Къде в София - тема 3

  • 50 171
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
старата тема

последен въпрос от старата тема:

... в Студентски град има много фитнеси, интересува ме конкретно такъв, който се посещава само от жени.

# 1
  • Мнения: 1 270
"Fit Curves" е само за жени и се намира на бул. "Акад. Стефан Младенов" 80 (срещу арката на НСА). Но не съм ходила отдавна, проверете дали е още там.

# 2
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 734
33 до зимния дворец преди беше само женски.

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 740
Ох, то е не само “къде в София”, но и къде онлайн - виждали ли сте някъде такава чанта по фейсбук странички или български сайтове за парцали?

# 4
  • Мнения: 35 891
може да питаш и тук

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 740

Много благодаря! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 603
Привет, никъде не мога да открия течен перилен препарат Ariel Touch of Lenor - розов, някой ползвал ли е такъв и от къде го купувате?

# 7
  • Мнения: 787
Здравейте, къде мога да намеря лимецови трици?

# 8
  • Мнения: 528
Здравейте, къде мога да намеря лимецови трици?

Вижте в магазините за здравословно хранене.

# 9
  • Мнения: 1 270
Здравейте, къде мога да намеря лимецови трици?

Аз ги намирам в онлайн сайт. Така се казва сайта - thewildrosehip. Вижте го в Гугъл.

# 10
  • София
  • Мнения: 634
Трябва ми кожухар за скъсяване на палто от нутрия. Някой знае ли къде в Сф има такъв ?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 645
Знам в Красна поляна, на бул. Никола Мушанов, бл. 41. Магазинът гледа към булеварда.
П. П не съм използвал услугите им, но и аз мисля да им нося едно палто за скъсяване на есен

# 12
  • Мнения: 45
Трябва ми кожухар за скъсяване на палто от нутрия. Някой знае ли къде в Сф има такъв ?

Красна поляна, от пазара се тръгва към Лидл по канала и горе долу по средата има мъничко ателие, пише кожухар, жената си разбира от работата.

# 13
  • Мнения: 1 846
Някой може ли да ме насочи към магазин за официални ризи/за сватба/ - бюджет 60-80 лева и отделно папионки. Изключваме Теодор и Андрюс тъй като аз разнообразие не мога да видя при тях. Иска ми се ризата да е малко по-разчупена/цветя, кръгчета и т.н./ пък папионката може и да си я намеря и някъде в по-евтините магазини. Мерси предварително.

# 14
  • Мнения: 6 569
Някой може ли да ме насочи към магазин за официални ризи/за сватба/ - бюджет 60-80 лева и отделно папионки. Изключваме Теодор и Андрюс тъй като аз разнообразие не мога да видя при тях. Иска ми се ризата да е малко по-разчупена/цветя, кръгчета и т.н./ пък папионката може и да си я намеря и някъде в по-евтините магазини. Мерси предварително.

Ризи с цветя и кръгчета има в H&M.

Общи условия

Активация на акаунт