Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 625
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 965
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
За мен си е зеле с майонеза. Ако ще и извънземно име да й сложат за украса.

Типично американска - друг път. Спори  се по въпроса.

Не е по-лека от простото зеле с майонеза и моркови...на тази чаша цахар са й сложили..сладни та се не трае.
E, щом ти казваш, така ще е.

# 1 966
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Аз не бих си купила колсло от Лидл. Толкова му асоциирам вкуса с кфс, че със сигурност ще се разочаровам.
Реално си е зеле с моркови и майонеза, ясно е че с добавките се изменя вкуса - за едни вкусно, за други странно... Няма как да се хареса на всички.
Купих доста Верея от нашия Лидл. Беше прилично намалена, нз защо ( 0.99/ кофичка 3.6%).
И да, изкуших се и взех франзЕла... Ами вкусен ми е лидълския хляб!

# 1 967
  • Мнения: 68 654
Да. Казвам за МЕН как е.

Не си налагам мнението. За разлика от теб.
Просто лично впечатление споделям.

# 1 968
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
е, точно така е, де... нищо различно не казвам===

# 1 969
  • София
  • Мнения: 3 715
На мен точно това ми хареса, че е сладка и различна от нашето зеле с майонеза. А дали е същото няма смисъл да спорим. Все едно да кажеш, че шопската и гръцката са еднакви, само маааалка разлика има 😂

# 1 970
  • Мнения: 10 210
Аз добре, че съм в ПМС, стабилно овършах маса подсладени американски неща вчера, че и ми харесаха. 😁

# 1 971
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
И аз предпочитам да си приготвя салатата сама Simple Smile Напоследък не само от американска седмица ами и продукти родна стряха ми сладнят - навсякъде слагат захар - направо ужас Simple Smile ММ взе едни бирени пръчки XXL те пък пресолени за моя вкус - така че все няма угодия Simple Smile

# 1 972
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327


Не, Тета, това не е зеле с майноза, вкусът на салатата няма общо с вкуса на българската салата зеле с майонеза. Това, че не знаеш какво е колсло, типична американска салата, вече е друго. Има много разновидности, лукът й придава различен вкус, има горчица, каперси, сметана. Та, далеч не е зеле с майноеза Simple Smile

Ами чисто зеле с майонеза си е. Другото е вариации.

# 1 973
  • Мнения: 9 483
Боже, че то кой ще изяде 8 кг диня???

Ние сме четирима. Точно за 2 пъти я приключваме. То като махнеш корите (които м/у другото са тънки), но тежат...

# 1 974
  • Мнения: 47 986
И аз харесвам салатата в кфс, макар да съм я яла преди години де. В Лидл подобна ли са я докарали?

# 1 975
  • Мнения: 20 172
Захар..захар   това е с две думи мнението ми за всьо от амер.седмица.
Единствената тематична седмица от която не купувам абсолютно нищо, точно затова.

# 1 976
  • Мнения: 68 654


Не, Тета, това не е зеле с майноза, вкусът на салатата няма общо с вкуса на българската салата зеле с майонеза. Това, че не знаеш какво е колсло, типична американска салата, вече е друго. Има много разновидности, лукът й придава различен вкус, има горчица, каперси, сметана. Та, далеч не е зеле с майноеза Simple Smile

Ами чисто зеле с майонеза си е. Другото е вариации.

Лидлската е зеле +моркови + майонеза +чушка. И захар. Няма горчица. Няма сметана. Има консерванти.
Та да...за нея казвам че е зеле с майонеза.
Не знам какво е колсло, да. Не съм я и коментирала.
Коментирам си т'ва подсладено зелце с майонезка.😊

# 1 977
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ааа, сметана на етикета пише, че има Simple Smile.

# 1 978
  • Мнения: 68 654
Не видях на тази...ама таман я прибрах. Не ми се става... 😄

# 1 979
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Тета, вижда се и на твоята снимка.

Общи условия

Активация на акаунт