Боя за коса - Blond47 - Клуб на блондинките

  • 31 276
  • 757
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 273
И аз съм жаба, че се и гмуркам. Като изляза слагам кърпа. Обаче пак я съсипвам.

# 526
  • Мнения: 1 600
Качествена слънцезащита за коса и пръскане честичко според мен.

# 527
  • Мнения: 70
Момичета, взех си от концентрирания пигмент на Alfaparf- Rose Copper. Може ли да даде някой съвет за матиране на косата, колко от това чудо да сложа и в колко вода? Ако не с вода, с какво? Да не стана медена.., че едва се отървах..? Идеята ми е леко да розовее.

# 528
  • Мнения: 1 600
Моята фризьорка ми отсипа от него и каза много да внимавам Grinning каза буквално една капка да сложа на купа с вода и да облея ( купичка за боядисване).. иначе можело да се добави към маска,балсам,шампоан и тн.. пробвай наистина много малко,аз още не съм,тъй като ползвам розовия си шампоан и искам него да разуча

# 529
  • Мнения: 70
Благодаря за отговора! Ще пробвам с една капка във вода и ще пиша, как е станало.Blush

# 530
  • Мнения: 1 600
Ами да, трябва да си нацелиш пропорцията,но хубавото е,че дори да прекалиш,това е най-нетрайният отенък и на едно миене заминава повечето Grinning

# 531
  • Варна
  • Мнения: 3 055
julianagn, защо не пробваш на 1 кичур първо?

# 532
  • София
  • Мнения: 1 744
И аз съм жаба, че се и гмуркам. Като изляза слагам кърпа. Обаче пак я съсипвам.

Как така косата изгаря?
Моята е по-дълга с много крехки дължини но не забелязах да изгаря.
По-скоро забелязах че става адски суха от водата (защото и аз си топя косата) и ми пада целия пигмент и това я прави по-суха.
Имам philip kingsley swimcap и спрея на л’ореал солер но все не ги ползвам и забравям.
За мен най-добрата терапия е след плаж - слагам шампоана от серията на лореал professionel за слънце - solair sublime. Тях принципно не ги харесвам но този шампоан ме изненада бая приятно и е бая хидратиращ.
После слагам маската с кафявата капачка . И маъирам по -често и косата е предоволна от тази хидратация.
Кафявата капачка ползвам на ВСЯКО миене и не ми утежнява лятото.

# 533
  • Мнения: 5 273
Изгаря на три пръста от корена на главата отгоре. Направо съм в ужас.
Да попитам за качествен блондор? Бяхте ползвали едни, дето са без прах, направо в тубичка. Не е за мен, де. Аз съм бяло руса (ужасТ) и без блондор.

# 534
  • Мнения: 70
julianagn, защо не пробваш на 1 кичур първо?
Точно това ще направя! Знам, че този отенък е най-нетраен, но доста зор видях, докато премина от черно към русо постепенно и тъкмо вече съм успяла. Единствения проблем е, че нещо с матирането не успявам да се справя като хората Blush
Явно не ми се получават студените нюанси. Вече се примирих Confused
Сега искам да пробвам с розово, да видим как ще е.

# 535
  • Мнения: X
Да попитам за качествен блондор?
Силно препоръчвам Блондор крем и Лореал Платиниум (който дори в момента е много изгоден в Нотино). Hands V

Скрит текст:


# 536
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета, някоя да се е боядисвала с Permesse и с кой номер?

# 537
  • Мнения: 2 839
Момичета, някоя да се е боядисвала с Permesse и с кой номер?
9.176

# 538
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз много харесвам Permesse, като боя. Ползвам различни 8-ци.

# 539
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета, някоя да се е боядисвала с Permesse и с кой номер?
9.176
Точно на нея се спрях. Става ли много светла? С какъв оксидант я ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт