2 183
То щото за Пловдив и колите беше много по темата.

# 680
  • Мнения: 19 177
Забравих да напиша одеве, ама според мен нисък 100-килограмов мъж е с по-големи обиколки от висок 100-килограмов мъж и носи по-голям размер дрехи.

# 681
  • София
  • Мнения: 38 798
Мойто 100 кг си обу старите скъсани дънки с голяма гордост днес. Вече е 95!

# 682
  • Paris, France
  • Мнения: 14 184
Забравих да напиша одеве, ама според мен нисък 100-килограмов мъж е с по-големи обиколки от висок 100-килограмов мъж и носи по-голям размер дрехи.

Е, то това е ясно и за двойкаджийките по математика. Разликата между ниските и високи хора е в дължината накрайници основно. Високите нямат по-големи глави или обем на туловище от ниските. В бедрата са най-големите и тежки мускули. И в задника.

Има значение дали теглото е мускул или тлъстина. Мускулите тежат, а сланината не. Двама души с еднакъв ръст и тегло могат да имат коренно различни обиколки, особено на талия. За мъж е важно да има тясна талия и плосък корем. Това дава V торс. Малкото разстояние между пъп и пубис е признак на мъжественост. Надуят ли коремите почват да приличат на бременни лелки или шопари. А шопарът е кастрат. Каквото и спестявания да има, не може да произведе потомство.

Шварценегер тежи над 100 кила и изглежда прилично, но май е над 1.90м.

# 683
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Каква е сагата със соленото сиренЬе, пак съм изтървала 🤔

# 684
  • София
  • Мнения: 38 798
Шварценегер не е толкова висок. Но тренира все още ежедневно. И има две понита.

# 685
  • София
  • Мнения: 35 273
Кат е солено не ядеш много. Икономисвал един вид.
Жреби, сиренето се изкисва като ти е солено, не е добре за бъбреците хич.

# 686
  • Paris, France
  • Мнения: 14 184
Шварценегер не е толкова висок. Но тренира все още ежедневно. И има две понита.

Правилно. Сега погледнах, 1.88м е висок. Нищо не е, ама......... 😎🥳

# 687
  • Мнения: 1 206
Жреби, и аз нямам тв, щото не гледам, но пък се наслаждавам на нета Simple Smile Обичам сирене по БДС обаче, а също и киселото мляко. Купувам мн. морско, зеленчуци(разбирай асберг, рукола и чери, а не маруля, пластмасов домат), напоследък телешко. Няма да пестя от храна, защото това значи да пестя от здраве и удоволствие - да, да ми е вкусно. Аз съм "за" пестенето, но не и от лишенията. Понякога това, че ще спестя 50 лв от излизане, би ме лишило от това, да срещна готин човек. За дрешките в мола мн си се объркал - HM, zara, mango, bershka и подобни са нискокачествени марки, за каквито и цени хората тук да ги купуват. Аз започнах да купувам по-малко известни, по-скъпи, но по-качествени. Сега наобикалям и магазинчета по "Шишман", не знаех, че съм пестелива Wink
Аз не разбрах, заслужава ли жена, която не е спестила, да има гадже/бебе или не - на кладата?

# 688
  • Paris, France
  • Мнения: 14 184
Аз не разбрах, заслужава ли жена, която не е спестила, да има гадже/бебе или не - на кладата?

В живота хората получаваме не това, което заслужаваме, а това, за което се преборим.

Жена без спестявания може да си има колкото гаджета иска. Тъкмо да облекчи бюджета ❤. За дете - тя си знае. Може да няма спестявания, но да има имоти, богати родители, баби, да намери богат оплодител.

# 689
  • Мнения: 1 206
Nevena, фен съм ти, помня и по други теми много точни мнения имаш.
Ако знаех това, което написа, на 20г. по съвсем др. начин щях да се развия, ама нейсе.
Та, питам Жреби, тъй като смятам това за изконни права, които не се влияят от пари/визия/образование и т н. Интересно ми е той какво мисли, също така и според него тази, която отговаря на неговите критерии, какви критерии има тя за мъжа според него ( и би ли могъл той да отговори на тях).

Общи условия

Активация на акаунт