Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 351
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
но определено ако знам, че например не ми е много прясна епилацията  Embarassed , определено се чувствам малко като на тръни и ми е търсене. На него не му дреме, но за мен си ми е притеснително, нали искам да съм все най...  newsm03

В една от сериите на "Приятели", Рос обясняваше на Фийби за брака и как тогава вече жената често забравяла да се бръсне навреме  Mr. Green

Аз съм от разхайтените, ама и мъжът ми не е Мистър Свят  Grinning

# 46
  • Мнения: 4 753
Вече не ме е срам.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Безсрамница съм аз  Mr. Green. Той ми направи интимния тоалет преди да вляза да раждам  bowuu

# 48
  • Мнения: 2 657
Не ме е срам Peace

# 49
  • Мнения: 6 624
Сега в осмия месец съм се поотпуснала ,но не ме е срам.

# 50
  • Мнения: 7 430

Аз съм от разхайтените.....

И аз така Wink...но все пак гледам да не се случва често да сЪм в неизрядна форма, че то на мен ми става кофти Mr. Green

# 51
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не,не ме срам от него

# 52
  • Мнения: 949
Преди да забременея бях слабичка,а сега все още съм позакръглена,имам вече и стрие и ми поувиснаха гърдите.Ето от тези неща много ме е срам Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 866
Аз явно съм първата, която я е срам. Срам ме беше, като не бях отслабнала от първото раждане /т.е. в процеса на отслабването/, като ми поувиснаха гъдите, като спря кърмата, също. От целулита, докато не го разкарах. От космите не, гледам да ги махам своевременно. Но мене си ме беше срам най-вече от самата мен, че изглеждам така, какво остава от други хора. Добре, че всичко е поправимо. Peace


Точно това щях да напиша. Сега пак съм в период на срам... Embarassed

# 54
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, има неща, от които се срамувам...макар, че не е точната дума.
Нещата, от които аз не се чувствам добре, няма как да не се срамувам, ако още някой го види. Независимо кой е той.

Пиша го и със свои думи, макар, че Блонди го е описала чудесно!

# 55
  • Мнения: 4 629
Не ме е срам от мъжа ми. Старая се да изглеждам добре и да се подържам заради себе си най-вече  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 2 530
Има някои неща които предпочитам да правя, когато не е наблизо. Иначе като цяло не ме е срам.

# 57
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Малко....най- вече, защото все обещавам да тръгна на фитнес или поне гимнастика вкъщи да си правя, но все се оправдавам с липсата на време........Та, затова ме е срам, че съм несериозна


Май и при мен е така.

# 58
  • Мнения: 313
Първоначално се притеснявах, но вече не.Естествено избягвам да се размотава чорлава като вещица и намазана като коминочистач  Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ме е срам Peace

Общи условия

Активация на акаунт