Кукундрела пудгони куроната със сопа, да можи у Малдивити на муре да цопа - 101!

  • 13 828
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Морген! Де митлосвати, че ни пишити ич? М?
Ари на кафетуууу....

# 721
  • Мнения: 29 490
О, тенкююю, ши си зема!

Ти ко прайш, де си?

Аре на луканката!!!

# 722
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Наталски, миси за луканката! Наваксвам си яку Joy

Иначи сми дубре, у къщи най-накрая. Тука ни корона, ни дявол, народа си щъка, а София празна, кат секи август...иначи ний персуналну упрайхми куфарити, чи част ут другия багаж иди другата седмица....

И да се оплача плод зеленчука дет беши ду нас вечи гу няма, и ся съ чудя утде да купувам плудуве и зиленчуци... има ина друга сергия наблизо с ина нахална ут маалата, ма нещо не ме кефи ни тя, ни продукцията. Драмъ!

# 723
  • Мнения: 29 490
Браву на вас! Имаше плодове долу на кръстовището на бул. Г. Дерчев и Костенски водопад. Предполагам още е там. Може да се разходиш, да провериш.

# 724
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Ама то стана времи за обет, аре сички на манжатаааа!

Последна редакция: вт, 25 авг 2020, 03:12 от Г-жа Букет

# 725
  • Мнения: 29 490
Сетих се, да, на светофара на поликлиниката. Сега евентуално от Промаркета там може, но не винаги са им добри плодовете и зеленчуците.
Другата седмица ще идвам до там, че трябва да си вадя медицинско за документи.

# 726
  • Мнения: 22 867
Здрасти, кукис!  Ки убаи приказки си приказвати и ки манджи сал сти натуряли , а мен ми не дават да ям цели два часа. Куронясаа ми идин зъб и сига ши ода гладна, щот е с курона! Утре йощ ина малка спорид дохтура пломбъ и щел да мъ пуща в отпуска. Викам му, а дъно по-дълга дъй, чи инак мий мноу симпатичен чиляка, ма, ку мой, по-редко да гу виждъм най-дубре.

Букетче, да беши у мойту град, виднагически на пазаря тъ пращам, ма у таз София града гулема, ни знам, там ни мой съ упрай де са им мъгъзинти. Порасоди съ, ши намериш зеленчучки. То много свестни нема туй лято, ма съ намирват кви да е.

# 727
  • Мнения: 29 490
Ха, добар ви день….

За койт не е пил кафе.....

# 728
  • Мнения: 22 867
Мали, малиии........ка ги нацвъка тез котешки стъпчици да ни смейм да пийним кайве, чи му развалим убусттъ!

Соулче, мирси ти гулему за кайвету! Аз за него съм винаги все "не пила", димек винаги моа да гаврътна следващо!

# 729
  • Мнения: 29 490
Нескъ  съм нещу кат именичкъ! Слагам малку да си гризнем!!!

# 730
  • Мнения: 22 867
Ихааа, на туй малку ли му викаш?
Соулче, мило, да си живо и здраво, да тъ убичат по много, да си щастлива и късметят да ни тъ напуща!

# 731
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Аууу, Соулчи чистит имин ден! Жива и здрава да си, много щастие, късмет и либоф ти жилая! Миси за пучерпкътъ, ша си земъ! Ут мени идин букет за теби!

# 732
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 864
Честит имен ден,  Соулчи!
Със здраве и щастие  името си да носиш!

# 733
  • Мнения: 29 490
Мерси, момичета, много сте мили!!!

Аре, вадя мезетата, засядайте!!!








….и накъде без пийенье ъф корс?!?!

# 734
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Аууу, Соулчи, арни мизета си турнала. Ама ней ли рану за алкохол....Joy

Общи условия

Активация на акаунт