Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 795
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 4 613
Хубава е политиката за връщане, но трябва да оглеждат върнатото... Заради такива тарикати например Декатлон си промени политиката. Много купуваха там дрехи обувки и като им станат малки или друго до две години се връщало..

# 1 816
  • Мнения: 6 008
Момичета, има ли някой наблюдения върху този чопър? Струва ми се слаб, но в ютюб ревюта гледам, че добре смила май?

# 1 817
  • Мнения: 354
Имаме чопъра от близо 3г. Използвам го редовно за смилане на ядки, песто, домати, лук и други зеленчуци, бисквити. Всичко става за секунди.Купата е пластмасова и вече малко е захабена, но си работи добре. Даже се замислям да си купя още един. Пише, че троши лед, но не съм пробвала, също има една пластмасова приставка за разбиване на сметана, но и това не съм пробвала. Все с миксера си я разбивам.

# 1 818
  • Мнения: 6 799
Имаме чопъра от близо 3г. Използвам го редовно за смилане на ядки, песто, домати, лук и други зеленчуци, бисквити. Всичко става за секунди.Купата е пластмасова и вече малко е захабена, но си работи добре. Даже се замислям да си купя още един. Пише, че троши лед, но не съм пробвала, също има една пластмасова приставка за разбиване на сметана, но и това не съм пробвала. Все с миксера си я разбивам.
Това все едно аз съм го писала. Имам чопъра дори от по-дълго време. Аз меля и замразен банан за сладолед, справя се уреда.

# 1 819
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Този чопър го купих преди 3 год. за 30 лв и се чудя къде е другата приставка. Беше запечатан, със сигурност чисто нов и не ползван. Обаче за сметана няма. Мислех си че ножа вътре с пластмасата е 2 в 1? Confused Може ли някой да покаже?

На мен ми е малък и фурми определено не може да наситни. За ядки става. Вчера например сложих 60 гр едри овесени ядки, ами на 2 пъти вадих и пусках, защото му дойдоха доста и не можа да ги направи на брашно.

# 1 820
  • Мнения: 6 008
Аз най-вече за лук и други зеленчуци за готвене искам да си взема чопъра, защото много ми е досадно рязането Flowers Tomato Flowers ChiliFlowers Mushroom

# 1 821
  • Мнения: 35 147
Вземай смело

# 1 822
  • Мнения: 12 674
И аз за такива зеленчуци го ползвам - една глава лук да нарежа.
А чушкопек взех като нов, подвързан, чак в къщи го отворих - ползван. Нищо му няма, но ми стана неприятно.

# 1 823
  • София
  • Мнения: 3 722
Аз взимах чопър на Лидъл, от онези шарените -цветните. Не знам дали са същите, май пак Силвър Крест бяха, ама нищо не можа да направи. Една глава лук ако искам да ми смели не става, трябва повече да сложа. Та на мен работа не ми върши. Да не говорим, че на второто пускане му се отчупи някаква част от пластмасата. Върнах го и с парите си взех Елеком с 4 остриета и е перфектен.

# 1 824
  • Мнения: 1 879
Да сте виждали от алуминиевите куфарчета за монети в някой от Сф лидъли?
Скоро са били на промоция.
Иначе с разочарование установих, че вече няма смлян спанак в Лидл.

# 1 825
  • Мнения: 69 051
Супер е за лук...слагай малко водичка и става на каша за готвенето.
Иве..за 30 лв...стъклен си взела май...

# 1 826
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
И аз имам чопър, ама с пластмасовата купа. Ползвам мн. рядко и основно за бисквити за чийзкейк, обаче вечно остава по някоя несмляна.

# 1 827
  • Мнения: 69 051
По малко се слага..за да смели добре.
Иначе аз и карфиол меля в него...бавно става защото се слага по мъничко, но става.

Който иска бързо и в големи количества - да си куби робот.

# 1 828
  • София
  • Мнения: 3 862
Да си повторя питането, че никой не ми отговори.
Тази година пускаха ли шалтета за пикник, че май съм ги изпуснала, а много ми трябва едно?

# 1 829
  • София
  • Мнения: 3 722
При чопърите ако искате да е бързо взимайте с четири остриета. Едно-две натискания и всичко е смялно. Тета с вода не съм се сещала да пробвам. Утре ще ходя  сутринта за спортни клинове и къси гащи. Някой отзиви за мултишлайфа, който ще пускат в събота? Свеки има рожден ден и знам, че много би се зарадвала на такава машинка и мисля да ѝ го взема. Дано се окаже читава покупка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт