Къде в София - тема 3

  • 50 438
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • софия
  • Мнения: 25 461
Юск, Икеа, предполагам и в Джъмбо има.

# 736
  • Мнения: 2 992
Знаете ли къде в центъра или около Красно село могат а ми напълнят балони с хелий?
Благодаря предварително за помощта!

А също и да питам къде извършват поправки на кожа. Раницата ми, която много си обичам, поради препълване с тежести , се е отворил шева, който задържа презрамките към гръбчето на раницата.

# 737
  • Мнения: 5 898
Знаете ли къде в центъра или около Красно село могат а ми напълнят балони с хелий?
Благодаря предварително за помощта!

А също и да питам къде извършват поправки на кожа. Раницата ми, която много си обичам, поради препълване с тежести , се е отворил шева, който задържа презрамките към гръбчето на раницата.

https://goo.gl/maps/fRRPw6JrkobjWRvy6

Тук съм оправяла чанта.

# 738
  • софия
  • Мнения: 25 461
Знаете ли къде в центъра или около Красно село могат а ми напълнят балони с хелий?
Благодаря предварително за помощта!

А също и да питам къде извършват поправки на кожа. Раницата ми, която много си обичам, поради препълване с тежести , се е отворил шева, който задържа презрамките към гръбчето на раницата.
Пълнила съм тук, но беше миналата или по-миналата година. Звънни да ги питаш. Със сигурност продават балони с хелий, но не знам дали все още само пълнят.
Тук носих с подобен проблем раница на детето. Не ти е съвсем в района на питане, но мисля, че са верига обущарници и може да провериш в друга по-удобна. Със сигурност в ателието до Пожарната на Екзарха ми отказаха, защото нямат машина.

# 739
  • Мнения: 2 054
Знаете ли ресторант/заведение за хранене/магазин, където да се продава храна за деня на благодарността?

# 740

Общи условия

Активация на акаунт