Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 юни 2020, 17:21 ч.

Татуировки на тинейджър

• 1 389
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Гери, нека поне да я направи септември, октомври месец. Татуировките не бива да се показват на слънце и се пазят, докато кожата заздравее и се излющи.  Маже се постоянно с крем, най-често препоръчват Бепантен. Бащата трябва да е наясно, че в летни месеци е абсурдно да се правят татуси, щом си има в излишък. Все пак ако иска нещо красиво, а не избледняло петно, то следва да се грижи за него и да го направи в подходящо време.

# 16
Той така или иначе не може да си направи татуировка без съгласието на родител. Ако се опиташ да го убедиш поне да обмисли татуса. Защото, според мен хората най-много грешат в избора на татуировка. Аз лично не бих се противопоставила.

# 17
  • София
Вече има достатъчно техники за премахване,така че "за цял живот" вече не важи!
Освен това какво очаквате,след като и двамата с мъжа ви сте татуирани?Та,той от кого да гледа освен от вас?

# 18
Премахване на татуировки на цял гръб е абсурдно, но да, има си техники.
Нищо лошо няма в татуираните хора. Аз също имам татуси, но не съм взимала пример от родителите си-те нямат. Така че не съдете Simple Smile

# 19
  • София
Премахване на татуировки на цял гръб е абсурдно, но да, има си техники.
Нищо лошо няма в татуираните хора. Аз също имам татуси, но не съм взимала пример от родителите си-те нямат. Така че не съдете Simple Smile
Къде видяхте да съдя?Аз също имам!
Просто не виждам какво се учудвате и панирате,след като и двамата му родители са му дали подобен пример

# 20
Антония, нито се чудя, нито се панирам. Не е нужно да пишете с удивителни и въпросителни, защото в интернет пространството това се счита за назидателен тон.
Аз не мисля, че в днешно време единствено родителите дават пример на децата, а и заобикалящата ги среда. Жената иска съвет, а не критика.

# 21
Аз не бих позволила Simple Smile.
Пълнолетието не е далече и дотогава може и да му мине.
Не харесвам татуировки, обеци (за мъж) и пиърсинг. Може би съм консерва, но не ми допадат. Чистата, ухаеща кожа е много по-красиво украшение от всяка татуировка или обеца.

# 22
Аз не бих позволила Simple Smile.
Пълнолетието не е далече и дотогава може и да му мине.
Не харесвам татуировки, обеци (за мъж) и пиърсинг. Може би съм консерва, но не ми допадат. Чистата, ухаеща кожа е много по-красиво украшение от всяка татуировка или обеца.
А татуираните мъже не ухаят ли?

# 23
Дали ухаят зависи от хигиената на тялото, дрехите, хормоните и начините на хранене.

# 24
Дали ухаят зависи от хигиената на тялото, дрехите, хормоните и начините на хранене.
Благодаря за разяснението.

# 25
Благодаря за разяснението.

Моля Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт