Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 914
  • 2 088
  •   2
Отговори
# 1 740
  • София
  • Мнения: 5 547
Зехтина от ХХL ,четох етикета мисля че в Италия беше произеден.

# 1 741
  • shumen
  • Мнения: 18 199
Сутиен с лепки имам от Джъмбо мисля, че беше и ми е много удобен.

# 1 742
  • Мнения: 8 313
Момичета, този чопър от следващатаседмица ли беше читавия? Сега ме изненадаха, че трябва да купя такова нещо, да знам дали да изчакам до понеделник.

# 1 743
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Добре, че сте заети с гащите тази седмица та не сте видяли какви вкусни хърватски чевапчичи бяха пуснали Grinning...че и на промоция ги взех...за 5лв килото на говеждото си е направо оферта. Много са вкусни, ще се радвам ако Лидл вземат да ги пуснат в постоянния асортимент.

Долче на голяма патерица ЧРД, много здраве и успешни покупки ти желая. Hug Kissing Heart

# 1 744
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Здравейте, видях в Лидл малка туристическа парна ютия. Някой дали я е ползвал. Дали загрява и глади добре.


[/img]

# 1 745
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, видях в Лидл малка туристическа парна ютия. Някой дали я е ползвал. Дали загрява и глади добре.


[/img]
Горе долу бива , имаме я от мин.година,дъщеря ми я ползва, става за туризъм, за ежедневна е малка.

# 1 746
  • Мнения: 20 224
Майки, и аз взех от кебапчетата, доста се подзверих на касовата бележка с тези чевапчи 😸 Още не съм ги правила, хубави са викаш, аз се притеснявам да не са дървени, заради говеждото.

# 1 747
  • Мнения: 10 397
Миленски, тази ютия не е ли много слаба, като гледам мощността, посочена на опаковката, как се справя с нещо силно намачкано (случва се и при най-добро опаковане на дрехите в багажа)?

# 1 748
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Миленски, тази ютия не е ли много слаба, като гледам мощността, посочена на опаковката, как се справя с нещо силно намачкано (случва се и при най-добро опаковане на дрехите в багажа)?

И аз за това питам? А можете ли да ми препоръчате малка ютия за път. Която все пак да върши работа!

# 1 749
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Кебапчетата са супер, вкусни и сочни. Вчера ги направихме и заминаха бързо.

# 1 750
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Майки, и аз взех от кебапчетата, доста се подзверих на касовата бележка с тези чевапчи 😸 Още не съм ги правила, хубави са викаш, аз се притеснявам да не са дървени, заради говеждото.
Разкошни са Леми..аз заредих добре фризера...въпреки мрънкането на ММ. Joy

# 1 751
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Досега единствените кебапчета, които харесваме, са по стандарт. Тези по-добри ли са?

# 1 752
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Перуника, за мен са по-вкусни. Нашите са с много подправки, тези са с по-натурален вкус...ако си яла кебабчета в Сърбия или Хърватия ще ме разбереш.

# 1 753
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 082
Туристическата ютия я гледах преди време, когато я бяха пуснали тук, но не ми вдъхна много доверие. Точно тази не съм я ползвала, имах една, дето си купих при първото ми идване в Испания. Вършеше работа, имаше си и пара за по-силни гънки, но въпреки всичко не може да замести голямата поради големината. Отнема повече време да изгладиш хубаво с туристическа ютия.

# 1 754
  • София
  • Мнения: 5 547
Миленски, тази ютия не е ли много слаба, като гледам мощността, посочена на опаковката, как се справя с нещо силно намачкано (случва се и при най-добро опаковане на дрехите в багажа)?
Не очаквайте чудеса, щерката е студентка и каза че  я е ползвала 3,4 пъти за някоя ризка. Нали има опция за връщане, може да се пробва, скъпа ми се стори ,но е доста малка и не заема място, та затова се спряхме на тази.

Общи условия

Активация на акаунт