Лаковe за нокти - 139

  • 23 269
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 409
Леми, мисля, че Party прилича на един розов неон на Модълс, който ти си показвала и то много!

На ей този прилича:

Последна редакция: сб, 20 юни 2020, 15:43 от Lady Brinne

# 676
  • Мнения: X
Ето го 05 на два пласта и много бял при мен:



Прекрасни нокти показвате всички Heart

# 677
  • Мнения: 20 173
Лейди, да, същият Heart 💞💝💖

# 678
  • Мнения: 5 478
Чудни сте, момичета! Няма как да изредя всички, ама съм нацъкала лайкове по постовете Grinning

Взех активния заздравител на Перфект и чак след това видях, че има формалдехид. Нищо, ще се пробва.

# 679
  • Мнения: 142
Божееее, влизам и гледам 40 нови мнения в темата Joy Не мога да ви насмогна! Grinning

Понеже скоро се коментираше бяло, ето това също е доста добро според мен. А брокатът е Ейвън - Sophisticated Rose Gold, ако не се лъжа. Даже май някой го показа онзи ден, та аз оттам си краднах идеята да е върху бяло:

https://www.instagram.com/p/CBnrMN-jG9i/?igshid=1ot2esg6vohc4
Здравейте, а белия лак на коя марка е и кой номер?

# 680
  • София
  • Мнения: 1 002
Мъча и аз някакви неони, обаче нищо не е като Чайна глейз. Ще взема да ги извадя накрая и да спре мъката Simple Smile

# 681
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 409
Ето Aura&Stargazer на Revolution:



# 682
  • Мнения: 572
Мъча и аз някакви неони, обаче нищо не е като Чайна глейз. Ще взема да ги извадя накрая и да спре мъката Simple Smile
И аз много обичам неоните на Чайната, но и тези на Models Own не са за пренебрегване.

# 683
  • Мнения: 435
От къде ги купувате Чайните? При нас навсякъде са доста скъпи и само на старо ги намирам малко по-приемливи.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 002
От къде ги купувате Чайните? При нас навсякъде са доста скъпи и само на старо ги намирам малко по-приемливи.
Моите са си направо древни Simple Smile, даже не помня кога и откъде съм ги купувала

# 685
# 686
  • Мнения: 20 173
Лейди, красив е.
Агент, покрай теб започнах да харесвам белите лакове, преди се чудех защо изобщо произвеждат този ненужен цвят 😎
А как постигаш този съвършен овал с четката?

# 687
  • Бостън
  • Мнения: 13 524
Grinning Мерси, Леми!

Поне 2 по-подходящи цвята лак имам за това цвете, но си имам и нова рокля и за нея ми трябваше бял маникюр... не, че с оранжево-червен нямаше пак да стане, но аз обичам класически минимализъм - лято, синьо, бяло... рицината и гръцките острови са опционални Grinning

PS Овалът ли?  Почти перфектен го правя ако имам късмета да имам хубава четка на лака, но за да е съвършен до "доизсичам" с малка четка, потопена в разредител за лак Wink
Май от рускините го забърсах този трик!
Скрит текст:
Eто го роклето, вчера дойде и дори френската ми съседка хлъцна като ме видя, а като отидох да купя вино 3 дърти зевзека ме пуснаха отпред на опашката, че да ме огледат по добре - хубаво е да имаш нова рокля Wink

Последна редакция: сб, 20 юни 2020, 20:20 от Agent Provocateur

# 688
# 689
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 409
Агент, страхотна рокля!
И маникюрът ще ѝ седи перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт