Хайде да си кажем по една добра дума!

  • 2 047
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
МНОГО  МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ СПОДЕЛЯТЕ РАДОСТА МИ НАИСТИНА ТОВА Е НАЙ ХУБАВИЯ МОМЕНТ В ЖИВОТА НА ЕДНО СЕМЕЙСТВО

# 31
  • Мнения: 15 619
ЗДРАВЕЙТЕ ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА МИ Е РОДИЛА  МОМЧЕ  52СМ. 3,250КГ. МОГО СЪМ ЩОСТЛИВА И РАДОСТНА . РАДИ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО ФИЛИП И НА  ТАТКОТО ПЛАМЕН РАЗБИРА СЕ
  bouquet Да е жив и здрав юнакът! И всички покрай него тоже!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз пък днес усетих мърдащо бебе в корема на майка му Hug . Чудо е това! Simple Smile

# 33
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От няколко дни дъщеричката ми започна да казва разни думички.Но днес съм много щастлива,че цял ден непрекъсанто повтяра та чак вика "мама-мама"В същото време съм и малко тъжна,че синът ми е при баба си и дядо си и го няма да го нагушкам както направих със Преславка. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 936
Аз се радвам , че съм в майчинство и се занимавам с децата по цял ден. Каката от септември е пак на градинка и малко ще ни липсва. В събота сме на рожден ден на нейна приятелка, и тя е много щастлива.

# 35
  • Мнения: 426
Днес много се вълнувам и радвам. На дъщеря ми ще и махат шината. Дано да е наред ръчичката и.

# 36
  • Мнения: 15 619
В прекрасно настроение съм. Ето на, пращам ви малко и на вас.  love001

# 37
  • Мнения: 3 268
всеки ден си казвам,че това е един прекрасен миг от моя живот,за който един ден ще си спомням с малко тъга.Защо ли?Защото сега съм щастлива с двете си деца,с мъжа си,с моите родители,да са живи и здрави и с това,че просто сме добре.Като прочетох темата се зарадвах,че мога да споделя това с вас.Нали щастието е точно в тези обикновени неща,които ни се случват.Бъдете здрави и ви желая късмет!!! Peace

# 38
  • Мнения: 135
поздрав за темата,аз много се радвам защото моят син ще има зьбче Simple Smile и това много ме радва

# 39
  • Мнения: 148
А пък аз днес - smile3510 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3 beer3-черпя ви!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА EMBIBI!!!



Момичета чудесна темичка сте подхванали. Аз също мисля, че всеки ден ни трябват повече положителни емоции.

Днес ние с татито отиваме да нагушкаме нашите слънчица, които са при баба и дядо в провинцията. Това ми дава много енергия и положителни емоции през целия ден. Най- хубавото на този свят е семейството.

Желая ви много усмивки!

# 40
  • Мнения: 294
Чудесна тема ! Някъде във темите , по различен повод , споделих една мисъл , която много обичам: "Щастливият човек брои това , което има , нещастният- това , което няма!"Винаги бройте това , което имате- семейство , деца , покрив над главата си , място ,където да ти кажат една добра дума , а ти да отвърнеш със същото...
smile3501 smile3521

# 41
  • Мнения: 712
Освен детето, което е смисълът на живота ми (но в тоя форум сме само такива), пуснах тото преди няколко дни, защото нещо се бях ядосала, че не ми върви напоследък, и взех че спечелих 3-ка. Вярно, че са 2 лв., но това е доказателство, че късметът идва, когато най-малко го очакваме.

# 42
  • Мнения: 1 006
И за мен днешния ден беше хубав и доста успешен, въпреки, че в момента съм на четири крака от физическа и психическа преумора.

Нещо много важно и хубаво ми се случи благодарение на моя много близка приятелка.Баси...такава ми е точно от 20 години...

От доста време насам неуспешно търсих всякакви начини да се свържа с известна специалистка, от чиято професионална помощ имам нужда и при която не всеки може да отиде.Вчера на обяд се чух с моята приятелка и между другото с две думи й казах само за проблема ми и тя веднага изстреля :"Искаш ли час при еди коя си и кога?" Глътнах си езика, но успях да кажа :"За вчера".Днес в 10,30 бях на среща с неин служител, но това ми е достатъчно за момента.Приятелката ми е на "ти" с нея и ме увери, че ако нещата се закучат тя лично се включва на помощ в ролята на Тежка артилерия.

Обичам всичките си приятели и близки хора, които ме ръчкат, подкрепят и ми показват обичта си.

# 43
  • Мнения: 9 711
Днес водих баткото на лекар, защото ми се струваше че има плоски ходила. Обаче всичко е наред и страховете са само в главата ми. А бебо може вече сам да се изправя. Какво по-хубаво от това, че децата ми са здрави!!!

# 44
  • Мнения: 2 254
съседите разпитваха наляво и надясно дали някой е виждал папагалчето им.както си седяхме преди с малкия на двора и хоп ,някаква жълта главица се подава изпод цветята ни.извикахме ги и си го прибраха Laughing
така му се радваха на папагалчето Нинка Heart Eyes а ние си стоим отстрани и се радваме двойно повече bowuu

Общи условия

Активация на акаунт