Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 679
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 830
  • София
  • Мнения: 6 055
Да си повторя питането, че никой не ми отговори.
Тази година пускаха ли шалтета за пикник, че май съм ги изпуснала, а много ми трябва едно?
Мисля, че не са пускали. Но тъй като не ни трябва, не съм следила особено старателно.

# 1 831
  • Мнения: 10 210
Куфарчета за монети имаше в Борово (София) преди няколко дни.

Шалтета за пикник - в Кауфланд.

# 1 832
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Тета, пластмасов е. Същия като гледам е сега, който ще пускат. Нищо де, ще си го ползвам докато работи. Приятелка ми каза да си купя Нутрибулет и ще меля всичко без проблем.

# 1 833
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Сусамов тахан продават ли в Л.?!? Ако да, къде да го търся?!?
Преди време се разискваше някаква извара за сладкиши, може ли снимка да я видя!?!

# 1 834
  • Мнения: 68 713
Айде пак изварата Joy
Отивам сега натам...ще ти я снимам.
Само моля ви ..без рецепти отново 😆

# 1 835
  • Мнения: 12 669
Ми то 1 кг извара - какво да я правят.

# 1 836
  • Мнения: 35 119
Тази извара трябва да стои като снимка най- отгоре на темата Wink една от най- обсъжданите е Wink
Списъкът с харесвани и нехаресване неща на първа страница актуален ли е?

# 1 837
  • София
  • Мнения: 546
Да сте виждали от алуминиевите куфарчета за монети в някой от Сф лидъли?
Скоро са били на промоция.
Иначе с разочарование установих, че вече няма смлян спанак в Лидл.
Имаше в Лидл Люлин в началото на седмицата.

# 1 838
  • Мнения: 7 288
куфарче за монети имаше и в Овча купел ( срещу служ.врати и рафта със салфетки)

# 1 839
  • Варна
  • Мнения: 25 254
На каква цена са тези куфарчета, аз що съм ги изтървала в брошурата...
Бански в България нали могат да се връщат? Че съм приготвила моя от една седмица, но не мога да се наканя...

# 1 840
  • Мнения: 1 680
Е айде стига, защо трябва да се правят такива цигански изпълнения? Ще въртим един уред до безкрай. Най-малкото е редно да се провери дали уредът е чист, а не да се остави на продавача да преценява дали да си го купи омърлян, плащайки пълната цена. Тук много пъти се е писало за купени уреди, запечатани и вкъщи при отваряне се установява, че са мръсни. Ми не е приятно! И не е коректно!
Съгласна съм ,скоро си закупих хамак, като го отворих намерих листо,имаше и скъсано на няколко места!

# 1 841
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Развалили са и Песто ала дженовезе - преди беше в друго бурканче и отгоре се образуваше мазнина и се личеше, че е със зехтин а сега няма мазнина ами някаква каша - добавили са явно някакъв сгъстител и са сменили опаковката.
На мен ми се счупи ръчния чопър с едни моркови от тук в темета го похвалиха и си купих - много доволна бях от него защото малко мия не е като другия чопър който сега обсъждате и него имам ама рядко го ползвам - обичам да режа лук - необходим ми е само за моркови Simple Smile

# 1 842
  • Мнения: 39 409
Развалили са и Песто ала дженовезе - преди беше в друго бурканче и отгоре се образуваше мазнина и се личеше, че е със зехтин а сега няма мазнина ами някаква каша - добавили са явно някакъв сгъстител и са сменили опаковката.
Това го коментирах преди известно време. Първо мислех че само бурканчето е сменено, но и самата консистенция е по- пюретеста.

# 1 843
  • Мнения: 68 713
Не снимах изварата..но понеже обещах ето снимка от нета


А това май е старата й опаковка


Не я купувам. Не следя опаковката...имаше при нас на 4.99 лв е. 1 кг.

# 1 844
  • Мнения: 1 854
Eee, човек не може да се свърже с Лидл за да разбере има ли куфарчета или няма.
Телефона им е с работно време.

Общи условия

Активация на акаунт