Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Име за момиче с В

• 5 914
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
Вида е хубаво. Както и в съседна тема писах, има и Виделина. Ударението е на второто "и".

Вита също не е лошо. Има и Виталина. Вита означава "живот", а Виталина - "жизнена".

Не знам дали са предлагани Вилиана и Василена.

# 46
Вяра и Вел(л)а вече са споменати. Добавям Василия, Василена, Васила.

# 47
От мен глас за Валентина, Владимира и Вероника.

# 48
Владина, с ударение на И.

# 49
Владина е много красиво име! Уау. Изобщо не съм го чувала, но е страхотно.

# 50
Владина е много красиво име! Уау. Изобщо не съм го чувала, но е страхотно.

И аз не бях го чувала, специално проверих дали съществува Blush След което го дадох на голямата си дъщеря. Владина (Цекова) се казва и една от най-известните ни дами модели от 80-те години, която после направи кариера като телевизионен продуцент. Много интересна, харизматична жена.

# 51
  • Niagara Falls, NY
Владина е хубаво, аз лично много харесвам и Владислава, защото го свързвам с много красива и обаятелна дама.

# 52
Владина е една от гимнастичките ни, худ. гимнастика. Владислав и Владислава ги харесвам повече от Владимир, Владина, Вера, Вяра.

# 53
]Камея, подозирам, че визираш Невяна Владинова Simple Smile Има украинска гимнастичка Влада за сметка на това, а от нашите -Вая (Драганова) е с "В".

# 54
А, да, оплела съм им имената, да, Владинова е, значи някой дядо е Владин Simple Smile

# 55
]Камея, подозирам, че визираш Невяна Владинова Simple Smile Има украинска гимнастичка Влада за сметка на това, а от нашите -Вая (Драганова) е с "В".

Имаме, имаме гимнастичка с това име - Владина Грошева се казва. Млада надежда 😊

# 56
Велислава и Велина са ми любими

# 57
  • Countryside
От мен Валерия. Много красиво име, с хубаво значение, означавало "здрава".

# 58
Ваклина, Вела, Велина Flowers Tulip
Виктория е супер изтъркано, Владина е добро предложение.

# 59
Виталина,  защо не -Виталия

Общи условия

Активация на акаунт