Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 949
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 25 856
Какво ще кажете за гофретника от четвъртък?
Не знам какво да кажа, но като чета последните страници, бих казала отвори го  и огледай дали не е с гофрети вътре.

# 1 801
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Ох бе, Лъки hahaha

# 1 802
  • Мнения: 22 867
Преди години върнах сутиен. С неудобство, малко на тръни бях, върнах го веднага, след час най-много да е било. Казах на касата какъв е проблемът, не исках пари, а да взема друг размер. Извикаха управител, дойде едно симпатично момче, аз още по-притеснена, че ще размахвам сутиен, мислех, че ще иска да види какво връщам все пак. Нищо подобно, каза ми да го оставя при другите, ако не намеря какъвто търся, ще ми върнат парите. Ами можеше мръсен да върна, стар, скъсан, празна кутия...много им се чудих тогава.
Чопърчето/чела съм хубави отзиви в темата,не знам същият ли е/ с тези 260 W не е ли слабичко?

# 1 803
  • Мнения: 69 235
Не гледат какво връщаш, да. За мен това показва доверие в клиентите, и в мен лично. Което е приятно. Което доверие, аз поне, винаги оправдавам.
За останалите не мога, а и не бих искала да отговарям.

# 1 804
  • Мнения: 19 057
Надявам се да не подхождат с такова бодряшко доверие и към доставчиците и производителите си.

# 1 805
  • София
  • Мнения: 1 433
аз връщах бански онзи ден, неуцелен размер
само ги мерих, без да махам етикети, хигиенни лепенки и т.н
даже не погледнаха как ги връщам
можеше да са разкачени, ползвани и т.н

# 1 806
  • Мнения: 69 235
Отношението им към клиентите е на ниво. Цивилизовано.
Друг въпрос е кой е дорасъл до него.

Има хора които би им било приятно да ги мачкат и да се отнасят към тях като към...прошляци.
Така разбирам аз.

Хора разни..свят шарен.

# 1 807
  • Мнения: 19 057
Не може да хвърлиш ей-така за продажба артикул, който някой си е върнал...

Правиш услуга на тоя, който си взима парите обратно, а на следващия клиент продаваш 'тестван' незнайно как уред..

# 1 808
  • Мнения: 192
Относно почистващия робот, до колко високи прагове може да преодолява?
До 2 см. 🙂

Относно това, че не проверяват стоката, която връщат клиентите. Вчера споделих, че върнах робота и взех друг насреща понеже дистанционното не работеше. Уж бях сложила всичко в кутията, но сина ми на 1.6г. р минал след мен и е взел четката за почистване от кутията. А в Лидл дори не отвориха кутията да видят, дали вътре въобще има робот, а не листи хартия, примерно.

# 1 809
  • Мнения: 69 235
А ти върна ли после и липсващата част?
И лидл ли е виновен в случая? 🙊

# 1 810
  • Мнения: 19 057
Ако продадат на следващ клиент продукт с липсваща част, вината е тяхна, категорично.

# 1 811
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Миналата година връщах дефектирал инструмент( някакъв къртач май беше) скоро след покупката. Щателно го провериха на касата и се оказа, че му липсва някаква част. Че чаках ММ да я намери и донесе. Та всичко е според зависи май.
На нас пак не ни разрешават да връщаме бански и май ще пращам мейли да проверя тяхната версия за политика на фирмата. Миналата година разрешиха за кратко и сега пак забранено.

# 1 812
  • Мнения: 9 494

На нас пак не ни разрешават да връщаме бански и май ще пращам мейли да проверя тяхната версия за политика на фирмата. Миналата година разрешиха за кратко и сега пак забранено.

Да си направят пробни и да забраняват; ама докато няма...как?

# 1 813
  • София
  • Мнения: 1 433

На нас пак не ни разрешават да връщаме бански и май ще пращам мейли да проверя тяхната версия за политика на фирмата. Миналата година разрешиха за кратко и сега пак забранено.

Да си направят пробни и да забраняват; ама докато няма...как?
да не говорим че номерата не съвпадат един с един
бях взела 44 и 46 размер от танкините
ми 44 бяха по-големи от 46, че и долната част плата беше по-дълъг
оставих си естествено 44, другия върнах, без да съм ги разкачвала, с хигиенни лепенки, етикет и и т.н
еднакъв размер тениски също са различни като големина, едната по-широка и по-къса

# 1 814
  • Мнения: 192
А ти върна ли после и липсващата част?
И лидл ли е виновен в случая? 🙊
Не, не съм. Това го установих днес, след като видях тая четка в играчките на детето.

Общи условия

Активация на акаунт