Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 366
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 565
Не, изобщо не ме е срам. Wink Той ме харесва всякак, но аз не обичам да ме вижда как да е. Самата аз не бих се чувствала добре ако се занемаря така че се опитвам винаги да съм в тип-топ форма.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз явно съм първата, която я е срам. Срам ме беше, като не бях отслабнала от първото раждане /т.е. в процеса на отслабването/, като ми поувиснаха гъдите, като спря кърмата, също. От целулита, докато не го разкарах. От космите не, гледам да ги махам своевременно. Но мене си ме беше срам най-вече от самата мен, че изглеждам така, какво остава от други хора. Добре, че всичко е поправимо. Peace

# 32
  • Мнения: 798
Не, никак. Естествено гледам да се поддържам, но ме е виждал всякак така че... Аз докато бях бременна, с големия корем и като не можех да се навеждам, той ми помагаше за вси4ки процедури , за които можете да се сетите.От там нататък , какъв срам.... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 599
Не ме е срам, но се старая да изглеждам добре заради себе си най-вече, но и заради него Heart Eyes  


 newsm10  и аз така

# 34
  • Мнения: 184
И мен не ме е срам, но когато кача 2-3 килца и почва да ми личи - гледам да не се събличам много пред него   hahaha  Wink Joy

# 35
  • Мнения: 549
Ние също сме от доста време заедно 14г.,но се чуствам неудобно на светло да се разхождам гола пред него(странно ама факт)

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 053
Може би срам наистина не е най-точната дума в моя случай, но определено ако знам, че например не ми е много прясна епилацията  Embarassed , определено се чувствам малко като на тръни и ми е търсене. На него не му дреме, но за мен си ми е притеснително, нали искам да съм все най...  newsm03

# 37
  • Мнения: 1 101
Прекалено съм суетна за да допусна да се занемаря чак толкова, че да се срамувам от мъжа си  Grinning

# 38
  • Мнения: 27 524
О, да , притеснявам се, много даже. Не е точно срам, мога да го нарека женска суета - кой иска да го виждат в кофти светлина? Не се престаравам да изглеждам ослепително, но винаги оставам нещо на приличието - например никога не се мотая гола в къщи или само по блузка без сутиен, ако има косми за махане, първо ги махам, после ме вижда, никога не ходя по голяма нужда, ако той е наоколо...   Laughing такива работи. Срам ме е,да.  Embarassed

# 39
  • Мнения: 2 596
Не, няма от какво да ме е срам, няма съвършени хора.

# 40
  • Мнения: 5 103
Не ме е срам от мъжа ми.
Ама май никога не ме е било срам от тялото ми.
Нямам целулит и стрии, бюста ми е добре.
Но никога не ходя размъкната "с домашни дрехи" Sick и къси чорапки, не заради него, а защото на мене не ми харесва Mr. Green

# 41
  • New Zealand
  • Мнения: 871
не, но има неща, които предпочитам да не вижда Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, напротив! Много си го обичам и се гордея с него.

# 43
  • Мнения: 27 524
Не, напротив! Много си го обичам и се гордея с него.

Ти май не си прочела какво се пита  Grinning

# 44
  • Мнения: 870
Не се срамувам изобщо от него, понякога ми се е налагало да си правя вкъщи кола маска на триъгълника и даже ми асистира  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт