PANDORA - Тема 5

  • 48 774
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Този талисман става за нормалната пандорска гривна, нали?

# 256
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Този талисман става за нормалната пандорска гривна, нали?

Да Simple Smile

# 257
  • Мнения: 70
Здравейте!
Моля за извинение за нахлуването в темата, но имам нужда от Вашия съвет, тъй като съм абсолютен лаик по отношение на бижутата Пандора!
Поръчах и съответно получих - за подарък, гривна и талисмани от немския сайт на Пандора. Бях срещала в тази или предходна тема коментар относно т.нар. клубни карти, в които се отразяват направени покупки на изделия Пандора, независимо откъде са закупени. Бихте ли ми обяснили нещо повече по този въпрос, моля, в случай че правилно съм разбрала!
В кутията, която получих няма нищо, което би могло да се нарече карта - било тя клубна или не. Има само фактура за направената покупка.
Благодаря Ви!

# 258
  • HH
  • Мнения: 3 257
Здравейте!
Моля за извинение за нахлуването в темата, но имам нужда от Вашия съвет, тъй като съм абсолютен лаик по отношение на бижутата Пандора!
Поръчах и съответно получих - за подарък, гривна и талисмани от немския сайт на Пандора. Бях срещала в тази или предходна тема коментар относно т.нар. клубни карти, в които се отразяват направени покупки на изделия Пандора, независимо откъде са закупени. Бихте ли ми обяснили нещо повече по този въпрос, моля, в случай че правилно съм разбрала!
В кутията, която получих няма нищо, което би могло да се нарече карта - било тя клубна или не. Има само фактура за направената покупка.
Благодаря Ви!

Добре дошла 😊

В Германия ли живееш? Ето малко инфо за немско.
Това е картата, по принцип я издават в магазините. Не винаги питат, но не отказват ако ги попиташ сама.


На самата карта пишат датата, на която е издадена и трябва да я запълниш в рамките на една година, за да можеш да се възползваш от офертата. Артикули поръчани онлайн вече ги нанасят в картата до един месец след датата на поръчката. След това гориш. На картата пише, че за десет печата получаваш един елемент от сребро на стойност до 29€, но последният път като си избирах имаше и от роуз гоуд серията 2-3 измежду сребърните.

# 259
  • Мнения: 70
Благодаря, К@тя, за радушния прием! Sparkling Heart
Не живея в чужбина - в България съм си. Направих две поръчки - от немския и от испанския сайт на Пандора, като едната поръчка беше за приятел, а другата - за подарък, който аз ще правя. За съжаление, в нито една от пратките нямаше такава карта! Знаете ли дали от офлайн магазин тук биха ми издали такава карта срещу фактурите, придружаващи поръчките ми?

# 260
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Не, тази карта може да се вземе само от физически официален магазин на марката в Германия и то 4 седмици след като е направена поръчката, аз така изпуснах при последната поръчка да си взема печати, защото много ми се забави доставката, а наблизо нямаме официален матазин, а само бижутерии, в които марката се предлага но не слагат печати 😖

# 261
  • Мнения: 1 376
Здравейте, не съм носила гривни с талисмани и като за начало си поръчах текстилна Пандора. Някакви отзиви за качеството?

# 262
  • Мнения: 70
Благодаря, Minerva! Flowers Hibiscus
Явно, не съм разбрала достатъчно добре написаното някога тук. Blush

# 263
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И аз да се включа, като добавя, че картата се издава на членове на клуба Пандора (такива които имат членска регистрация в сайта на немската Пандора) и се получава само във физически магазин на марката в Германия.
Относно текстилните гривни, аз имам една и отзивите, които мога да дам са, че я носих цялото лято (море, басейни и тн) не съм я сваляла, защото закопчалката й е много солидна и трудно се закопчава и откопчава (което си има своите плюсове и минуси), но от към качество на кожата, за няколкото месеца носене, всичко й беше наред. В момента обаче не я нося и си седи в кутията с останалите бижута.

# 264
  • Мнения: 1 376
Текстилната може ли да се мокри въобще и дали няма да се разтегне много от талисманите? Аз харесвам талисманите повече, не самите гривни, за това и се въздържам да си взема сребърна основа.

# 265
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Аз кожената си я взех да я нося до часовника без талисмани и не мога да дам отзив, но попринцип от Падора препоръчват кожените гривни да се носят с максимум 6-8 талисмана, точно за да не се разтягат. В случая, щом харесваш повече талисманите и ако смяташ да носиш пълна гривна ти препоръчвам да смениш основата! Успех! Simple Smile

# 266
  • Мнения: 1 376
Не се сдържах, отидох сега и си взех мека "Любими моменти" и чарм  "Аз съм свободна и независима"...
Продавачката ме посъветва да взема размер 16, защото ми е тънка китката. Трудно я закопчавам, но мога да пъхна палец. Дано да е била права.
Скрит текст:
.
Текстилната с друг чарм я чакам от Силвъркорт.
П.С. конете са ми едни от любимите животни и мисля гривната да си я пълня предимно с животинки.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 20:54 от Genocide Lollita

# 267
  • Мнения: 14 629
Цитат
Не се сдържах, отидох сега и си взех мека "Любими моменти" и чарм  "Аз съм свободна и независима"...
Честито,добре си направила!Много добър избор за първа гривна.За първи път виждам този талисман.Колко струва?

# 268
  • Мнения: 1 376
Цитат
Не се сдържах, отидох сега и си взех мека "Любими моменти" и чарм  "Аз съм свободна и независима"...
Честито,добре си направила!Много добър избор за първа гривна.За първи път виждам този талисман.Колко струва?
От есенната серия е. 59 лв. Тези с катеричката и синеоката лисица, но поне на "Витошка" май ги нямаха налични.

# 269
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Честити придобивки 😍 и аз съм загледала този модел гривна но се колебая между него и този с Т-lock закопчалката, ако някой  има такава гривна би ли могъл да сподели удобна ли е и наистина ли е толкова тъничка верижката, която свързва закопчалката.

Общи условия

Активация на акаунт