В колко часа правите детските РД?

  • 1 972
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Тези са големи нахланици... Вие все едно не сте клиенти.

# 16
  • Мнения: 5 622
Тези са големи нахланици... Вие все едно не сте клиенти.

Ами така излиза...но понеже от клиенти на свободна консумация биха спечелили доста повече (ако се напълни заведението), значи аз съм неизгодната в случая с моте смешни 20 гости  Wink

Както и да е. Понеже ни поставиха условие РД да е в по-ранен час, а аз не обичам да ми поставят условия при положение, че ще оставя един джоб пари за РД на детето си, се отказахме от там.

Сега търся наново.... Защото и мен какво и повечето тук, ме устройва най-много времето от 17-20 часа  Peace

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Скоро ни предстои рожден ден на сина ни. Смятам да го направя след 18 часа. На работа съм /дори и в този ден, за съжаление!/

# 18
  • Мнения: 1 370
В неделя празнувахме Р.Д. на синът ми. Правихме го в къщи, защото предпочитахме да бъде в стил градинско парти, но времето ни изненада много неприятно. Поканихме гостите в 15ч, както Бубе ти казваш - всички на куп и деца и възрастни. Нарочно го планирахме за толкова рано, защото всички в понеделник бяха на работа и предполагах, че трябва да приключим по-рано. Но последните ни гости си тръгнаха в 24ч.

# 19
  • Мнения: 1 187
Миналата година тъй като току що бях родила го направих през деня към 10 ч., но тази замислям да е следобяда и да е двойно празненство, защото си имам две октомврийчета - каката на 4 октомври и бебка на 2 октомври. Все още обаче се колебая къде да събера една камара малчугани?!  newsm78 Тортите май ще са на Вики. Буба ти избра ли вече тортата?  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 622
Миналата година тъй като току що бях родила го направих през деня към 10 ч., но тази замислям да е следобяда и да е двойно празненство, защото си имам две октомврийчета - каката на 4 октомври и бебка на 2 октомври. Все още обаче се колебая къде да събера една камара малчугани?!  newsm78 Тортите май ще са на Вики. Буба ти избра ли вече тортата?  Grinning

Ами лошото е, че още не съм избрала заведението..Тя тортата е най-лесното нещо  Rolling Eyes

Иначе най-вероятно пак ще е от Вики, но ще проверя още едно място- тортите на Давидов и тогава ще реша  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
В детски парти клуб, деца и възрастни, от 18.30 до 20.30, защото преди този час всички сме на работа Confused

И ние така направихме тази година - родителите от работа, децата от градината - и направо на рождения ден..

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Към 18.00-18.30 ч., за да са се наспали децата и гостите да са свършили работа.

# 23
  • Мнения: 356
yuкенд,11-1,за 2 годишно дете;


И аз така смятам да направя.Ще бъде в една сладкарница и ще бъде детско парти.Ще присъстват само дечица и майките им.След обяд за мен е неудачно, защото рожденния ден е през октомври, става студено, стъмва се рано, а и малката е доста поспалива и спи до 17.00.Докато се оправим ще стане 18.30.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.

# 25
  • Мнения: 1 187
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.
А в какъв тип заведение събираш всички заедно?

# 26
  • Мнения: 5 622
И двата рожденни дни бяха от 16:30 до към 22:30 стояха някои от гостите. Събрахме и деца и възрастни накуп. Беше доста добре.
А в какъв тип заведение събираш всички заедно?

И аз искам да знам. Особено в този интервал от време.

Както казах, на нас ни отказаха резервация в Камелия, защото сме с деца, които щяли да тичат и да пречат на другите хора, а само за нас, не искаха да отделят зала.  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 97
Зависи от гостите, от мястото и от деня, в който ще е партито. Ако е работен трябва да е удобно на хората да могат да дойдат след работа. Аз съм правила и в неделя сутрин и през седмицата от 18.00 ч.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
От 18.00ч, децата са се наспали, родителите наработили и така...

# 29
  • Мнения: 2 839
И ние все така сме ги правили - карашик млади и стари  Laughing По ред на годините - Планет, Хоризонт, Пико. Само от последния не съм доволна. Нито от храната, нито от това, че бяхме много натикани в останалите гости на заведението. Но теб така или иначе не те устройват тия места, за 20ти Септември трябва да сте на закрито.
Опитай места, които не са много масови - Тоскана, Къщата със слънцето, ФК може да опиташ /миналото лято много често се хранехме там, противно на очакванията ни кухнята беше добра, правят кетъринг самите те/, Маестро ...
Където и да отидеш, подчертавай че не става дума за типичен детски РД с 20 деца и 4 майки, а смесено събиране. Променят си отношението  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт