Парфюмни размисли и страсти - 244

  • 35 905
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Тогава наистина Мошино (L'Eau Cheap and Chic , Love ,  Pink Bouquet ) или нещо като Vera Wang princess

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 16:43 от Рапунцел.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Сиси, и аз като Денси смятам, че е добре името да и е познато, т.е. звезден аромат на тийн идол. Но пък от друга страна, ако искаш да е на бранд, то поне нека има весел флакон тип дейзитата или Лола на Марк Джейкъбс 

извинявам се, сега видях бюджета и вероятно на истина принцесите на Вера Уанг ще са по-удачен избор, но са и доста сладки. Не бих ги определила като нежни.
https://www.parfimo.bg/vera-wang-za-jeni/?f

# 62
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
От години само ви чета... време ми е да забия нос и тук. Heart Eyes

Дървесните, налични към момента - Precious wood, VC&A; Oud Essentiel, Guerlain

И да споделя за разочароващата ме нетрайност на последните две другарчета - Mon G Bloom of Rose и Moмичето в Капри... е няма и час и отлитат, даже им е много. Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 20 155
Щом иска парфюм като за възрастни, аз бих избрала нежен, флорален аромат или плодов, но от престижна марка. Децата не обичат да им напомнят , че са деца и не заслужават подарък като за възрастни.
Потърси нещо с ягоди, малини, божури, но да е впечатляващо като бранд, макар и в по-малка разфасовка.

# 64
  • Франция
  • Мнения: 898
Та затова си представям някакъв по-юношески, с нежен аромат и красива, закачлива бутилка.. Бюджет - 50-60-70-80 лв.
Можеш да разгледаш "ябълките" на Нина Ричи - сериите Бела, Луна и т.н. Има варианти с очички, на точки, с буболечки и други такива декорации, които вероятно са прицелени в тийнейджърки, но по моему са си детски Simple Smile

# 65
  • Мнения: 11 828
. Яна ., Рапунцел, Базила, Miyako, densi, благодаря ви! На Вера Уанг евтинки ми се виждат, 100 лв. ми е общият бюджет за подарък и мислех да добавя нещо към парфюма, защото си е детенце все пак, но ако е комплект може и само него (много ми хареса как звучи "суфле" за тяло при комплектите на Ариана Гранде Relieved).. Ще се разровя да разгледам и Дейзи-тата, Москино, ябълките на Нина Ричи.. Хем да е за "големи", хем не съвсем.. Wink Пък и тя и тийнейджърка не е.. Simple Smile Но нека се почувства голяма и важна! И още повече като продължи да ухае повече от 20 мин. Simple Smile

# 66
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Сиси , прецени и големината на флакона. Според мен нещо от 50мл би било по-добре. Малка детска ръка няма как удобно да се пръска от голямо и тежко шише

# 67
  • Мнения: 11 828
Да, аз също това си мислех!! Максимум 50 мл. Дори и за няколко минита си мислех, бях срещала скоро 4 на Burberry, ама те пък са скучни като бутилки.. Но пък и занапред може пак да й подарявам като видя как ще реагира и да започне да си прави колекцийка. Трябва и вкус да се възпитава! Wink Отивам да чета пирамиди...

# 68
  • Мнения: 205
Моето дете, което е на същата възраст, но момче, много харесва Lanvin eclat de fleurs. Винаги , когато съм се пръскала с него ми е правил много, много комплименти . Ароматът е много нежен и подходящ за момиченце. Бутилката също е пипната, има "скъпоценно" камъче отгоре и се продава в симпатична кутийка. В момента го има много изгодно за около 30 лв. 50 мл.

# 69
  • Мнения: 10 026
Рапунцел., не искам да е такъв, макар тези детски тоалетни води да са подходящи, защото повечето са без алкохол.
Но тя няма да се пръска постоянно. А и сама каза - "нещо като за възрастни"! Simple Smile Та затова си представям някакъв по-юношески, с нежен аромат и красива, закачлива бутилка.. Бюджет - 50-60-70-80 лв. В зависимост какво избера ще добавя и друго към него, а ако е комплект, може и само него..

Парфюмите на Ариана Гранде или на Джъстин Бийбър.
densi, а по-конкретно някой? Само визуално ги знам.. Може би някой от тези с пухчето..

Някоя от ябълките на Nina Ricci?

# 70
  • España
  • Мнения: 1 301
. Яна ., Рапунцел, Базила, Miyako, densi, благодаря ви! На Вера Уанг евтинки ми се виждат, 100 лв. ми е общият бюджет за подарък и мислех да добавя нещо към парфюма, защото си е детенце все пак, но ако е комплект може и само него (много ми хареса как звучи "суфле" за тяло при комплектите на Ариана Гранде Relieved).. Ще се разровя да разгледам и Дейзи-тата, Москино, ябълките на Нина Ричи.. Хем да е за "големи", хем не съвсем.. Wink Пък и тя и тийнейджърка не е.. Simple Smile Но нека се почувства голяма и важна! И още повече като продължи да ухае повече от 20 мин. Simple Smile
Точно вчера купувах подарък за една 12-годишна госпожица -ето този https://www.fragrantica.com/perfume/Nina-Ricci/Luna-Blossom-42796.html . Освен всичко друго, малката се казва ЛУна ! Направо съм “в десятката” 😉!
Наскоро ,  за 14-тия РД  на големия ми син подарих съвсем емблематично и като символ на “влизането му в “Света на големите”- първият му “сериозен парфюм” - Dylan Blue ( най-вече заради името, ако трябва да съм честна ) , защото той така се казва, а и синьото  му е любимият цвят! Определено му хареса....
Изобщо с имената и подаръците за младежи ми върви тази година , съответно малкия ми син ще получи нещо на Valentino по-късно!
Само се чудя , когато тръгна да избирам на племенника Никанор  какви ще ги къдря 😅?!

# 71
  • Мнения: 6 304
Скоро срещнах много сладък парфюм, шишенцето беше като калинка,
https://img.bg.sof.cmestatic.com/media/images/940x529/Oct2012/61030290.jpg


Нина Ричи има комплект парфюмчета
https://makeup.bg/product/324699/

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 18:07 от Ая

# 72
  • София
  • Мнения: 5 658
Само се чудя , когато тръгна да избирам на племенника Никанор  какви ще ги къдря 😅?!
Яко! Grinning Ами лесна работа, ще избереш нещо на Nike или на Nikos Stuck Out Tongue

# 73
  • Мнения: 515
Дъщеря ми, долу горе на  същата възраст напоследък много харесва mon guerlain. Даже, по-точно казано ми е обсебила бутилката и се пръска всяка сутрин само с него, но и 30 мл са  една идея по - вече от предвидения бюджет. Ябълките на Нина Ричи и Moschino I love love, са добър избор. Burberry her  също би се харесал като аромат, но незнам малките мл. как вървят като цена в момента. Мислех да предложа и евентуално нещо на зара, примерно колаборацията с Джо Малон, но бутилките са доста изчистени и незнам дали ще направят достатъчно впечатление.

# 74
  • España
  • Мнения: 1 301
Само се чудя , когато тръгна да избирам на племенника Никанор  какви ще ги къдря 😅?!
Яко! Grinning Ами лесна работа, ще избереш нещо на Nike или на Nikos Stuck Out Tongue
Това е идейно ! Плюс албум на Нора Джоунс , да ми го пуска, когото съм им на гости 😉!

Дървесни аромати в парфюми харесвам , но по-скоро , когато не са основните !
А днес изхвърлих една камАра  празни флакони и кутии . Правих чистка - подарих на съседката една Далия Дивайн , за майка ми заделих един Жан Пол Гутие и Декаденсе (  “както е казал поетът ” : майките да са ни живи , че да ни събират парфюмните неудачи 😉! ) . Снабдих се и много изгодно от един ваучер с Elie Saab cuir ylang , в който освен кожа и жълти цветя , откривам и бреза и , колкото повече време минава, толкова по -гальовна става ! Не , каква да е бреза , а точно тази , която с толкова нежност може да бъде само в руска песен възпята .

Общи условия

Активация на акаунт