Разваляне на магии

  • 5 049
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 169
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!
На една приятелка й го бяха препоръчали. Тя му звънна, той само по телефона й казал, че има магии на определени чакри, приятелят й също имал. На мен ми прозвуча странно и й препоръчах да провери чрез карти Таро и махало. Оттам излезе, че тя няма магия, а само приятелят и има. Те отидоха при един ходжда някъде към Якоруда, който е потвърдил, че е само при приятеля й и сега той я разваля. В крайна сметка решихме, че този Ангел е съмнителен.

Аз искам да попитам колко време след разваляне на магия от завист, която не е тежка, се усеща ефектът? Аз развалих една преди по-малко от месец при Ангелина от Люлин, а сега правя и някакъв ритуал по защита, но още не виждам никакъв ефект. Само да кажа, че като цяло съм скептично настроена към всичко това, но реших, че в най-лошия случай, нищо няма да стане, ако направя каквото трябва. Въпросът е, че дори се чувствам по-зле последните дни, откакто правя тази защита...
Може ли да споделите, ако някой е развалял, как е било?
Благодаря.

# 2
  • Мнения: 271
Не си губете времето с Ангел от Дианабад... Не може да ви помогне. Казвам го от дългогодишен собствен опит. Може и да иска човекът да помогне, но не може....

# 3
  • Мнения: 107
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!
На една приятелка й го бяха препоръчали. Тя му звънна, той само по телефона й казал, че има магии на определени чакри, приятелят й също имал. На мен ми прозвуча странно и й препоръчах да провери чрез карти Таро и махало. Оттам излезе, че тя няма магия, а само приятелят и има. Те отидоха при един ходжда някъде към Якоруда, който е потвърдил, че е само при приятеля й и сега той я разваля. В крайна сметка решихме, че този Ангел е съмнителен.

Аз искам да попитам колко време след разваляне на магия от завист, която не е тежка, се усеща ефектът? Аз развалих една преди по-малко от месец при Ангелина от Люлин, а сега правя и някакъв ритуал по защита, но още не виждам никакъв ефект. Само да кажа, че като цяло съм скептично настроена към всичко това, но реших, че в най-лошия случай, нищо няма да стане, ако направя каквото трябва. Въпросът е, че дори се чувствам по-зле последните дни, откакто правя тази защита...
Може ли да споделите, ако някой е развалял, как е било?
Благодаря.
А повече информация за ходжата имате ли

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 169
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!
На една приятелка й го бяха препоръчали. Тя му звънна, той само по телефона й казал, че има магии на определени чакри, приятелят й също имал. На мен ми прозвуча странно и й препоръчах да провери чрез карти Таро и махало. Оттам излезе, че тя няма магия, а само приятелят и има. Те отидоха при един ходжда някъде към Якоруда, който е потвърдил, че е само при приятеля й и сега той я разваля. В крайна сметка решихме, че този Ангел е съмнителен.

Аз искам да попитам колко време след разваляне на магия от завист, която не е тежка, се усеща ефектът? Аз развалих една преди по-малко от месец при Ангелина от Люлин, а сега правя и някакъв ритуал по защита, но още не виждам никакъв ефект. Само да кажа, че като цяло съм скептично настроена към всичко това, но реших, че в най-лошия случай, нищо няма да стане, ако направя каквото трябва. Въпросът е, че дори се чувствам по-зле последните дни, откакто правя тази защита...
Може ли да споделите, ако някой е развалял, как е било?
Благодаря.
А повече информация за ходжата имате ли
Още е рано да се каже дали е развалил магията на приятеля й. Ще пиша по-нататък.

# 5
  • Мнения: 241
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!
Този Ангел не познава, може и да има някакви точности, владее някаква енергия, но е много слаб, не може да развали магия, особено ако е направена от силен магьосник. В миналото е имал повече сила, сега се съмнявам
Във България няма хора които могат да развалят качествено и категорично магия, ако тя е направена професионално, може и да има някаде, но аз досега не съм видял.

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте, моля да препоръчате човек за разваляне на магия, за предпочитане в София... Благодаря ви!

# 7
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте! Някой има ли информация за Ангел Димитров от Дианабад? Знам, че приема в блок 64, но в кои дни приема в София, може ли някой да остави негов телефон? Благодаря!


Посетихте ли Ангел?

# 8
  • Мнения: 33
Здравейте, Девойки. Търся някой който познава и помага при разваляне на магии в София. Имам доста проблеми и последните години съм обиколила доста по тази причина и издала маса пари. Търся сигурни според вас. Благодаря ❤️
Чула съм, че тези дето умеят и им е дадено свише не искат пари, а кой и колко остави. Казвам, не защото съм стисната, а защото съм издала много пари. До момента ефект никакъв.

# 9
  • Мнения: 33
Здравейте, Девойки. Търся
някой който познава и помага при разваляне на магии в София. Имам доста проблеми и последните години съм обиколила доста по тази причина и издала маса пари. Търся сигурни според вас. Благодаря ❤️
Чула съм, че тези дето умеят и им е дадено свише не искат пари, а кой и колко остави. Казвам, не защото съм стисната, а защото съм издала много пари. До момента ефект никакъв.
Здравейте, Девойки. Търся някой който познава и помага при разваляне на магии в София. Имам доста проблеми и последните години съм обиколила доста по тази причина и издала маса пари. Търся сигурни според вас. Благодаря ❤️
Чула съм, че тези дето умеят и им е дадено свише не искат пари, а кой и колко остави. Казвам, не защото съм стисната, а защото съм издала много пари. До момента ефект никакъв.

Девойки търся Себа от Шемшево и не вдига телефона. Може ли да помага от разстояние?

# 10
  • Мнения: 8
Здравейте
Ще опиша накратко до колкото успея случая ни или по точно случая МИ. Защото имам чувството че само аз се боря тук.
Сагата се развива от почти година. Аз знам от 6 месеца. Та моят прекрасен съпруг с когото съм 16 години решил че трябва да си търси друга жена или поне аз така мислех че той е решил. Обаче нещата не били точно така въпросната госпожа го ухажвала доста време и постоянно му носела да яде и пие някакви неща. От което минаваха месеци и той се държи супер нелогично като шизофреник. С две думи - прави му магии. За тези които не вярват ще моля да не коментират. Тук там съм се съветвала и ми се потвърди че има магия  да не иска семейството си.
Но вече нямам сила да се боря. Къде ли не отидох какво ли не направих.
Моля ви дайте съвет

# 11
  • Мнения: 2
С мен се случи същото и аз търся човек за разваляне на магии.

# 12
  • Мнения: 76
Здравейте, имам един въпрос! Дано някой вещ в занаята да ми даде отговор!
При направена магия за раздяла , какво ще стане ако се раздели двойката? Какво се случва с магията? Тя къде отива? Изчезва ли? Здравословните и психични проблеми изчезват ли? Все пак магията си е свършила работата , но дали ще изчезне? И още един въпрос ! Ако след време тези двама пак се съберат дали магията ще се завърне?

# 13
  • Мнения: 7
Здравейте
Ще опиша накратко до колкото успея случая ни или по точно случая МИ. Защото имам чувството че само аз се боря тук.
Сагата се развива от почти година. Аз знам от 6 месеца. Та моят прекрасен съпруг с когото съм 16 години решил че трябва да си търси друга жена или поне аз така мислех че той е решил. Обаче нещата не били точно така въпросната госпожа го ухажвала доста време и постоянно му носела да яде и пие някакви неща. От което минаваха месеци и той се държи супер нелогично като шизофреник. С две думи - прави му магии. За тези които не вярват ще моля да не коментират. Тук там съм се съветвала и ми се потвърди че има магия  да не иска семейството си.
Но вече нямам сила да се боря. Къде ли не отидох какво ли не направих.
Моля ви дайте съвет
Нещо подобно и при мен. Почти 22г брак, който ще приключи.

# 14
  • Мнения: 1
Zdraveite mami. Nqkoi znae li kak da napravim za6tita protiv magii, proklqtiq I kletvi? I znaete li ne6to za troinata za6tita?

Общи условия

Активация на акаунт