Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 522
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 7 273
месечинка , ето това е куфарчето за монети -цена 23.99
Скрит текст:

# 1 846
  • Мнения: 2 485
И ние взехме прахосмукачка робот, и при нас не работи дистанционното. Специално минах през темата, за да проверя дали и някой друг е имал проблем с него.
След замяната, новото дистанционно работи ли ви?
Аз не мога да се занимавам с връщане, най-малкото защото роботът е ползван вече поне 5 пъти.
Доволна съм, правя си нещо друго, а той чисти Simple Smile е, има места, които не достига, но няма значение.
Иначе успява да се качи върху кантар, не знам колко точно е висок.

# 1 847
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Още една с чопър с пластмасова купа.
Най-много го ползвам, когато готвя супа борш - наситнявам си с него лука, морковите, цвеклото. Иначе всичко ако трябваше да стържа на ренде - мерси!

Смилам с него едри овесени ядки до състояние, което на мен ми харесва.
Бисквити за чизкейк съм смилала.
Ако в кюфтетата планирам да сложа картоф и лук, също вадя чопъра.

А ето я приставката за сметана (никога не съм я ползвала).

# 1 848
  • Мнения: 35 107
Значи съм голяма бяла птица... Мислех си, че това е предпазител за ножовете Wink нямаше как да знам , че е за друго, предвид, ще мъжът ми не търпи книжюги с инструкции и биват изхвърлени още преди да е изваден уреда от кутията..

# 1 849
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Хахаха, ми и моята е такава.... Имам си значи. Отгоре сложена и с нея си мелих всичко досега. Ама съм една гарга и аз. Joy Значи трябва да я махна, ето затова ми е идвал малък. Та за каква сметана е, че не си представям как мога да разбия на крем с това чудо?

# 1 850
  • Мнения: 35 107
Преоткрихме света днес Wink

# 1 851
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Не снимах изварата..но понеже обещах ето снимка от нета

Скрит текст:

А това май е старата й опаковка

Не я купувам. Не следя опаковката...имаше при нас на 4.99 лв е. 1 кг.

Много благодаря, teta75... от всичките дискусии за изварата, така и не успях да разбера за коя ставаше въпрос...

Парочистачката, чопъра и робота прахосмукачка също ги сложете в началото на темата... вече за 100-тен път се обсъждат... Wink

# 1 852
  • Мнения: 35 107
По- скоро различните чопър-и и пасатора 3 в 1

# 1 853
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Това за сметаната за чопъра и аз го мислех за предпазител! 😂 Днес пазарих от американската седмица големи кис. краставички, конфитюр от червени боровинки, фъстъчен крем фино смлян, сосове за салата и гуакамоле. Може да пропускам нещо, но е незначително.

# 1 854
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Разглеждам новата брошура. Тези лидълци искат всеки ден само при тях ли да пазаруваме?!
Каква е тази нова мода с промоции от Сряда?? Значи, тая седмица ще има и от понеделник, и от сряда, и от четвъртък, и от петък. Естествено, и стоки "само в събота". Аман! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 855
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
От сряда пада ДДС-то и затова са тези цени. Свалят цени уж.

# 1 856
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Всеки ден ли ги свалят? Joy

# 1 857
  • In transit
  • Мнения: 11 777
От сряда пада ДДС-то и затова са тези цени. Свалят цени уж.
Да де, УЖ обаче..защото по време на карантината ги вдигнаха превантивно. Изобщо няма общо с ДДС-то. Лъжат хората само.

# 1 858
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Колко ще е ДДС на хранителните стоки?

# 1 859
  • Мнения: 19 005
ДДС на бебешки храни само пада, ако не се лъжа...

Общи условия

Активация на акаунт