Parfimo.bg - измамници

  • 25 185
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 414
В случая става въпрос как се разгъва миризмата в продължение на часовете, а не колко време трае.

# 46
  • София
  • Мнения: 31
Имам доста приятен опит с поръчките от Parfimo. Основно Guerlain - парфюми и продукти за лице, както и няколко на Lancome. Парфюмите са безупречни, купих си наскоро Shalimar Souffle intense и Champs Elysees, невероятна трайност и качество. От 10 поръчки съм връщала само една , заради предстоящ изтичащ срок ( оставаха 2 месеца до 3г. от датата на производство), но нямах никакъв проблем с връщането, организацията им е много добра в това отношение (поне при мен така се случи). Поръчвала съм също парфюм с повреден пулверизатор, но не го върнах, защото си харесвам парфюма. Имам чувствителна кожа, но продуктите на Герлен (било то тестери или не) не са ми създали проблем досега. Цените наистина са стряскащо ниски, но забележете намаленията в момента на някои вериги - Notos и  Sephora имат доста проценени продукти и значително по-малко избор. А един онлайн магазин може да си позволи просто през повечето време да продава на тази ниска стойност. Според мен това, че са представени в Германия и Швейцария би трябвало в законово отношение да означава изрядни лицензи за продажба. А между другото малко ме е яд, защото забелязвам в немския им сайт дори по-ниски цени ! Angry А и имат политика за безплатна доставка над определена стойност, нещо което в България така и не се случва.

# 47
  • Мнения: 1 877
Поръчките над 100 лв безплатни ли бяха от Парфимо?

# 48
  • София
  • Мнения: 31
Аз никога не съм хващала безплатна доставка в Парфимо.
Днес ми пристигнаха тестери на Abeille Royale Youth watery oil и Honey nectar lotion - невероятни продукти. Щеше да е хубаво да си спестя 5-те доставки за последните няколко месеца Grinning , но не се оплаквам, цените са безпрецедентни.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 22:05 от SunShea

# 49
  • Мнения: 1 877
Ами не направих принтскрин на поръчката и сега в профила ми седи общата сума на нещата, а някой вече не са намалени и по спомени сглобявам отделните поръчки понеже  на три я делим .

# 50
  • София
  • Мнения: 31
Имаш опция да кликнеш на номер на поръчка в началото на реда с поръчката или на "принтерчето" и ти излиза цялата поръчка с всички подробности. Има и електронна фактура. Поне при мен всичко излиза... друг е въпроса, че не ми е приятно да влизам там Grinning и да гледам какви съм ги насътворила

# 51
  • София
  • Мнения: 3 864
Вярвам на Парфимо. Това колко часа е трайността е нещо много относително.

# 52
  • Мнения: 1 308
Вярвай. Вярата е най-важна - ако вярваш, значи 100% няма как да мамят.

# 53
  • Мнения: 19
Вярвай. Вярата е най-важна - ако вярваш, значи 100% няма как да мамят.

A браво на теб, умееш да вадиш от контекст. Получаваш нищо, защото сигурно на нищо не вярваш Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 3 864
Хич нямам и намерение да му отговарям и да влизам в такива плоски дебати, особено пък с мъже. Повечето ползват 1-2 парфюма с години, но ние дето купуваме десетки и стотици не разбираме нищо. Изключвам няколкото момчета от парфюмните теми, които са наистина колекционери и знаят много.

# 55
  • Мнения: 1 308
A браво на теб, умееш да вадиш от контекст. Получаваш нищо, защото сигурно на нищо не вярваш Wink
И какво е извадено от контекст? Пише, че им вярва и толкова.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 864
Вие, BCD, колко покупки имате от този сайт?

# 57
  • Мнения: 1 308
Вие, BCD, колко покупки имате от този сайт?
Имам 0 покупки от този сайт. От друг сайт имах 1 покупка на парфюм, който после върнах - след като разбрах, че по принцип големите марки не продават онлайн точно поради невъзможността да се контролират измамите. Доволна ли си от отговора?

https://www.capital.bg/biznes/stoki_i_prodajbi/2008/03/28/477545 … amirisa_na_mente/

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 16:52 от BCD

# 58
  • София
  • Мнения: 3 864
Да, благодаря.

# 59
  • Мнения: 32
Червило на Буржоа за 2,90 лв. 😁😁 Подобни отстъпки не дава и производителя.

Коректор на Буржоа без дефекти, за 3,90лв. намален си взех от d&m, сигурно е менте, а?

Общи условия

Активация на акаунт