Лаковe за нокти - 139

  • 23 245
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 478
Божееее, влизам и гледам 40 нови мнения в темата Joy Не мога да ви насмогна! Grinning

Понеже скоро се коментираше бяло, ето това също е доста добро според мен. А брокатът е Ейвън - Sophisticated Rose Gold, ако не се лъжа. Даже май някой го показа онзи ден, та аз оттам си краднах идеята да е върху бяло:

https://www.instagram.com/p/CBnrMN-jG9i/?igshid=1ot2esg6vohc4
Здравейте, а белия лак на коя марка е и кой номер?

Марката е Bel, а номерът е 03. Ако плъзнете настрани, на другите снимки се вижда и може да се ориентирате Simple Smile Покрива добре и лесно се работи с четката. От по-широките е.

Агент, страшна е роклята!

# 691
  • Мнения: 27 440
Агент, супер рокля Heart Eyes
Арабеск, аз казвах, че е с формалдехид активният заздравител Stuck Out Tongue Winking Eye
Момичета, голям смях падна в Лили днес Joy Минах набързо да поизбера някой лак- по някое време дойде едно момиче от персонала да ми донесе кошница- за да ми е по-удобно с лаковете... Laughing Попаднах на много интересен Флормар- червено желе е (321  Red flag). Също взех и два броката на ГР айс шик, както и 2 по-тъмни червени нюанса на марката (нямаше почти никакъв избор от лаковете айс шик, но изненадващо- изглеждат ми с приемливи и нерошави четки, а брокатите не са сгъстени). Освен това, си взех и не само ГР сити калър номера 02 и 05, ами и номер 04- той е нещо средно между двата лака Laughing И на 21 взех два лака- бежов и някакво по-ярко розово. Grinning
Джаста, и твоят номер 11 го видях- много приятен на живо.

# 692
  • Мнения: 5 478
Арабеск, аз казвах, че е с формалдехид активният заздравител Stuck Out Tongue Winking Eye

Чела съм по диагонал... Neutral Face Но няма значение, то може да не е реакция към съставката, а нещо друго. Трябва да се пробва Smile

# 693
  • Мнения: 27 440
Никакви реакции няма при мен Grinning

# 694
  • Мнения: 432
Малко извън темата момичета, но знаете ли дали има проблем да се пренасят лакове в ръчния багаж в самолета? 🙂

# 695
  • Мнения: 13 082
Няма, стига да се в прозрачна торбичка за течности.

# 696
  • Мнения: 5 478
Може, само трябва да ги вадиш при проверката на багажа. И както казва Ариа, да са в прозрачен плик.

# 697
  • Мнения: 819
Късно включване от мен със син лак. И изглежда преоткрих камъчетата 😁

# 698
  • Мнения: 1 502
На синята вълна и аз Relieved
Лаковете са перфект и 21
Скрит текст:

# 699
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз днес реших да съм в розово. Набързо се лакирах, но можеше и по-добре Grinning
ĢR City Color 25

# 700
  • Измир
  • Мнения: 641
Страхотни сте, лайкнах всички Hug
Влизам да се оплача. Вече втори маникюр ми става на балончета Confused. Единственото общо е топ лака на ГР quick dry. Сега го наказах в хладилника. Може би тук е прекалено горещо за това ми прави проблеми. Дайте идеи от какво се получава. Не съм разбивала лака. Ето една снимка. Нали сме си наши Grinning

# 701
  • Мнения: 1 788
Според мен е от самия лак, не от топа. Ползвам Quick Dry от 5-6г. и само върху определени лакове ми образува балони 🤔

# 702
  • Мнения: 27 440
Последните 2 пъти слагам нов Speed dry- на единия лак ми направи малко балончета (видими на снимка), сега на оранжевия лак няма. А в новото шишенце бързосъхнещ топ с око се виждат много малки мехурчета- не знам как са се появили, не е разклащан (поне след като го купих)...При мен за балончета оказват влияние и топлина, течение/климатик, неравномерно или твърде плътно нанесен лак, по-стар лак, евентуално и ако има фин прах или ако не са почистени добре ноктите след пилене.

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 17:24 от dolce miele

# 703
  • Мнения: 15 300
Ох, МariеSt, страхотни са ти ноктенцата. Heart EyesЧудна форма. Само да опазя моите още мъничко да поотраснат и аз ще ги заостря. Grinning

# 704
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Хахах благодаря Джаста Hug
За мен още са късички, ама май такава дължина ще ги поддържам , че постоянно правя нещо и ги обръщам направо Grinning
Чакаме твоите красоти Blush
Скрит текст:
спомени от миналато Cry Grinning

Общи условия

Активация на акаунт