Дали е възможно това?

  • 1 563
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 816

[/quote]
И как ще изтече през шийката на матката ако тапата е там ? Simple Smile
[/quote]

Разгледай в някой учебник по анатомия за медици, обаче, че е по-подробен, ще видиш как Heart Eyes Мехурът се запушва с тапа, но между него и маточната стена все пак си има разтояние, макар и съвсем малко. Ето защо ако се спука по-нагоре мехура водите изтичат, но на капки.

# 16
  • Мнения: 348
Днес говорих по въпроса с бавното изтичане на водите с доктора и той ми каза, че ако започнело такова изтичане, можло да се познае по цвета на изпражненията , ставали по-тъмни почти до черно. На някой да му се е случвало това? newsm78

По принцип от както пия желязо съм така, а трябва да го пия до края  newsm78 Не мисля, че по това може да се познае. Ти не пиеш ли желязо?

# 17
  • София
  • Мнения: 245
И на мен водите ми изтекоха изведнъж. Аз също не забелязах нищо по-особено преди това.

# 18
  • Мнения: 7 091
Разгледай в някой учебник по анатомия за медици, обаче, че е по-подробен, ще видиш как Heart Eyes Мехурът се запушва с тапа, но между него и маточната стена все пак си има разтояние, макар и съвсем малко. Ето защо ако се спука по-нагоре мехура водите изтичат, но на капки.

С това съм съгласна, но тази вода не може да изтече извън шийката докато тапата е интактна Simple Smile Все пак говорим да се види изтичане на водите, а не да се събере течността в джоб между маточната стена и мехура.

# 19
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Може,да.На мен също ми изтекоха водите без да е паднала тапата Laughing
Няма начин! Паднал е заедно с водите и не си я видяла

# 20
  • където има любов
  • Мнения: 307
При мен първо падна тапата и 5 минути след това изтече околоплодната течност!

# 21
  • Мнения: 31
На мен също ми изтекоха водите, а тапа не видях.

# 22
  • Мнения: 422
И аз тапата така  и не я видях , но водите ми изтекоха..... Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Разгледай в някой учебник по анатомия за медици, обаче, че е по-подробен, ще видиш как Heart Eyes Мехурът се запушва с тапа, но между него и маточната стена все пак си има разтояние, макар и съвсем малко. Ето защо ако се спука по-нагоре мехура водите изтичат, но на капки.

Аз имах такова изтичане на амиотична течност в края на седми месец. Тапата категорично си беше там още два месеца. Тестът си показа, че са води и ми биха инжекции за подпомагане на белите дробчета на бебо ако тръгне да се ражда по-рано от предвиденото Peace.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Може,да.На мен също ми изтекоха водите без да е паднала тапата Laughing
Няма начин! Паднал е заедно с водите и не си я видяла
Може, ако мехурът е спукан по-високо. Точно това ми се случи с раждането на малкия. Потекоха ми водите, отидох в родилното , а доктора каза, че трябва да ми спукат мехура, тъй като е пробит по-високо и водите си седят. 

# 25
  • Мнения: 517
Какво количество са околоплодните води..може ли да изтекат докато пишкаме да речем.. тъп въпрос, но моля да отговорите ако е възможно Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт