Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LV

• 27 450
  • 324
  •   2
Отговори
# 315
  • в сърцето на един мъж...
Ех, Мяч, тия два цента кино и статистите на Пазолини  Simple Smile Хубави времена бяха...
Аз нямам против и сериали да обсъждаме, нямам време за други теми, а от тук само кино-темата ме вълнува сериозно.
Последно гледах Спотлайт, пропуснала го бях по надпреварите, ами не ми се гледа нищо след него... Жесток филм Sad
Иначе за нетфликс - прехвален, прехвален, ама сериалите ги събира на едно място и даже без субтитри, потънах в няколко такива, изгледах ги буквално на един дъх.
За съжаление сега в новите реалности почти не се снима или поне не нещо интересно и мащабно и повечето премиери са отложени Sad

# 316
Архив 2020 / Archive - много добър филм с много WTF  край. През целия филм си викаш оф малко май е тъп, абе тва защо така , но накрая ....

# 317
  • В царството на игрите:)
А, да, сетих се, че харесах един филм, неочаквано за мен самата, защото не обичам disaster филми. Сигурно сте го обсъдили, "Гренландия: Последно убежище". https://www.imdb.com/title/tt7737786/?ref_=nv_sr_srsg_0 Хареса ми, разчувства ме на места, донесе ми нужните емоции. Иначе, нищо оригинално. Елитаризмът би го изхвърлил веднага. Laughing
И не само елитаризмът би го изхвърлил Simple Smile Джерард Бътлър винаги е радост за окото, но филмът спокойно може да бъде пропуснат. Хубавото е, че във времената на пандемии все още ни заплашват комети Simple Smile Иначе би било още по - потискащо.
Изгледах и https://www.imdb.com/title/tt2891174/ - "99 homes" - хубав и тежък филм с почти непознати за мен актьори. Не съм сигурна и дали съм гледала нещо на този режисьор, но макар и леко тегав ми хареса.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 10:30 от milmich

# 318
  • София
Искам следващите седмици да посетя 2-3 филма, но не мога да се спра на филм.
Паразит
Гренландия
Бащата
Джентълмените (нов)
Имало едно време в Холивуд вече не е на екран?
Други?

ПП: Ходил ли е някой във Френски институт и Евро Синема и заслужава ли си билета (че някой прожекции не мога да ги заваря в другите). Да кажем спрямо Г8 или Кино Люмиер НДК, за база.

# 319
  • София
"Паразит" не знам дали сте го обсъждали. На мен първата половина на филма ми хареса, стори ми се интересна идеята, втората ми беше чак неприятна за гледане. И по-скоро останах с негативно усещане за филма.

# 320
Много ми харесва Паразит.

# 321
Много ми харесва Паразит.

И на мен ми хареса,но смътно си спомням,че нещо го бяха коментирали,че не бил чак за Оскар,ама големите критици, не тук такива като нас Simple Smile

# 322
  • Карлово
И аз давам глас за Паразит.
Режисьорът му е фен на Тарантино, та втората част ми навява асоциации с  "Глутница кучета" /Reservoir Dogs/.

# 323
Преди Паразит имаше подобен японски филм  - Shoplifters
Не е лош.

# 324
  • Бургас
Архив 2020 / Archive - много добър филм с много WTF  край. През целия филм си викаш оф малко май е тъп, абе тва защо така , но накрая ....

Откакто го гледах през м. юли, този филм е в главата ми! На второ гледане е още по-въздействащ!  Радвам се, че най-после, още някой споделя положително мнение!

Общи условия

Активация на акаунт