Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки

  • 61 314
  • 745
  •   1
Отговори
# 435
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хазар Ергючлю - силна актриса?!
Според мен е много слаба като актриса.
И аз не я харесвам. И физически също. Нещо много хищно има в голямата ѝ уста.

# 436
  • Мнения: 28 088
Онур Туна ще е партньор на Хазал Кая във филма "Benden Ne olur".



Останалите в каста - Нур Феттахоолу, Селин Шекерджи, Енис Аръкан.

В "Атийе" - Селма Ергеч в ролята на Умут и Лара Тонка в ролята на Аден.



Снимките на сериала "Музей на невинността " са отложени за следващата година.

# 437
  • Мнения: 7 880
Как ще се справим в новия сезон. 😀
На пръв поглед всички сериал дават надежда.

Светълче, май дават твоя сериал по Диема фемили.
Приказка за Бодрум видях в програмата, та може би е Бодрумска приказка. 😀
Ще гледам довечера и ако е той, ще си го догледам.

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 20:58 от pepel_ot_rozi

# 438
  • Мнения: 1 373
Аз се оправям много лесно. Където ми хареса каста гледам една серия и после или си пускам за фон/ превъртам следващите серии или ги следя по фрагманите. Smile Хич не си давам зор. Те не заслужават и толкова внимание.

# 439
  • Мнения: 28 088
Джанер Джиндорук се е отказал от участие в сериала "Çöp Apartmanı".

Гост звездите в първите пет серии на Мениджърите.



Туба Б. в еп. 1


# 440
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Новините по случая с Озан Гювен са ,че договорът за Вавилон му е прекратен и неговия герой няма да го има в сериала. Банката, на която е рекламно лице също прекратила договора с него.
Това е заради обвиненията за побой от негова страна над бившата му приятелка. Все още не е доказано и се води дело, но явно нещата клонят към това ,че е виновен. Имаше жестоки снимки на момичето.
Как може да направиш подобно нещо ... не ми го побира акъла.
Жалко за Гювен. Много добра игра. Отличен актьор. Но лош характер явно. Или някакъв проблем с агресията. Наистина жалко , че такъв човек се проваля по този начин. Но пък добре ,че не го покриват и не го толерират.
"Вавилон" ще загуби много от това. То целия сериал се базира на историята за двамата приятели. Всичко е свързано с двамата герои. Където има една приказка - кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи.

# 441
  • Мнения: 28 088
Банката официално прекрати рекламния договор преди десетина дни, но от Ay Yapım няма никакво официално съобщение във връзка с Озан. Нито дума като коментар досега - откакто се появи скандалът в медиите. Няма никаква официална информация и за "Вавилон" или за героя на Озан. Делото е насрочено за м. януари 2021 г.

Рускините вчера написаха това, без източник.


Цитат
По пока неподтвержденной информации компания Ай Йапым растрогла контракт с Озаном Гювеном. В сериале Вавилон его персонаж больше не появится.

В ИГ и ТТ се разпространява от арабски акаунти, а в този пише "Слава Богу, моята новина е достоверна... Бог да пази моите силни източници".

https://www.instagram.com/p/CDeugITp4w3/

Ако не заместят Озан с друг актьор /за мен това е по - добър вариант, въпреки че не е възможно да направят скок във времето, както във "Великолепният век" след напускането на Мерием/, ще се окаже, че е избягал. Но както и да пренаписват сценария, без героя му всичко ще изглежда адски тъпо. Той е баща на Дениз, има връзка и отношения с всички герои и ако "избяга", целият сюжет се обезсмисля.

# 442
  • Мнения: 5 661
Най-логично е да заменят актьора.  Съгласна съм, Лу, че това е по- добрият вариант.

# 443
  • Мнения: 1 373
Като гледам Тууба пак няма да играе себе си, а роля на себе си. То и няма как, трябва да има някакъв сценарий и случка.

# 444
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Как ще се справим в новия сезон. 😀
На пръв поглед всички сериал дават надежда.

Светълче, май дават твоя сериал по Диема фемили.
Приказка за Бодрум видях в програмата, та може би е Бодрумска приказка. 😀
Ще гледам довечера и ако е той, ще си го догледам.

БЛагодаря ти за инфото, Пепелче! Понеже не гледам ТВ, щях да пропусна, а сега казах на майка ми да го гледа.

# 445
  • София
  • Мнения: 3 445
Привет!
Виждам, че сте отбелязали като очакван сериал римейка на "Доктор Фостър" по канал Д. Вече е ясно, че пртньор на Джансу Дере ще е Джанер Джиндорук. Сериалът ще се казва  "Sadakatsiz" /Неверен/.

 
                                                                        
За разлика от някой  аз харесвам Джансу Дере.   Смятам, че тя е талантлива актриса и ща чакам да я гледам отново с желание в новата й роля.

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 22:06 от Nina NN

# 446
  • Мнения: 5 661
Айййй! Heart Eyes
Страхотни са, много им се възхищавам- като актьори, като личности, като граждани. Nature Sparkles Лу ще каже със сигурност, но май тези дни е годишнината от сватбата им. Flowers Hibiscus
Халит Ергенч бе първия турски актьор, който ме впечатли в първия турски проект, който гледах- "Великолепният век". Heart Eyes

 






Знам, че не ми е особено информативен поста Wink , но нали темата е по- свободна. Grinning

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 21:41 от oncee

# 447
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Темата е основно за коментари на всичко свързано със сериалите. Коментиране на сериалите, актьорите и т.н. За новини си има друга тема . Така, че си точно на място Онче. Халит Ергинч направи изключителна роля във Великолепния век.

# 448
  • Мнения: 229
Има трейлър за Iyi Gunde Kotu Gunde.

# 449
  • Мнения: 28 088
Тийзърът на  "İyi Günde Kötü Günde"



Боби, не слагам вече новини там, защото следват коментари, триене...

Каст на втория сериал по книга на Гюлсерен Будайджъоолу "Madalyonun İçi" със заглавие "Çöp Apartman" -  Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar. Разказва историята на три сестри.



Канал Д официално - семейна двойка в сериала "Sadakatsiz"



Онче, вчера празнуваха 11 годишнина от сватбата.

Общи условия

Активация на акаунт