„Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 48

  • 43 739
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 971
Докато съм при тях, ще ги карам да пишат тук и ще се вайкам..."Божеее как може да са такива..... "
"Тези срам нямат ли...... ужас! (и ще се кръстя)"
Сигурно има от нашите момичета турско-говорящи, поне горе на балкона има...ще се включат като ни прочетат. : ))

По време на птичката се намираше от време на време по някой. Но рядко. А и е трудно да се гледа и да се пише, умрително е предполагам.
През повечето време, никой не превеждаше, на рекламите всеки пише кой каквото разбрал. Злати, ако гледа с нас, ни пуска преводи от рускините. А след края на серията пак тя ни пускаше преведени на руски откъси ... И така, като пъзел, все си подреждаме нещо. Което не сме разбрали си го наместваме с дружни усилия.
А на следващия ден, като излязат преводите на руски и английски, почват коментарите и разбора на серията...
После излиза българския превод и се продължава с разбора, вече с повече яснота.

# 61
  • Мнения: 3 860
Лили в крайна сметка каквото такова : ))

Лека нощ на теб, и на всички будни все още Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 971
Лили в крайна сметка каквото такова : ))

Лека нощ на теб, и на всички будни все още Simple Smile

Лека нощ и на теб, grozdence. Вълнуващи сънища. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 3 860
Добро утро грешни девойки и мечтателки!
Все си мисля, че Фарук този път се е съсредоточил и прави проект, с перспективно мислене, идеи, план...директно за европейската публика!

1. Няма да я има махалата и забрадките (европейците май не са очаровани)
2. Млад режисьор със съвременен поглед и нови оригинални и разчупени идеи.
3. Актьор известен и харесван предимно извън Турция.
4. Набляга се на млада и красива визия.
5. Професии ценени в Европа.
6. Модерни сгради сходни с европейската архитектура.
7. Персонажи със съвременно мислене, дори и на по- възрастните (според описанието)
8. Персонажите са заможни (няма го прословутия Турски двоен стандарт)
9. Фрагмана е доста "пикантен" (като за Турско дизи)

Допълнителни плюсове.
1. Ден за излъчване Петък (FOX са си направили добре сметката)
2. В светлината на случващото се по света, сега е точния момент за романтична комедия (не за драми), зареждаща с положителни емоции.
3. Както предполагахме.... Екипа  специално "разголи" Джан още в първата серия, за да привлече повече публика (дами) Wink
4. Мисля си...Уж големия проблем (лоша реклама) с изказването на Джан за "Либидото" ... май ще се  окаже печеливша реклама/ход за поредицата, а и за него самия.. Та то самото заглавие, имам чувството, че е измислено покрай това му "емблематично" изказване, а може би и сценария.... Joy (Аз никога не съм смятала думите му за грешка, даже напротив..)

Сега е моментът да се изкажа, че стане ли въпрос, все си премълчавам, за да няма спорове : ))
Либидо - привличане, желание, страст (копирано).  Някой против тази дума ли е? Какво има в тази дума, за да нападнат така човека? Или тези всички злобари/завистници/комплексари, живеят без либидо? .

Най- важното, за което ние се страхувахме, че няма да има достатъчно близост между ГГ... а те както изглежда ще са двойка с искра, не скована... На нея и хареса "всичко" което се е случило м/у тях, но сега ще се преструва...  Wink А на Йозгур ще му е нужно съвсем малко време, за да завладее сърцата на публиката (женската)! Heart

Възможно е да съм се подвела за някои "факти", но това е от добри намерения, но за сметка на това 100% съм пропуснала сума ти хвалби..Joy

 Heart Това гифче ми е подарък от Еми Hug

Последна редакция: ср, 10 юни 2020, 07:22 от grozdence.

# 64
  • Мнения: 5 563
Добро утро, грешни и безгрешни момичета! Снощи е било много интересно тук, пак съм проспала всичко..
За Бодрум съм съгласна 😂 Йози ще намери къде да ни приюти, такъв оборот ще му направим на бара 🍹🍹
Снимки от сета:




Демет честито рождения ден на Руткай:

" Честит Рожден ден! Добре е, че те има. Нека винаги се усмихваме така, да празнуваме заедно успехите си, да се разбираме, но дори и да не разбираме, ще се обичаме❣Един от най-големите ми късмети в този живот си Ти. Нека всичко, което си пожелаеш, да се сбъдне. много те обичам."
В ТТ са попитали коя героиня липсва най-много. Демет отговаря, че дори и тя не знае 😃


Хубав ден, момичета! За разкош ви нося и Йози, разбира се ❤

Грозденце 🤗, заставам плътно зад мнението ти, снощи тъкмо за тези неща си мислих. След успеха на РП, няма да дадат крачка назад, а ще се целят още по-високо, директно Европа. За това всичко ще е изпипано, тоалети, професии, реплики, декори..

Последна редакция: ср, 10 юни 2020, 06:44 от Есенна магия*

# 65
  • Мнения: 3 860
Магияяяя Гюнайдън! Hug 

Станала си рано и летиш в облаците още с отварянето на очите Joy
За разкош ни носела Йози (гол голеничък)......Погледнете я само с какви мисли почва деня! : ))
Темата ни ще стане 18+ ........

# 66
  • Мнения: 5 563
Ех, аз го доведох, а пък във вас какви мисли събужда е друг въпрос 😇😃😃
Абе, нека е весело, нали няма да доведеш комшийките, че тогава вече.. замина 😂

# 67
  • Мнения: 3 860
Я ми виж сериозния тон по- горе...дали приличам на жена с мокри мисли и мечти?

# 68
  • Мнения: 5 563
Да ти кажа.. на моменти се опитваш да го прикриваш със сериозни теми за размисъл /към които аз нямам нищо против/, обаче ние тука си се знаем, джанъм 🤗😃 клуб "мокри мечти"

# 69
  • Мнения: 10 942
Ех, Бодрум - любима дестинация. Както не съм ходила от преди да родя, ако не беше тъпия вирус, щях да съм повлякла домочадието на натам. На почивка, разбира се, да не си помислите, че ше скитам по плажа и по улциите и ще викам с пълно гърло „Джан, Джааан, къде сии, покажи се” Joy

Грозде, питаше дали някой знае турски тук. Знам, колкото да ме помислят за туркиня, а после да се пуля и да се чудя какво да им отговорям насреща Grinning Разбирам по-прости изречения, както каза Лили - сериален турски Grinning Ама ще чакам руските субтитри сигурно, щото си имам в нас бебе в пубертет. Хич няма да мога да гледам онлайн този път Sad

# 70
  • Мнения: 3 860
ЕлиHugДобро утро! Kissing Heart
Сега кажете това нормално ли е, точно ние трите да се изтипосаме в 6:30 сутринта...или видяхме празна тема още само на пета страница...
Аз снощи като заспивах много мислих как да си подредя фрага... ама пусто в тъмното, такива мисли ми идваха, че ме хвана страх..... ужаси и трилъри... Joy Вие мислихте ли?

Току що си нахраних бебето Heart подобно е като бебето на Деметка : ))
Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 10 942
Грозденце, добро утрон Flowers Hibiscus

Малко сладко бебоче, ще го изям Heart

Явно сън не сме спали. Ако отсега е така, какво ще е кати почне сериала Joy Някакви среднощни срещи ще има Joy

# 72
  • Мнения: 3 860
Аз почти не спя тези дни заради бебето...мляко..топли бутилки...и лекувам болни очички.. : ))
Аз питах за турско-говорящи, с намерението, някой след онлайна, ако имаме въпроси, да разясни в общи линии за какво иде реч, поне за важните моменти : ))
Точно това лято, в началото на юли, в разгара на лятото ти се ходи в Бодрум нали? Wink

# 73
  • Мнения: 5 563
Грозденце, ти за това си толкова рано станалааа, голямо е сладурче ❤ Синът ми ако го види, че го смачка от прегръщане и целуване. 😃
Вие майтап си мислите, ама ние наистина мислехме да ходим до Бодрум този месец, но предвид ситуацията и че ММ се забави с прибиране, отпадна 😭 имах шанс да видя Йози, ама..😂😂
Моят баща говори знае турски, ама как да го занимавам човека.. то и ММ, ама трябва да му обяснявам за Джан и Йозге 😂
Ели, при мен ситуацията с бебешки пубертет е същата, без онлайн за мен, също 😭 ще чакам субтитри български/английски каквито излязат.

# 74
  • Мнения: 3 860
Магия не, не няма да занимаваме хора извън нашия "клуб", всички тук сме с развинтена фантазия и ще се справим : ))

Общи условия

Активация на акаунт