„Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 48

  • 42 081
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 663
Много е объркана работата.. този апартамент май не е на Йози, терасата е друга, червената постелка на леглото, но пък много свойски се къпе в душкабината, вие какво мислите къде са?

# 16
  • Мнения: 5 563
Само не знам тая нашата Езги.. защо влиза в банята при него? Много смела ..хем се дърпа, хем го иска.. то си личи по усмивката й като я питаха приятелките й за него. 😂
Гроздеее, в какви размисли ме вкара.. права си, това не е неговата тераса.. какво ли си е казал "я да си взема един душ, така или иначе тая спи" 😂

# 17
  • Мнения: 10 681
Разбира се, че ще му се носи славата на нашето момче, а ще се окаже с душа на сърничка Grinning

# 18
  • Мнения: 27 195
Профи ,успя . Браво !

Като гледах фрага се питах същото ,но съседката е решителна и действа с мистър грешния .
Тя се нафиркала и Йози я пренесе на леглето. Оф ,не можаха ли да измислят друго СЦ.

# 19
  • Мнения: 5 563
Феми, въпросът е къде я е пренесъл? У нейния апартамент или у неговия? 🤔 в чия баня се къпе? 😂
И как уж е изкъпан по хавлия, а после е с Езги под душа с дрехите.. оф 🤔🤔

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Според мен са така: Тя се напила от мъка, че се е разделила с онзи гинеколога май беше, тръгна да се хвърля от онази тераса, ама той я спасява... макар че от терасата се вижда леглото в червено, така че тук малко ми куца теорията... Тя му припада в ръцете, той не знае къде живее и си я носи у тях си. Мята я на леглото, тя се осаферва, праска му една целувка и пак припада/заспива... А може и тук да пробва да се метне през терасата... ще видим.
Така, заспива тя в леглото му, ама човека няма диван, затова си ляга и той в леглото да спи. Сутринта става, влиза в банята, тогава тя се събужда и му се заканва, като мисли, че са правили нещо...
Ама той защо каза, че си тръгва, ако това е неговия апартамент... това не можах да го наместя никъде...
И къпането с дрехите се губи в моя сценарий... Thinking
Ако пък е нейния апартамент, той защо си се къпе и се разхожда като у тях си... Thinking

# 21
  • Мнения: 5 563
А наистина може да се пробва да се хвърли от терасата след целувката.. Лили, твоята теория повече пасва на фрага, според мен 😂

# 22
  • Мнения: 3 663
Я я вижте как си стои на масата и си мечтае..ухилена и доволна : )) то и в описанието на героинята си пише че е мечтателка... Така, че момичета Езги е от нашия отбор с "Мокрите Мечти"

# 23
  • Мнения: 6 566
Цитат
Само тези нейните приятелки много осведомени за Ози бе, сакън макън...голяма слава ще има нашия, че така я стряскат.

Нашето момиче досега е попадало все на неподоходящи и се е напатило, та затова дружките се опитват да я предпазят. Нормално ми се струва, не искат да страда заради някой мачо. Пък и те може да не са го виждали и не го познават. После друга песен ще запеят.

# 24
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Grinning С божията, и с малко модераторска помощ, първият пост вече е цял.    bowuu   
Дъга, хвърли му един поглед да не съм затрила нещо.

Сега няма опасност да изпаднем в абстиненция от липсата на Джан. Laughing
Дано излязат и други тийзъри, фрагмани, трейлъри и каквото и да е там, че на мен 26-ти вече ми се вижда далече. Crazy

# 25
  • Мнения: 5 563
Добре дошла, Езги, при мокрите мечтателки! 🌞
Съгласна съм с Дъга, по приятелски я предупреждават да внимава с него само.
Още не сме намерили достоверен сценарий на фрагмана без липси и разминаване 😂

# 26
  • Мнения: 27 195
Добър сценарии Лили .

Последна редакция: ср, 10 юни 2020, 00:29 от femmi2

# 27
  • Мнения: 11 965
Здравейте!
Благодаря за новата тема!

Гледам разнищвате фрага, който ни показа тя, той и другите и нищо конкретно не каза. И все пак, клишето пияна мома весела вечер, а на следващата сутрин ти що мЪ напи и ме вкарА в леглото, пЪ са и къпеш гол!? И аз не съм тази за която ме мислиш... Ти какво мислиш? ... подгря фантазиите ни. И дружките на Езги, да не са тайно влюбени в мистър Грешен.... Не съм чела портфолиото на героите да си кажа и не знам кой, коя е...

# 28
  • Мнения: 167
Да се пробвам в залозите:))Тя порядъчно почерпена,от онези коктейлчета с  3,4 вида алкохол на които барманите (а в случая Анъл) им измислят екзотични ...дори съм чувала арабски имена Wink,забравила си е телефона ,но тръгва да излиза през терасата,че на пиян акъл и от там е вариант,хубавеца я вижда и спасява от безмоторния полет и от там вече се започва...
Ако се не бъркам, но сериала 309 не започва ли с подобно стори? Simple Smile
Оп ,имам в предвид "Стая 309" ,освен ако не бъркам и цифрата. 😄

Последна редакция: вт, 09 юни 2020, 22:39 от AnaStef

# 29
  • Мнения: 3 663
Това не е апартамента на Йози, може би е нейния или на някой друг..
Защо въздъхна като я е остави в леглото, не е защото е много тежка...особено за нашия Аполон..въздъхна защото се отърва от нея (кой знае каква предистория има това носене) ..Или друг вариант, тежеше му грехът в ръцете а не тя самата........... Joy

Общи условия

Активация на акаунт