С деца на сватба - идеи?

  • 1 441
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Благодаря на всички за оптимизма. Дано да мине по-добре от очакванията ми. Преди 2 месеца ги водихме на концерт на наша (и тяхна) любима група и също тръгнахме с настройката, че ще е само за малко, че бързо ще се уморят и изнервят от силната музика, но те се забавляваха доста, въпреки, че наистина определено се превъзбудиха. Скоро бяхме на рожден ден на ресторант на открито, станахме луди да ги следим и да ги връщаме като бягат на далеч, където не ги виждаме... Никак не изкарахме добре, даже се опасявам, че поразвалихме събитието  Embarassed
Исках предимно да разбера какво мога да очаквам. Знам, че ритуалите ще са им досадни, затова и смятам на единият аз да съм вътре, а таткото с тях навън, на другият - обратното.
Благодаря ви, дано сте прави и се забавляваме. Сигурно ще има други деца. Младоженецът е на възрастта на съпруга ми, късно се жени, така че вярвам ще има още роднини и приятели с деца.

# 16
  • Мнения: 1 278
Миленче, отпусни душата и не се впрягай толкова. Не забравяй, че децата са най-важното нещо в едно нормално общество и by default не развалят, а градят!!! Ако някой се оплаква и му се струва, че някое дете е развалило нещо, значи той е развален и деформиран още от детството си, защото са се отнасяли с него като с някого, който разваля. За съжаление това си е поколенчески проблем, за който обаче децата ни не са виновни. Говорили сме си го много пъти  Heart Eyes Успокой се   bouquet Живяла си в страна, където децата са оставяни от цялото общество да бъдат деца и си почувствала колко хубаво е това, нали?  Simple Smile

Една сваба не може да се развали от деца. Сватбата не е среща на борда на директорите, а е човешко, весело събитие, което на всичкото отгоре вещае деца  Twisted Evil  Laughing Така, че дори гласчетата им да звънтят и в църквата от вълнение, това само може да допринесе допълнително за доброто настроение. Ако на някого му пречи и, ако някой все още не се е отърсил от последната сериозна директорска среща и все още не е проумял, че е на сватба, проблемът си е в него. Не в децата.

Идеята на Кифлата да ги зарибиш с вълнуващи обяснения за церемонията е много хубава. Ще им бъде още по-интересно, когато знаят какво се случва  Simple Smile

Предложението ми да пропуснете едната от двете церемонии е просто, защото това са неща, които се дублират по принцип и за мен е ненужно да се влачат децата и на двете неща. Нашето семейство например не харесваме ритуала, а тайнството и затова избираме да ходим в църквата (освен, ако приятелите ни са избрали гражданския брак без венчавката, разбира се  Simple Smile ) Понеже постъпваме така, опитът ни показва, че, когато е само една церемонията, на децата не им доскучава и не се изнервят. Освен това винаги можете да излезете от залата или църквата, нали?  Simple Smile


# 17
  • Мнения: 1 278
...те вече са уморени от самата суматоха и просто искат да си починат от шума и хората....
да бе да, говори си ти, аз нали ги видях как си почиват от суматохата  ppp
снимковият материал ще го спестя  dance

Ха-ха  Grinning Това беше фантастична сватба, а снимките - много яки, Тони Hug
Беше вечерно тържество. Нашата групичка отиде направо в църквата, където по-големите деца останаха 15тина минути, а после изхвърчаха в двора, където се забавляваха на една чешма. Борко пък запя наред с дяда ви попа, което, разбира се предизвика смут сред по-консервативните роднини, а младоженците едвам се въздържаха да не се разсмеят с глас на бебешките песнопения  Grinning

После в ресторанта беше голяма веселба. Хлапетата вършаха и търчаха като безпризорни.  Когато се изтощиха на макс, изпозаспаха по столовете, а ние им метнахме по една, две платнени салфетки за завиване (леко употребявани вече  Laughing) Безотговорна работа ви казвам   Grinning
Разказвам го, защото знам, че Тонката оттогава я сърбят пръстетата да пусне една безотговорна тема за този случай, придружена със снимковия матРЯл, който лично направи  Laughing
Айде, вече можеш да спиш спокойно, Тони  Laughing  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 271
Благодаря ти, Деметра  Heart Eyes
А аз не се впрягам толкова, както казах по-скроо се опитвам да съм подготвена какво да очаквам по опита на другите. Защото знам, че от нашата настройка зависи много.
Иначе под "развалихме" имам предвид, че колкото и да ми се иска и да го съзнавам не всички хора гледат на шума и белите с достатъчно търпение. Освен това, когато няколко пъти се наложи да прекъснеш някой, за да ходиш да си събираш/разтърваваш децата, той накрая просто спира да говори с теб, от което в края на вечерта обикновено се чувствам по начина "за какво въобще отидохме, като не се видяхме с никой"  Rolling Eyes  Laughing и т.н.

А за ритуалите, мисля, че е добре да уважим и двата, още повече, че и на двете места има голям парк отпред и няма да е проблем единият от нас да поиграе с тях навън. Катето предполагам ще се залепи за булката и може и да поиска да стои вътре, ще видим.
Че ще е веселба, това си е ясно. Просто ми се иска и ние с таткото да усетим нещо от нея  Wink

П.П. Искрено се забавлявах на разказа   bouquet Нещо подобно очаквам и аз, но съм сигурна, че ще пропуснем съня.
Давайте снимкииииииииии  Party

Общи условия

Активация на акаунт