Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 338
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Не, разбира се - то ако от мъжа ми ме е срам, какво ни остава... Laughing

# 16
  • Мнения: 11 004
Не, разбира се Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 047
   Мен ме е срам, когато ме завари в недобрия ми вид.

# 18
  • Мнения: 419
Не ме е срам.Не се притеснявам от тялото си, нито правим секс на тъмно.Просто не желая да ме вижда размъкната или с косми все пак не е приятно Peace
Peace

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ме е срам, след толкова години /15/ заедно, ме е виждал всякак.

И моят. Даже предложи да ме епилира преди секциото. Все още се чудя това майтап ли беше newsm78

# 20
  • Мнения: 603
Не, разбира се Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 447
Не. Както и да ме е виждал, аз съм го виждала по-зле Mr. Green

# 22
# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За мой късмет и радост, не съм се сдобила с гореизброените хубости, като изключим бременното и следбременно удебеляване.
Но винаги гледам да съм спретната (с измити уши и изрязани нокти).  Mr. GreenДори когато съм съвсем сама у дома. На мен да ми е приятно, когато мина край огледалото, на мъжа ми и на сина ми да им е приятно да ме гледат...  4470
Не само от мъжа ми, от мен ще ме е срам, ако се запусна.  Blush

# 24
  • Мнения: 649
Не ме е срам, но се старая да изглеждам добре заради себе си най-вече, но и заради него Heart Eyes  

# 25
  • София
  • Мнения: 35 957
 не

# 26
Преди ме беше срам от гърдите ми, сега вече от нищо не ме срам. Той си ме бръсна и при двете раждания, и сега понякога проявява самоинициатива.

# 27
  • Мнения: 2 897
Не,изобщо WinkВсе пак не допускам да се занемарявам,най-вече заради себе си-просто не се понасям

# 28
  • Мнения: 739
не ме е срам от нищо. Винаги съм без косми и лакирана. В жегите дори ди ходя гола, по бикини, с вързана коса, ако не излизам за деня - без грим. Първото само понякога избягвам, че ме напада  Mr. Green Joy Blush

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не, не ме е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт