PANDORA - Тема 5

  • 48 780
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Здравейте, твърдите гривни не се отпускат, нали? Значи да заложа на точен размер....
Не, не се отпускат.

# 721
  • Мнения: 17 986
Искам да поръчам пръстен на дъщеря ми, на 15, много слабичка. Гледам 48 е най-малкият размер, но да не е съвсем детски? Имате ли наблюдения?

# 722
  • Мнения: 989
Ей супер сте. Сега слагам снимка, а утре ще пробвам това с палеца. И накрая ще взема да питам момичето за дебелината на китката й, и ще разваля изненадата...

# 723
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Искам да поръчам пръстен на дъщеря ми, на 15, много слабичка. Гледам 48 е най-малкият размер, но да не е съвсем детски? Имате ли наблюдения?
Аз нося 49 размер на безименния ми пръст дъщеря ми номер 50.
Най сигурно е да отидете в магазин за бижута и да си вземете размер(така направих аз) След измерването знаех кой размер да поръчам.
Сега очаквам да пристигне пръстен сърце на принцеса в розово сребристо. За средния ми пръст поръчах размер 54,можеше и 52, но предпочитам да ми е по свободно Simple Smile
Чудя се дали не сбърках, всеки месец си взимам по нещо от Пандора.
Много се колебаех между този пръстен който си поръчах
И ето тези клипсове.

# 724
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Клипсовете са разкошни и според мен си заслужават доста повече от пръстена

# 725
  • София
  • Мнения: 722
Искам да поръчам пръстен на дъщеря ми, на 15, много слабичка. Гледам 48 е най-малкият размер, но да не е съвсем детски? Имате ли наблюдения?

Моите са 48, а съм доста далече от 15 години. 😀 Нося ги на безименния. Прилагам снимка, ако помогне с нещо…. Иначе (в случай, че не искате да е с Вас при покупката), може да занесете нейно пръстенче до някой бижутер. Ще го измерят и ще Ви кажат размер.

# 726
  • софия
  • Мнения: 25 458
https://www.cleanorigin.com/find-her-ring-size/
Има и рулър за разпечатване.

# 727
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Искам да поръчам пръстен на дъщеря ми, на 15, много слабичка. Гледам 48 е най-малкият размер, но да не е съвсем детски? Имате ли наблюдения?

Моите са 48, а съм доста далече от 15 години. 😀 Нося ги на безименния. Прилагам снимка, ако помогне с нещо…. Иначе (в случай, че не искате да е с Вас при покупката), може да занесете нейно пръстенче до някой бижутер. Ще го измерят и ще Ви кажат размер.

Този в ляво кой модел е?

# 728
# 729
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
може ли да го покажете как стои на ръка

# 730
# 731
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Страхотен, много е нежен.

# 732
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Ей супер сте. Сега слагам снимка, а утре ще пробвам това с палеца. И накрая ще взема да питам момичето за дебелината на китката й, и ще разваля изненадата...

Гривната ти ще се отпусне. Много ми харесва закопчалката.
Аз обърнах света, докато намеря точно тази пеперуда,, под формата на  талисман.
Ти можеш да го ползваш, като централен талисман.
Аз исках това

# 733
  • София
  • Мнения: 2 020
Ей супер сте. Сега слагам снимка, а утре ще пробвам това с палеца. И накрая ще взема да питам момичето за дебелината на китката й, и ще разваля изненадата...


Nelika, гривната се носи по-напред, на самата китка.
Реално мястото, на което си я сложила, не е китката, а три
пръста след нея. Simple Smile За мен гривната е добре и няма нужда
от по-голям размер.

# 734
  • Мнения: 989
Ей супер сте. Сега слагам снимка, а утре ще пробвам това с палеца. И накрая ще взема да питам момичето за дебелината на китката й, и ще разваля изненадата...


Nelika, гривната се носи по-напред, на самата китка.
Реално мястото, на което си я сложила, не е китката, а три
пръста след нея. Simple Smile За мен гривната е добре и няма нужда
от по-голям размер.
Всъщност само там успявам да я закопчая. И после не мърда и не се върти. Невъзможно е.

Общи условия

Активация на акаунт