Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 806
  • 2 088
  •   2
Отговори
# 1 770
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 834
Вчера смених парочистачката. Е, новата няма нищо общо с първата - прави си пара и не тече грам. Тествах я още снощи, хареса ми, ще си я ползвам. Казах, че е дефектна и тече и ми я смениха без проблем. Дано я бракуват, да не си играе някой да връща като мен.
Миналият ден се изумих  отново - някой беше върнал "жираф" за шлайфане на шпакловката по стени. Ползван и целият в прах, оставен в кош за повторна продажба на редовна цена. Ами не е редно, не знам. Да го вземеш, да си свършиш работа и да го върнеш омърляно. Нали се сещате, че освен ако не го купи майстор и не си го ползва редовно, този уред трябва един път на 10 години. А е скъп. Лидл трябва да се замислят за подобни уреди да подлежат на връщане само ако са дефектни и не работят. Иначе си купуваш уред втора употреба на редовна цена. Не че ще купя, но прави лошо впечатление. Българинът с неговото самосъзнание напълно си заслужава високите цени.

# 1 771
  • Русе
  • Мнения: 5 354
agnesana мерси за инфото!

# 1 772
  • Мнения: 8 967
Филтри  и четки за робота поръчвам от Алиекспрес за без пари.

# 1 773
  • Варна
  • Мнения: 25 287
По-скоро е редно да проверяват кой какво и в какъв вид връща, а не заради един мърляч да забранят връщането на скъпи уреди.
Чак ми се прииска и на мен робот като ви чета. Ама сега нямам пари, за по-нататък ще имам предвид мненията ви.

# 1 774
  • Мнения: 69 070
Когато оставях зъбния душ за ремонт, два пъти ме попитаха дали искам да ми върнат парите.
Ползван беше над месец - обясних ясно това, то е видно и от датата на касовата бележка. Въпреки това ме питаха и предложиха направо да ми върнат парите. Та явно е възможно и такава е политиката.
Уточних двукратно че искам да се отремонтира. А не че го връщам ползван!

# 1 775
  • Мнения: 2 568
Филтри  и четки за робота поръчвам от Алиекспрес за без пари.
Благодаря за инфото. А батерия налагало ли се е да сменяте?

# 1 776
  • София
  • Мнения: 4 051
Тези роботи шумни ли са? Дали съседите ги чуват? (В панелен блок съм, затова питам.)
Другата седмица, ако слънцето огрее и моята улица, ще си взема един.

# 1 777
  • Мнения: 624
Комплекта за епилация пускан ли е преди? Отзиви? Как се ползва без ленти? Тези 18 шайби за колко време стигат и като свършат нови откъде?

# 1 778
  • Мнения: 2 568
Тези роботи шумни ли са? Дали съседите ги чуват? (В панелен блок съм, затова питам.)
Другата седмица, ако слънцето огрее и моята улица, ще си взема един.
По-безшумни са от прахосмукачка, но през нощта предполагам ще го чувате.

# 1 779
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Разбира се, че им е такава политиката и я приветствам. Проблемът е, когато ползван и омърлян уред се пусне в повторна продажба на цената на нов.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 12:16 от Месечинка виторога

# 1 780
  • Мнения: 69 070
Новия купувач да си прецени ...ако го устройва-взема. Ако не-не взема.
А и той самият може да се възползва от правото да върне.

# 1 781
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Е айде стига, защо трябва да се правят такива цигански изпълнения? Ще въртим един уред до безкрай. Най-малкото е редно да се провери дали уредът е чист, а не да се остави на продавача да преценява дали да си го купи омърлян, плащайки пълната цена. Тук много пъти се е писало за купени уреди, запечатани и вкъщи при отваряне се установява, че са мръсни. Ми не е приятно! И не е коректно!

# 1 782
  • Мнения: 69 070
Ами пиши им.

Аз винаги оглеждам на място какво купувам. Ако много ми трябва този шлайф и не го намеря на друго място на такава ниска цена, ще си го взема. Ако не ми трябва толкова пък-ще пропусна.

Пиши им..
Аз когато не съм доволна от нещо или имам въпрос, пиша на лидл.

# 1 783
  • Варна
  • Мнения: 25 287
На мен не ми се е случвало, няма как да им пиша "пък една потребителка писа, че някъде си сте продавали мръсен уред" Wink Коментирам споделено тук в темата, нали е за това.

# 1 784
  • София
  • Мнения: 4 051
Тези роботи шумни ли са? Дали съседите ги чуват? (В панелен блок съм, затова питам.)
Другата седмица, ако слънцето огрее и моята улица, ще си взема един.
По-безшумни са от прахосмукачка, но през нощта предполагам ще го чувате.
Е, нямах предвид през нощта чак. Идеята е, ако го пусна през деня докато съм на работа, дали ще смущава съседите.
Благодаря за отговора. Вие имате този модел, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт