PANDORA - Тема 5

  • 48 783
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
И аз си направих поръчка. Харесах си един талисман и кожена гривна за дъщеря ми. Като ги получа, ще се похваля със снимка. Мисля другата седмица да отскоча до физически магазин на Пандора и да пробвам отворената твърда гривна. Много ми харесва как стои на момичетата, които са публикували снимки тук. Съпругът ми обеща да ми направи подарък.

# 106
  • Мнения: 106
Ето и обиците са вече при мен, последни бройки били (голям късмет)



# 107
  • Мнения: 14 629
Аз и днес минах през Витошка.Имаше опашка.Вътре не и това,което бях набелязала,но не съм на зор.За единият талисман възторжено ми казаха,че го няма никъде в Б-я.Да,но пак е наличен на страницата им,както и друг път с липсващите.Предишният пример с колекцията на ХП.
Жалко,много е сладко мечето.

# 108
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Здравейте,

Аз се възползвах само от малките обици, които се продават по отделно (ще покажа снимка после, че мъжа го пратих да ги вземе) и като ми се обади да каже какво има в наличност всъщност имаше само 3 останали варианта. Явно този път доста хора са се възползвали от намалението Simple Smile

Иначе си харесах и един пръстен обаче не посмях да го поръчам защото са ми тънки пръстите и ако не го пробвам дори най-малкия размер може да се окаже, че ми е голям. Патила съм си вече с пръстен. А някой дали го има и може ли да сподели за този модел, интересува ме тази висящата част закача ли се по дрехи, изобщо удобен ли е? https://m.pandora.net/bg-bg/products/rings/silver/196571

Този модел пръстен и на мен много ми хареса но това, което ме отказа беше, че в немския сайт имаше отзиви, че висулката бързо им се е откъснала 😔

# 109
  • Мнения: 17 987
Ето пак пак проблем с висулката...

# 110
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Здравейте,

Аз се възползвах само от малките обици, които се продават по отделно (ще покажа снимка после, че мъжа го пратих да ги вземе) и като ми се обади да каже какво има в наличност всъщност имаше само 3 останали варианта. Явно този път доста хора са се възползвали от намалението Simple Smile

Иначе си харесах и един пръстен обаче не посмях да го поръчам защото са ми тънки пръстите и ако не го пробвам дори най-малкия размер може да се окаже, че ми е голям. Патила съм си вече с пръстен. А някой дали го има и може ли да сподели за този модел, интересува ме тази висящата част закача ли се по дрехи, изобщо удобен ли е? https://m.pandora.net/bg-bg/products/rings/silver/196571

Втора обеца губя от тези малките.Винта им пада ,а не би трябвало.
Имах нотичка и звездно небе,показах звездното небе по напред в темата.
Като обеци за 29 и 19 силно ме разочароваха.
Винта им не е достатъчно надежден.
Имам едни малки сребърни с камъчета две за 10 лв е нямат мърдане.
Днес ще отида да си взема отново малки защото не мисля да влагам повече пари в обеци които губя и падат от ухото.

# 111
  • Мнения: 106
Ами силно се надявам да не ми паднат от ухото, това са първите ми обици от Пандора.

# 112
  • Мнения: 36
Здравейте, имам едно питане понеже темата с гривните ми е нова, талисманите на ESSENCE COLLECTION
 https://silvercourt.bg/PANDORA?product_id=271&sort=p.price&a … r=ASC&page=12
 стават ли на https://www.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/598698c00.

# 113
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Ами силно се надявам да не ми паднат от ухото, това са първите ми обици от Пандора.
Дано, ММ днес сутринта е намерил звездното ми небе , за мое щастие не е паднала на вън.
Сложих си винт от друга сребърна обеца и заспа на ухото .Надявам се да не пада повече защото ми е много , много любима Simple Smile

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Талисманите Есенс стават само на гривни Есенс или Ме. Те са с по- малък отвор, гривните за тях са по-тънки. Показаната гривна е от серията Моментс.

# 115
  • Мнения: 2 405
За рождения ми ден- получих от майка обеци,, звездно небе". Много са ми сладки и нежни. Попринцип съм с чувствителни уши и малко материали ми понасят. Предимно сребро 925 и мед. стомана. Тези ми залепнаха. Месец вече ги нося и повече, нямам никакви проблеми. Винчето ми се струва стабилно, дано няма проблеми и занапред!

# 116
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Моля, за някакво мнение за пръстена медальон, има ли опасност лесно да му се счупи стъклото, колко фигурки събира и т.н. 🙏

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Пръстенът стои много нежно,  но имаше отзиви, че е уголемен. Мъничък е медальонът, колкото локета за Рефлекшънс. За едно амулетче е.

# 118
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Благодаря, поръчах го, точно с едно амулетче пък каквото такова, дано не е уголемен само, че не обичам да ми се въртят пръстените 😊
Уф, май наистина трябваше да взема един размер по-малък 😣 сега като го гледам съм сигурна, че ще ми се върти, ама вече не мога да си променя поръчката 😥

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 23:20 от Menerva

# 119
  • Мнения: 14 629
Каква е цената на пръстенчето?Не ми се рови  в сайта да видя,а и вчера цял ден не се отваряше.

Общи условия

Активация на акаунт