Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 806
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 4 841
agnesana случайно да има дамски потници при вас или гащи останали?
Аз се добрах само до детски слип. Пак забравих половината неща ама то с мрънкало е така.
Някой пробвал ли е кебапчетата от говеждо - 1 кг за 6.99 лв. ?
Но пък видях продавачка стъпила върху бурканите с майонеза Хелманс - директно върху капачките, да реди друга стока. Вече мислех, че няма какво да ме изненада.

Кой ти гледа такива работи. Ако не ти е късно, утре ще погледна. Предполагам сутринта преди работа ще успея да мина.
Вчера имаше намалени прашки М или Л размер бяха. Хванах ги тъкмо като намаляха цените. Купих пижама на голямото дете, че милия все ходи гол.

# 1 726
  • Мнения: 4 616
Добре, че си гледам вече сметката. Чери ДОМАТИ на една клонка.. 12 ли беше 13лв килото... На двеста лева сметка ако не погледнеш няма и да се усетя....
Гащите са малко оголемени в сравнение с миналогодишните, чак се побрах в М размер потници, че и последните черно червен комплект взех..
Тази КАНА не я видях в брошурата, какво прави загрява или пречиства водата?
И не на последно място аман от ММ размрънка се за парочистачката и не я взех, сега ми е едно много кофти. Нямало как да чисти петна този уред, само дезинфекция правила.. Глупост била.. Чудя се как да го убедя, а я чакам от както генерала се появи.. Не че пари ще дава за нея, ама мрънкането.. Добре, че днес се смили изчезна и ме остави да си ровя гащи на спокойствие.. че миналия път едвам ме изтърпя.

# 1 727
  • Мнения: 4 841
Аз затова обичам да пазарувам сама.

# 1 728
  • Мнения: 11 828
yasmina, каната само загрява водата, не пречиства. Нямам точно тази, но имам на друга марка и сменя цветовете си, увеличавайки градусите и така можеш да я спреш и ползваш водата каквато ти е нужна.
Парочистачката чисти петна, но зависи какви и на каква настилка. Wink

# 1 729
  • Мнения: 8 291
Помагайте! И а ли в Лидл просеко или нещо подобно? Нямам време да обикалям, а утре сутрин трябва да грабна едно или две преди работа. Наоколо имам само Лидл и Т-маркет.

Има просеко в Лидл, не само в кенчета.


Това долу в дясно, за да се ориентираш какво да търсиш.

# 1 730
  • Мнения: 19 153
Изпрах подложката и утре ще я върна. Чудя се струва ли си да взема друга или да си търся от другаде по-хубава.

Някаква дефектна си улучила, според мен. Хубави изглеждат лидълските, като за парочистачка от този вид, може да пробваш да купиш нормално работеща. Би трябвало и на ремонт да подлежат, ама сигурно е дълга и широка. Иначе можеш да проучиш и други, разбира се.

# 1 731
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Изпрах подложката и утре ще я върна. Чудя се струва ли си да взема друга или да си търся от другаде по-хубава.

Някаква дефектна си улучила, според мен. Хубави изглеждат лидълските, като за парочистачка от този вид, може да пробваш да купиш нормално работеща. Би трябвало и на ремонт да подлежат, ама сигурно е дълга и широка. Иначе можеш да проучиш и други, разбира се.
Ще пробвам да я сменя, ако и втората е така, си взимам парите и търся друга. Много ми хареса, въпреки че проработи за кратко, ММ видя, че капе и я спрях да я разгледам. После и парата спря. Подложката е хубава, плътна, машинката е лека, кабелът е дълъг, удобна е и лесно се бута.

# 1 732
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Скрит текст:
Изпрах подложката и утре ще я върна. Чудя се струва ли си да взема друга или да си търся от другаде по-хубава.

Някаква дефектна си улучила, според мен. Хубави изглеждат лидълските, като за парочистачка от този вид, може да пробваш да купиш нормално работеща. Би трябвало и на ремонт да подлежат, ама сигурно е дълга и широка. Иначе можеш да проучиш и други, разбира се.
Ще пробвам да я сменя, ако и втората е така, си взимам парите и търся друга. Много ми хареса, въпреки че проработи за кратко, ММ видя, че капе и я спрях да я разгледам. После и парата спря. Подложката е хубава, плътна, машинката е лека, кабелът е дълъг, удобна е и лесно се бута.
Виж дали когато си пълнила контейнера с вода , си завила правилно капачката, на нея има едно уплътнение и маркуч, може да са се разместили, тогава капе вода.Ако разбирасе е там горе теча, а не отдолу откъм подложката. Сменят ги няма проблем.
За който питаше дали чистят петна да чисти. Ако петното е старо на килим или мокет за по бърз ефект го напръсквам с препарат и отгоре минавам с парочистачката с подложката, за да подейства парата и препарата и се чисти. За едно петно от сок касис трябваше повече време, не очаквах да го изчисти и не съм го третирала, с времето минавайки само мокета и то избледня и изчезна от редовното почистване. Основно ми върши работа че почиствам килими и пътеки редовно а не разчитам само на прането веднъж в годината.

# 1 733
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Panayotu, долу, в задния край на самия корпус на парочистачката, малко над мястото, където подложката се захваща за корпуса, има една мъничка дупчица, предполагам е като отдушник. От там тече вода на капки, тече, не капе от време на време. Направо подът стана мокър все едно е измит с неизцеден моп. И аз помислих, че може да е от контейнера, но не е, свалях, качвах, отвивах, завивах. Тече само когато натиснеш бутона за пара, тече и при двете степени. Докато загрява няма и капка. Помпата се чува, че работи, машината е топла в долния край, но пара излиза за 5 сек. и спира.
Помпата продължава да работи, но машинката не я прави на пара, а изтича през тази дупка.

# 1 734
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Panayotu, долу, в задния край на самия корпус на парочистачката, малко над мястото, където подложката се захваща за корпуса, има една мъничка дупчица, предполагам е като отдушник. От там тече вода на капки, тече, не капе от време на време. Направо подът стана мокър все едно е измит с неизцеден моп. И аз помислих, че може да е от контейнера, но не е, свалях, качвах, отвивах, завивах. Тече само когато натиснеш бутона за пара, тече и при двете степени. Докато загрява няма и капка. Помпата се чува, че работи, машината е топла в долния край, но пара излиза за 5 сек. и спира.
Помпата продължава да работи, но машинката не я прави на пара, а изтича през тази дупка.
Връщай, или заменяй. Ти си прецени кое. Но щом тече няма смисъл да я държиш.

# 1 735
  • София
  • Мнения: 3 864
Тази година пускаха ли шалтета за пикник, че май съм ги изпуснала, а много ми трябва едно?

# 1 736
  • Мнения: 9 576
Някой взе ли си от лепящите се сутиени, които предлагаха преди време, ако може да сподели впечатления?
Аз го купих за дъщеря ми. Тя е с малки гърди, но пак не държи лепката и е недоволна. Все пак е супер за официана рокля.

в джъмбо има, даже различни размери. обаче дали са ок...

# 1 737
  • Мнения: 10 312
Soul, тук
Скрит текст:
има такъв, но цената не знам дали те устройва.
За да не е сега спам, да ви кажа, че ми харесват от гръцката седмица подправките за сувлаки.
И още за лидълския зехтин от испанската седмица - по-хубаво “замръзна” от гръцки, който сега взех от друго място (ако може да се разчита все пак на теста на хладилника). Ако стигна до магазина пак, ще потърся този от седмичната оферта ХХЛ и който явно не съм видяла - с какъв произход е той (испански, италиански, гръцки ли)?

# 1 738
  • Мнения: 18 649
На зехтина от тази ХХЛ седмица пишеше, че е смес от маслинови масла с произход ЕС.

# 1 739
  • Мнения: 10 212
Много благодаря, Феникс! Хич не се бях сетила да погледна там, а ще ми трябва за събитие, което е сравнително скоро.

Общи условия

Активация на акаунт