Екопътеки и всякакви приятни разходки- тема 2

  • 74 435
  • 885
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Боженци ми е най-любимото място в района, не бих пропуснала. Обичам просто да вървя по тихите му улици и да се наслаждавам. Има екопътека Боженци-Трявна, много малка част съм виждала. Соколски манастир е много красив, има екопътека до Етъра, другото ми любимо място там. Горните предложения са също чудесни и много живописни.

# 736
  • Мнения: 1 751
Ооооо, Соколски манастир е прекрасен! Задължителна дестинация!

# 737
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Ооооо, Соколски манастир е прекрасен! Задължителна дестинация!
Подкрепям.един ат най-уредените който съм посещавала

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Търся по-нестандартни предложения за Златоград и околностите, без ходене в Гърция и на язовира /за язовира вече сме набелязали да отидем/.
https://www.kirkovo.bg/?pid=5,40043 - виж тук дали няма да си харесаш.

# 739
  • Мнения: 217
Утре ще ходим на Хотнишката екопътека.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте,
Моля за идеи за екопътеки и забележителности около Троян.

# 741
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте,
Моля за идеи за екопътеки и забележителности около Троян.
Видимското пръскало. Пътеката започва от кв.Видима на гр.Априлци.

# 742
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Утре ще ходим на Хотнишката екопътека.
beмного моля за актуална информация после за състоянието на пътеката. Едни казват че вече мостчетата са опасни,др че е ок

# 743
  • Мнения: 1 613
Здравейте,
Моля за идеи за екопътеки и забележителности около Троян.
Видимското пръскало. Пътеката започва от кв.Видима на гр.Априлци.
Може да се качите и до хижа Плевен.
Ако сте близо до Чифлика, хижа " Хайдушка песен"... от там " Козя стена " и х." Ехо"

# 744
  • Мнения: 9 855
Здравейте!
Да ми препоръчате някакви забележителности около Стара Загора и Старозагорски минерални бани? Леки екопътеки, леснодостъпни водопади, исторически забележителности?

# 745
  • Мнения: 397
Аз мога да се включа с актуална информация за Хотнишката екопътека. Има табели, че е опасно. Тук там има изгнили мостчета и счупени стъпала. Ние лично стигнахме до края, но си беше рисково

# 746
  • Мнения: 11 908
Здравейте!
Да ми препоръчате някакви забележителности около Стара Загора и Старозагорски минерални бани? Леки екопътеки, леснодостъпни водопади, исторически забележителности?
Параклисът и природната забележителност Богородична стъпка. На около 40 мин от шосето зад хотелите е, лесно и приятно.
От Богородична стъпка има табела за вр. Голям Кайряк, но там не съм ходила. Бях питала тук, в темата, но нямаше отзив.

# 747
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Още ли някой да ми каже нещо за маршрута до Райскато пръскало . Става ли за един ден? Много ли е изморителен,има ли екстремни участъци ?

# 748
  • Мнения: 549
Още ли някой да ми каже нещо за маршрута до Райскато пръскало . Става ли за един ден? Много ли е изморителен,има ли екстремни участъци ?
Става за един ден. От паниците до хижа Рай е около 3 часа и половина. Пътя е доста по скоро като разстояние отколкото като екстремност. Но все пак зависи и на какви натоварвания сте свикнали

# 749
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Не водим застоял живот, ходим по екопътеки и обичаме движението,но ако и голям преход (по сайтови го дават 10км в посока , ако има голяма денивелация ще видя зор 😁) За това питам за коментар, от видях, ходил ш т.н

Общи условия

Активация на акаунт