Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 985
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 755
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Сърбия ми е доста далеч и не съм опитвала, но нашите кебапчета ми харесват заради кимиона.

# 1 756
  • Мнения: 69 263
Моля за фото на тия кебапи ☺

# 1 757
  • In transit
  • Мнения: 12 021
Тета, Само, че цената в момента им е 6,99лв, а аз ги взех на още 30% т.е на 4,89лв.

# 1 758
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 093
Те това е, уредила си се с евтинджос кебапчета, че и вкусни казват! 😁

# 1 759
  • Мнения: 9 624
айдееееее, сега за кебапчета ще се юрнем. ако кажете, че и съставът е добър....

# 1 760
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Вие си говорете за мръвки, аз да похваля козуначените френски кифлички с масло. Ами толкова са ми вкусни, че и Ххл пакет няма да ми е достатъчен.

# 1 761
  • Мнения: 69 263
Сърдечно благодаря, Мики!

# 1 762
  • Мнения: 2 405
Някой дами обсъждаха стоки дето не ги предлагали в БГ, да попитам дали сте ги търсили в интернет магаина на германският сайт www.lidl.de и дали някой си е доставял от там (без значение директно или через фирмите дето карат стоки от Германия/Англия/Италия)?

# 1 763
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
И Лидл Испания има онлайн вариант, предполагам и с превозвачи ще става.

# 1 764
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Туристическата ютия я гледах преди време, когато я бяха пуснали тук, но не ми вдъхна много доверие. Точно тази не съм я ползвала, имах една, дето си купих при първото ми идване в Испания. Вършеше работа, имаше си и пара за по-силни гънки, но въпреки всичко не може да замести голямата поради големината. Отнема повече време да изгладиш хубаво с туристическа ютия.

Благодаря!

# 1 765
  • Мнения: 672
... да попитам дали сте ги търсили в интернет магаина на германският сайт www.lidl.de и дали някой си е доставял от там (без значение директно или через фирмите дето карат стоки от Германия/Англия/Италия)?
Да, от немския сайт, до немски адрес на превозвач (5евро), и после според цената на превозвача (до Сф 3лв/кг).
На немския сайт гледам и отзиви за продукти - най-вече джаджи и уреди, немецът пише педантично Wink
Ползвала съм го и когато нещо, което искам, го има в техния онлайн магазин, а тук - не, и не знам кога и дали ще го пуснат.

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 20:32 от Nara

# 1 766
  • Мнения: 4 841
Деничка, не успях да мина сутринта през магазина, че малкия се успа и закъснях. Тази вечер имаше потници доста. И с тънки и с дебели презрамки, в бонбонени цветове. От бельото имаше само прашки. Гащи не видЕх.

# 1 767
  • Мнения: 193
Аз да кажа за робота, взех го днес, заредих го, едва го опазих от бебето. Пуснах го и за мое учудване, мина всички стаи прилично добре. На автоматичен режим, хаотично чисти, не като ксаиомито, ноооо, се справи, мина всичко стаи. Доста големи прагове минава, килими, гумени пъзели, нищо не го спира. Уж го взех за пробата, нооо май доста ми хареса. Не е смарт, има дистанционно, но може да му нагласиш режим, да го програмираш в кой мод да работи, в колко часа. Има резервни хепа филтър и четчици. Даже и име му измислихме, та май ще го оставяме.
Знаете ли после как се поръчват части - хепа филтър след време?

И аз си взех робота. Днес даже излязохме на разходка, а аз си го оставих да чисти. Като се прибрахме жеше чисто, а той се зареждаше на станцията. Иначе и аз нямам идея откъде може да се купи такъв филтър. Предполагам, че в нета все ще го намерим или в алито.
ПС. Още в четвъртък като взех робота, го заредих и пробвах, но забравих да пробвам дистанционното. Оказа се, че не работи. Та, днес върнах робота и си взех нов насреща.

# 1 768
  • Мнения: 2 598
И аз съм доволна, чисти добре. Не е умен като ксиоми, ама затова е почти наполовина. Сега ще тествам дистанционното и аз. То няма батерии и не сме го ползваали, ама отивам да пробвам Blush

# 1 769
  • shumen
  • Мнения: 18 243
Кебапчета и аз взех и не са лоши наистина.

Общи условия

Активация на акаунт