Поле за изява! - 3

  • 14 083
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 2 210
имаме ли новини от Роси?
не ми е удобно да й звъня, предполагам, че телефонът й е доста натоварен тези дни, а тя определено има нужда от почивка...
Преди малко я заведох при баща ми във ВМА. Не е добре. Приемат я за операция , има съмнения за хепатит , ще се пуснат пълни изследвания. Ще ви пусна пълно инфо следобяд.

# 346
  • Мнения: 3 248
имаме ли новини от Роси?
не ми е удобно да й звъня, предполагам, че телефонът й е доста натоварен тези дни, а тя определено има нужда от почивка...
Преди малко я заведох при баща ми във ВМА. Не е добре. Приемат я за операция , има съмнения за хепатит , ще се пуснат пълни изследвания. Ще ви пусна пълно инфо следобяд.


Стига бе, хора! Sad Cry Защо все на добрите хора се случват такива неща?! Confused
Надявам се бързо да се възстанови! Praynig Praynig Praynig

# 347
  • Мнения: 4 195
мамка му, казах и че е адски жълта, мамка му, мамка му,мамка му.
как да сме и от полза бе хора, толкова ми е кофти че си нямате на идея.
Еми ти си ебаси човека, простоо,силно те целувам, чест е за мен да те познавам, заклевам се Heart Eyes Heart Eyes
Роси, знам че не го четеш, ще ти го кажа и по телефона, но много ама много силно съм с теб и те мисля Hug Hug Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, знам 4е всички искате да чуете Роси, но не може винаги да вдига телефона. Казвам и как всички и пращате енергията си, не се притеснявайте, всичко ще е наред. Просто е и много изтощена, и много объркана, и много поизнервена от ситуацията. Минимум до понеделник ще е в болницата, а тя иска да си е вкъщи. Да , но е много рисковано. Състоянието и не е добро, но със сигурност ще се оправи. Просто мислете за нея и и изпращайте цялата си енергия. Сигурна съм, 4е помага. ще ви пиша при всяка информация, но нова ще има най-рано утре на обяд ,като излязат голяма част от изследванията. има вероятност иктерът (жълтеницата) да е механично обусловена, ако камъни са запре4или жлъчните пътища, което с операцията в петък (най-вероятно) ще се оправи веднага. Дано не е хепатит- не за друго-ле4ението е продължително, диети, ограничения...Ако искате и пишете смс-и. Незнам какво друго да кажа...А и не смея от нейно име...

# 349
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Благодаря, Еми за инфото! Бог да я пази Роси! Мисля си много за нея... Sad

# 350
  • Мнения: 2 584
благодаря ти Еми  bouquet
 Praynig Роси  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover мислено съм с теб  Hug Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 4 195
сега ми звънна Роси - ширила си се в готина стая, тая жена има ебати духа - евала и правя.
Стискайте палци да не е хепатит, утре ще и кажат, за сега е в инфекциозна болница, поздрави за всички ви Heart Eyes

# 352
  • София
  • Мнения: 2 210
сега ми звънна Роси - ширила си се в готина стая, тая жена има ебати духа - евала и правя.
Стискайте палци да не е хепатит, утре ще и кажат, за сега е в инфекциозна болница, поздрави за всички ви Heart Eyes
Крискааа, не е в инфекциозна болница, а я преместиха в инфекциозно отделение на ВМА (слава Богу, 4е не е в Инфекциозна- на теб ли да го казвам). Има голяма вероятност да е хепатит обаче. Нека изчакаме всички изследвания...Помолила да хапне нещо, (днес ми се стори 30 кила), и вика "знаеш какъв вкусен оризец с домати ми дадоха" Joy Сладурка! Праща ви много поздрави на всички!

# 353
  • Мнения: 4 195
етака де , отделението на ВМА инфекциозното, обърках се, и мен ми похвали ориза с домати - горкото момиче, каза го все едно е яла кралски специялитет. Мъка братко мъка

# 354
  • София
  • Мнения: 6 743
Еми  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes ти си знаеш  Heart Eyes
Ще се моля с Роси всичко да е наред и слино ми се иска да е механичен иктер, а не хепатит  Tired Sad
Поздрави и от мен Hug

# 355
  • София
  • Мнения: 2 210
Съжалявам, 4е в случая съм "вестоносец" за не много добри новини. Роси е с хепатит А. За да търсим по-нещо позитивно и в лошите неща само ще кажа, 4е от всички хепатити,този е с най-благоприятен изходи и 90% без последици за организма. Но си е много сериозно заболяване, дълго лечение, поне 20 дни ще е в болница...Поне условията там са добри. После месеци ще е на диета. Мъжът и ми донесе багаж, утре ще го занесе баща ми- не пускат външни хора. Дойде ми идея- напишете по няколко думи на Роската- ще и ги разпечатам и ще и ги сложа в багажа Wink

# 356
  • София
  • Мнения: 4 868
Роси, мила, с теб съм! Знам, че няма да се предадеш и ти пожелавам много положителна нагласа и силен дух във всичко, което ти предстои!
Ако има нужда от нещо - за теб или за семейството ти - знаеш, че можеш да разчиташ.
И да запишеш, моля, рецептата за домати с ориз. Омлетите вече не вървят. cook
Прегръщам те!

# 357
  • Мнения: 2 361
  Роси, пращам ти много гушкане и обичкане {}. Стискам палци да се оправиш колкото се може по-бързо! Довечера ще ти пратя едно сънище Heart Eyes

# 358
  • Мнения: 2 125
Роси, много прегръдки и целувки и от мен. Стискай зъби, бъди силна и дано скоро те видим сред нас Hug

Бързо оздравяване  bouquet

# 359
  • Мнения: 2 584
Роси много, много  Hug Heart Eyes и от мен, ти си мъжка момиче и знам че нищо няма да те оплаши, мислено съм с теб   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт