Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 911
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 589
Защо всички търсят сините, да не съм пропуснала някоя нова мода? Аз на миналото зареждане взех от прасковената гама, затова сега исках сините, за цветово разнообразие. Иначе другите, които имам, са ми по-приятен цвят.
Аз от предното зареждане взех с прасковен и винен цвят. Като модел заспаха ми. Исках сините, защото много го нося този цвят, имам и сутиени и потници и т.н.

# 1 711
  • Мнения: 10 214
Имам едни лидлски памучни сутиени в лилаво - светъл и тъмен, по двойки които са - и много ми се искаше да предложат бикини в тези цветове...ама няма.

Някой взе ли си от лепящите се сутиени, които предлагаха преди време, ако може да сподели впечатления? Имам такъв от преди милион години..от моята младост 😃..струваше бесни пари, новост за пазара, нали знаете как е. И сега го гледам, че вече лепящото не лепи, минала му е трайността. А ми трябва за рокля с гол гръб. Бих си взела лидлски един ден като заредят, да имам, ако е сполучлив.

# 1 712
  • Русе
  • Мнения: 5 356
agnesana случайно да има дамски потници при вас или гащи останали?
Аз се добрах само до детски слип. Пак забравих половината неща ама то с мрънкало е така.
Някой пробвал ли е кебапчетата от говеждо - 1 кг за 6.99 лв. ?
Но пък видях продавачка стъпила върху бурканите с майонеза Хелманс - директно върху капачките, да реди друга стока. Вече мислех, че няма какво да ме изненада.

# 1 713
  • Мнения: 39 631
Някой взе ли си от лепящите се сутиени, които предлагаха преди време, ако може да сподели впечатления?
Аз го купих за дъщеря ми. Тя е с малки гърди, но пак не държи лепката и е недоволна. Все пак е супер за официана рокля.

# 1 714
  • Мнения: 1 677
Помагайте! И а ли в Лидл просеко или нещо подобно? Нямам време да обикалям, а утре сутрин трябва да грабна едно или две преди работа. Наоколо имам само Лидл и Т-маркет.

# 1 715
  • Мнения: 25 846
Помагайте! И а ли в Лидл просеко или нещо подобно? Нямам време да обикалям, а утре сутрин трябва да грабна едно или две преди работа. Наоколо имам само Лидл и Т-маркет.
Има просеко в кенчета.  Постоянен асортимент. Мисля, че има и газирани вина.
При нас има останали от промоцията на аперола, по скъпи газирани вина, тип просеко.

# 1 716
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
Някой да има голямата парочистачка от днес? Искам да попитам нещо относно работата й - капе ли вода от една малка дупчица в долната част и постоянно ли прави пара? Моята пуска за 5 секунди и после само тече, парата спира.  Кухнята ми е чисто мокра.

# 1 717
  • Мнения: 19 227
Някой да има голямата парочистачка от днес? Искам да попитам нещо относно работата й - капе ли вода от една малка дупчица в долната част и постоянно ли прави пара? Моята пуска за 5 секунди и после само тече, парата спира.  Кухнята ми е чисто мокра.
Не е нормално това. Връщай я.

# 1 718
  • Мнения: 10 214
Благодаря, Mariat. Кофти е това да се разлепва. Ти представяш ли си да се разлепи както съм с роклята по време на събитието, ще е голям майтап. Онзи старият ми не трепваше в началото, даже при отлепването имах усещането, че ще ми откъсне гърдите. 😂 После с времето при запотяване започна да става нестабилен. И сега вече само като подплънки в сутиен без такива може да се ползва, има нула лепливост и едва ли има начин да се възстанови.

# 1 719
  • Мнения: 39 631
Дъщеря ми каза, че след 3-4 обличане и вече лепките не държат. Дано да има начин да се оправят, но едва ли.

# 1 720
  • Мнения: 1 524
Бакпулверът на Лидл е страхотен, само него ползвам от доста време и не съм имала грешка. Имайте предвид, че пакетчето е 15 грама, а стандартно са по 10 грама. Възможно е ако сте сложили цялото количество са е "прекипяло" тестото и затова да е спаднало след печене.

# 1 721
  • Мнения: 2 587
Аз да кажа за робота, взех го днес, заредих го, едва го опазих от бебето. Пуснах го и за мое учудване, мина всички стаи прилично добре. На автоматичен режим, хаотично чисти, не като ксаиомито, ноооо, се справи, мина всичко стаи. Доста големи прагове минава, килими, гумени пъзели, нищо не го спира. Уж го взех за пробата, нооо май доста ми хареса. Не е смарт, има дистанционно, но може да му нагласиш режим, да го програмираш в кой мод да работи, в колко часа. Има резервни хепа филтър и четчици. Даже и име му измислихме, та май ще го оставяме.
Знаете ли после как се поръчват части - хепа филтър след време?

# 1 722
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 870
Някой да има голямата парочистачка от днес? Искам да попитам нещо относно работата й - капе ли вода от една малка дупчица в долната част и постоянно ли прави пара? Моята пуска за 5 секунди и после само тече, парата спира.  Кухнята ми е чисто мокра.
Не е нормално това. Връщай я.
Изпрах подложката и утре ще я върна. Чудя се струва ли си да взема друга или да си търся от другаде по-хубава.

# 1 723
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 082
Dolce miele, честит рожден ден! Макар и толкова късно, но сега сварих да прочета постовете тук.
Така, още един с нови гащи синьо/зелени и коралови. Ми избор е силно да се каже, че имаше. От 5-6 комплекта имаше един М и един L останалите S. Грабнах едно S и едно М и толкоз. Пазарих и други работи като плоски праскови, чери доматки, чай еко зелен, насипен,  и още няколко неща и това беше.

# 1 724
  • Мнения: 6 869
mima_r, благодаря! 🌹 Търсих бишкотите на друго място, до входа изобщо не погледнах.

Франкфуртерите ни харесват леко затоплени на грил тиган.
Чопър имам от много години. В началото седеше без да го ползвам, но благодарение на темата започнах. Аз наситнявам ядки с него (орехи , бадеми), меля замразен банан (наряза преди замразяването на кръгчета),меля бисквити, правила съм си галета в него. Доволна съм от уреда. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт