Хайде да си кажем по една добра дума!

  • 2 046
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз тази сутрин се събудих с голямо удоволствие, защото щерката в 5 сутринта бълнуваше нещо, след което каза, че й се чишка и като си свърши работата, обухме само гащички. Тя също беше много доволна, че макар и малко е спала с гащички, а не с памперс. Напоследък взехме да разреждаме нощното напикаване - 1-2 вечери суха. Дано скоро да преодолеем този проблем.
Пожелавам ви един хубав ден и си мислете повече за хубавите и весели неща, които ни се случват. Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Снощи се сборихме с моята щерка на дивана и се тараличкахме дълго - много се кефих, тъй като след два дена с висока Т, усмивката и ми липсваше!
Обичам да се усмихвам - пожелавам и на вас много усмивки!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Много усмивки ви пожелавам момичета  Hug  Grinning
Хубаво ми е на душата, предстои ни нещо прекрасно за цялото семейство.Стискайте ни палци  Peace

# 18
  • Мнения: 7 914
След 2 седмици и 1 ден ще гушна мама Hug

# 19
  • Мнения: 1 666
Много хубава тема! Поздравления на авторката! Наистина по-леко е, ако обръщаме внимание и на хубавите неща, а не задълбаваме във проблеми и битовизми!
Ето и моето хубава нещо от днес: бяхме на кафе с мъжа ми (естествено и с детето)! Радвам се, защото се случва сигурно по веднъж в месеца, да успее да се откопчи от работа за 15мин. и да изпие едно кафе с нас. И така все едно бяхме излезли тримата семейно тази сутрин!

# 20
  • Мнения: 533
Тази сутрин мъжът ми си беше забравил телефона в къщи, минах преди работа да му го занеса, толкова ми се зарадва милия, а на мен ми стана супер приятно  Hug

# 21
  • Мнения: 2 584
моето момиченце днес беше при мен в офиса за малко и сега съм много щастлива, защото сутрин като тръгна на работа спи, вечер като се прибера отново е заспала и мога да и се радвам само докато спи, и на мен ми липсваше много усмивката и, колежката е отпуска и съм на работа 10 дена, така че днес бяхме работнички с нея Grinning

# 22
  • Мнения: 8 917
А пък аз днес - smile3510 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3-черпя ви!

Честито,  embibi   bouquet

А на мен днес ми липсва особено татенцето ми /почина преди малко повече от година Cry/ - направих нещо, с което се гордея и ми липсва неговата похвала и възхищение...неговата прегръдка, с която ме караше да се чувствам като  малката му  дъщеричка, дори и вече пораснала...липсва ми гласът му, да ме попита "как съм, имаме ли нужда от нещо, как е Гери"...липсва ми неговият поглед към живота, изпълнен с оптимизъм и жизненост....забранявам си да ми липсва, но днес просто не съм в състояние да го направя...дори и сега го казвам на един дъх, защото в противен случай ще се разплача....защо ив го казвам - ами ценете това, което имате и  не оставяйте за утре да кажете на любимите си хора, че ги обичате. Подарете им прегръдка, смс, телефонен разговор всеки път когато се сетите или поискате това, дори и да сте скарани например Wink  bouquet

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 14:17 от The Sun

# 23
  • Мнения: 3 371
Чудесна тема ! Някъде във темите , по различен повод , споделих една мисъл , която много обичам: "Щастливият човек брои това , което има , нещастният- това , което няма!"Винаги бройте това , което имате- семейство , деца , покрив над главата си , място ,където да ти кажат една добра дума , а ти да отвърнеш със същото...

# 24
  • Мнения: 15 619
Аз се радвам всеки ден на слънчицето си. Като всички, де. Ако нещо ми е криво и се усетя, се самонавивам:Колко съм прекрасна, колко всичко ми е наред, как цъфтя и връзвам отвсякъде, ако пък в главата ми се промъкне и някоя абсурдна мисъл, тогава вече настроението ми се е оправило за цял ден - смешно ми е  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 019
Наистина чудесна темичка  bouquet
От както чета книги за настройване на положително самосъзнание и аз като luna почти не изпадам в лошо настроение и не се оплаквам от нищо. Един лесен за изпълнение съвет: Когато ви се случи нещо лошо или неприятно си припомнете всички хубави неща, които имате и благодарете за тях. Аз примерно благодаря за прекрасния съпруг, който имам, за разкошните ми дъщери, за това, че сме здрави, за родителите ми, които ме обичат и подкрепят във всичко и т.н.
Днес не ми се е случило нищо особено, но настроението ми е прекрасно.
Хубав ден на всички Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 15 619
Наистина чудесна темичка  bouquet
От както чета книги за настройване на положително самосъзнание и аз като luna почти не изпадам в лошо настроение и не се оплаквам от нищо. Един лесен за изпълнение съвет: Когато ви се случи нещо лошо или неприятно си припомнете всички хубави неща, които имате и благодарете за тях. Аз примерно благодаря за прекрасния съпруг, който имам, за разкошните ми дъщери, за това, че сме здрави, за родителите ми, които ме обичат и подкрепят във всичко и т.н.
Днес не ми се е случило нищо особено, но настроението ми е прекрасно.
Хубав ден на всички Heart Eyes
Praynig Благодаря всеки ден за всичко, което имам и за всичко, което ми се случва /и хубаво  и лошо -гледам и от там полза да извлека/.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
На мен пък ми е кеф, защото ще ходя на рожден ден с моя мъж, а ни се случва толкова рядко да излезем само двамата.... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 61
ЗДРАВЕЙТЕ ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА МИ Е РОДИЛА  МОМЧЕ  52СМ. 3,250КГ. МОГО СЪМ ЩОСТЛИВА И РАДОСТНА . РАДИ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО ФИЛИП И НА  ТАТКОТО ПЛАМЕН РАЗБИРА СЕ

# 29
  • Мнения: 8 917
ЗДРАВЕЙТЕ ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА МИ Е РОДИЛА  МОМЧЕ  52СМ. 3,250КГ. МОГО СЪМ ЩОСТЛИВА И РАДОСТНА . РАДИ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО ФИЛИП И НА  ТАТКОТО ПЛАМЕН РАЗБИРА СЕ
Да е жив и здрав малкият мъж и мама, и тате покрай него  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт