Поле за изява! - 3

  • 14 087
  • 378
  •   1
Отговори
# 330
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Който е ходил при Роси, пишете как е тя после...

# 331
  • Мнения: 4 195
днес тръгнах към Роси и спуках гума, резервна нема, откачих
вчера бях на сватба, да возя булката, взех на брат ми аудито - модерна работа, А4 TDI незнам си какво, измих го лъснах го, лъснах и себе си да не се орезилвам, стигам до булката в Младост, връчват ми балоните и украсите и понеже ми пречеше чантата, отключих колата - с дистанционно, хвърлих ключове и чанта на предната седалка и отивам да украсявам кола - след 5 мин - пиук-пиук и щрак  - КОЛАТА СЕ ЗАКЛЮЧИ С КЛЮЧОВЕТЕ ВЪТРЕ АВТОМАТИЧНООООО. БЯХ ЗАБРАВИЛА ЧЕ СЕ ЗАКЛЮЧВА САМАААААА.
телефони всичко ми вътре, звъня на Дамян, той на брат ми - резервен ключ нема, требва да карам булката, остават 40 минути до подписването - как не получих инфаркт незнам, от там една мацка от гостите извади некви познати ключари - събуди ги, изстреляха се момчетата за 20 минути до младост, за 3 минути отключиха бангията скапана и сколасахме, ама срещу 40 лв #Crazyама нека ми е, щото съм тъпо парче отвсекъде, даже викам на брта ми - троша ти прозореца, а той вика - после ти троша главата идиотко такава.
та олекнах с 40 лв заради тъпата си глава, и ся не ми дават да го помириша това ауди, стои пред нас пълно с нафта, със здрави гуми ама не ми го дават
тръгнах днес към Роси - опп, гуматааа, отварям багажника - нема резервна (това на нашето си ауди), звъня на Дамян- е са вика вече те застрелвам, как все на теб се случва, никви коли за теб повече - и съм пешачката да им се невиди и дръгливите кйоли немски скапани
как може да измислят колата сама да се заключва бе, тея немци са хахави гадове, незнаят ли че може на тъпанарка като мен да ии се наложи да я кара и стават бели, на хората сватбата щях да батисам  #Crazy #Crazy

# 332
  • Мнения: 2 249
бяхме с Ева и Миленка при Роси-всички имате поздрави-на външен изглед е добре девойката-до вторник ще стои там да й направят изследвания,но после в срок от 2 седмици трябва да решат кога да я оперират-има камък в жлъчката-ами...тва е положението с 2 думи-лошото е че не може да се храни и да поема никакви течности и нали се сещате тя колко излишни запаси има от килца-таман ша са втали-ако успея после да си сваля една снимка от телефона ще ви я пусна-Роси със система наръгана в едната ръка , в другата държи високо банката ,ама е вънка на кафето и пуши hahaha(дано не чете тука никой от лекуващите там)

# 333
  • Мнения: 2 584
бяхме с Ева и Миленка при Роси-всички имате поздрави-на външен изглед е добре девойката-до вторник ще стои там да й направят изследвания,но после в срок от 2 седмици трябва да решат кога да я оперират-има камък в жлъчката-ами...тва е положението с 2 думи-лошото е че не може да се храни и да поема никакви течности и нали се сещате тя колко излишни запаси има от килца-таман ша са втали-ако успея после да си сваля една снимка от телефона ще ви я пусна-Роси със система наръгана в едната ръка , в другата държи високо банката ,ама е вънка на кафето и пуши hahaha(дано не чете тука никой от лекуващите там)

дано по бързо се оправи и я изпишат, тя Роси е мъжко момиче как я виждате да лежи със системите  Party

# 334
  • Мнения: 1 134
Бързо оздравяване на Роси! Praynig

# 335
  • Мнения: 2 125
Роси, да оздравяваш бързо fingerscrossed и по-малко цигарки и  Coffee  Hug

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:27 от stellina

# 336
  • Мнения: 4 195
сега си идвам от Роси, поздрави от нея, не саи добри изследванията, беше доста отпаднала, дорева ми се, но тя е силен човек, ще се справи, сега е важно да почива Heart Eyes

# 337
  • Мнения: 7 257
Съжалявам за Роси! Познавам я само задочно ,но я усетих като човек,който се раздава без почивка. Когато ми писа ,че не е добре точно това и казах ,че трябва да почива повече! Поздравете я от мен и и желая бързо оздравяване! newsm51

# 338
  • Мнения: 3 248
Сега си поговорих с Роси на дълго и широко... Тия дни ще я изписват, тя ще настоява да е още утре. Не е яла вече една седмица, каза, че вие от глад. Confused
Трябвало да си избере дата за операция ... Заедно се спряхме на 19.10, защото е хубав празник - "Св. Иван Рилски", Роси е с малко резерви, защото  било четвъртък, пък на нея не й вървяло?!

# 339
  • Мнения: 3 248
Нали си водя в мозъка записки по българските въстания, да ви припомня, че днес се навършва една година от първото кръщене, което спретнахме. Да са ни живи и здрави дечицата! Heart Eyes

Между другото вчера Дани от Доганово имаше рожден ден! И тя да ни е жива и здрава, и малко по-разумна! Praynig

# 340
  • Мнения: 2 249
Нали си водя в мозъка записки по българските въстания, да ви припомня, че днес се навършва една година от първото кръщене, което спретнахме. Да са ни живи и здрави дечицата! Heart Eyes

Между другото вчера Дани от Доганово имаше рожден ден! И тя да ни е жива и здрава, и малко по-разумна! Praynig

а чу ли се с нея вчера?за Дани питам? щото тя ми писа ссм миналата седмица и се разбрахме да се видим тая-ма не ми е писала повече newsm78

# 341
  • Мнения: 3 248
Нали си водя в мозъка записки по българските въстания, да ви припомня, че днес се навършва една година от първото кръщене, което спретнахме. Да са ни живи и здрави дечицата! Heart Eyes

Между другото вчера Дани от Доганово имаше рожден ден! И тя да ни е жива и здрава, и малко по-разумна! Praynig

а чу ли се с нея вчера?за Дани питам? щото тя ми писа ссм миналата седмица и се разбрахме да се видим тая-ма не ми е писала повече newsm78


Писах й само смс, нещо още съм й ядосана ... Rolling Eyes

# 342
  • Мнения: 863
И аз ходих днес при Роси, наистина не изглеждаше добре,много беше отпаднала  Sad ТОва ,че иска да си ходи,вече се замислям дали е добре за нея, защото все пак там й застопоряват с лекарствата възпалението, а като излезе....не ми се мисли какво може да стане  ooooh!
Наистина не е приятно в болница, но след като й предстои операция трябва да се вземе най-правилното решение. Лекарите знаят най-добре, ама като не е на техен гръб..... Sad Абе много я мисля сега дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

# 343
  • Мнения: 2 584
Роси  Praynig моля се всичко да приключи благополучно за теб, стискам палци за операцията и мислено съм с теб Hug Heart Eyes

# 344
  • София
  • Мнения: 4 868
имаме ли новини от Роси?
не ми е удобно да й звъня, предполагам, че телефонът й е доста натоварен тези дни, а тя определено има нужда от почивка...

Общи условия

Активация на акаунт