Вярвате ли на баячки ?

  • 8 125
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Да имам и не я лекувам ами пия само дианксит горе долу се бях стабилизирала но след онзи ден направо се сринах така че ме е страх да изляза навън.Направо не знам какво даправя.Преди 2 месеца ходих на психиатър и ми постави диагноза паническо разстроиство и ми изписа някаква комбинация от хапчета от тях станах като парцал така че ги спрях и продължих да пия невролаксин на д-р Тошков
Какво точно чувстваш?

# 16
  • Мнения: 138
Чувствам се отпаднала и сякаш всеки момент ще припадна и ми едно като замаено пред погледа  .Кръвното ми е 120 на80 не е от него.Сутринта излязох за 15 минути с детето и се прибрах просто не можех да стоя навън.Сега вече съм по добре.

# 17
  • Мнения: 3 447
Чувствам се отпаднала и сякаш всеки момент ще припадна и ми едно като замаено пред погледа  .Кръвното ми е 120 на80 не е от него.Сутринта излязох за 15 минути с детето и се прибрах просто не можех да стоя навън.Сега вече съм по добре.
Това наистина звучи като паническо разстройство. Предполагам, че са ти изписали някакви седативи, щом да се чувстваш като парцал - Ксанакс или нещо подобно. Това се лекува с антидепресанти, повтарям се, но пак ти казвам - иди на добър специалист, който да те лекува адекватно. Опитай се и да потърсиш къде се корени депресията ти.
Доста се отклоних от темата, но вече шеста година се боря с подобно нещо, затова го приемам навътре. Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Чувствам се отпаднала и сякаш всеки момент ще припадна и ми едно като замаено пред погледа  .Кръвното ми е 120 на80 не е от него.Сутринта излязох за 15 минути с детето и се прибрах просто не можех да стоя навън.Сега вече съм по добре.

Аз бях така 10 дни.Даже една нощ ходих до Окръжна в спешното.нмах сили-всеки момент ще изпадна в бесъзнание-направо не знаех къде се намирам.
Чувството е ужасно.А и се получава кръговрат.защото на  теб  ти е лошо,имаш чувство,че ще припаднеш и те хваща страх и ти стаа по-лошо.Аз получавах и сърцебиене.
Обиколих кардиолог,ендокринолог,какво ли не.Така и не  можаха да ми кажат от какво е .Аз хапчета не мога да пия,понеже кърмя.
Ще мине от само себе си.
между другото и на мен ми  подхвърлиха,че може някой да ме е урочасал,но никъде не съм ходила.
най-вече ми казаха изтощение,преумора,напрежение.
Трябва да си почива.Да се разсейваш.

Мислих че съм единствен случай,ето ч ималои др.като мен.

# 19
  • Мнения: 569
 Аз пък вярвам защото се чувствам много по- добре след посещението си при подобни баячки. Често ме урочасват и започва едно главоболие със замайване Rage, което няма спиране ако не ми баят. Имало е случай при който стълбите не мога да изкача, а връщайки се от баене ги минавам на бегом. Как да не вярвам и да не ходя?

# 20
  • Мнения: 22
МИЛА,ПСИХИКАТА КОНТРОЛИРА ТЯЛОТО
АКО МИСЛИШ ЧЕ ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ ОТИДИ,НЕ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ ТИ НА ВРЕДИ
ВСЕ ПАК НЕ СЕ ЗАДЪЛБОЧАВАЙ ТОЛКОВА,
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ

# 21
  • Мнения: 490
Това със гледачките и баячките дето никой не им вярвал и не ходел е като това,че никоя от нас не изневерява и не и изневеряват Mr. Green Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък вярвам защото се чувствам много по- добре след посещението си при подобни баячки. Често ме урочасват и започва едно главоболие със замайване Rage, което няма спиране ако не ми баят. Имало е случай при който стълбите не мога да изкача, а връщайки се от баене ги минавам на бегом. Как да не вярвам и да не ходя?
Попринцип при уроки,това са си симптомите-главоболие и замайване.
Незнам-единия вариант е внушението да ти помага,другия баенето Wink

/Аз не смея да давам твърди мнения тук във форума,понеже момичетата са доста едномислещи Wink/

# 23
  • Мнения: 3 447
Попринцип при уроки,това са си симптомите-главоболие и замайване.


Гавоболие и замайване са симптоми на страшно много неща Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 000
Чувствам се отпаднала и сякаш всеки момент ще припадна и ми едно като замаено пред погледа  .Кръвното ми е 120 на80 не е от него.Сутринта излязох за 15 минути с детето и се прибрах просто не можех да стоя навън.Сега вече съм по добре.

Лоша работа. И аз съм така и то от години. В момента пия хомеопатични лекарства и горе-долу съм добре.
А иначе по въпроса. Вярвам им донякъде, ходила съм преди години. На такива като нас с по-лабилна психика действат успокояващо Simple Smile

# 25
Отиди. Ако не ти помогне няма и да ти навреди. Аз ходя.
   Друг път Naughty.Вреди и още как ,ама по-после ще разбереш, когато ще е късно.
Я се вземи в ръце! И по-добре иди на църква, запали свещ или поговори с попа/ най-добре/ по темата и ще ти мине.Тез баячки #2gunfire, как може да ги предпочитате пред Бог?Направо си слагате сами въжето на врата.Ако не вярвате ,че Той може да ви помогне в каквато и да било ситуация, незнам как на врачките им се хващате ooooh!То в Библията си го пише:

    "Да не се отнесете към запитвачите на зли духове нито към врачовете; не ги издиряйте та да се осквернявате чрез тях.Аз съм Господ, вашия Бог."
    "Ако Бог е откъм нас ,кой ще бъде против нас?"

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Вярвам в Бог,но не и в Библията!

# 27
  • Мнения: 83
Много хора не вярват но аз съм го изпитала и знам че помага .След силен стрес започна да ми прилошава и да ми се вие свят когато съм навън. Аз изобщо не го свързвах със това .Обземаше ме чувство на паника дори без причина .Мислех си че полудявам. И съвсем случайно се сетих че в квартала ни има една баба която бае. Не го прави за пари. Отидох и тя ми каза че съм преживяла нещо което ме е уплашило .След три посещения сякаш товар са смъкнали от плещите ми .Може да е психика и внушение но отиди .Важното е да се почуствуваш по добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Резултата е  важен,не начина!

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Попринцип при уроки,това са си симптомите-главоболие и замайване.


Гавоболие и замайване са симптоми на страшно много неща Simple Smile
Аз ходя по доктори и никой да не ме стветне, че всъщност съм урочасана ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт