Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки

  • 61 209
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ами, една героиня, която постоянно те изненадва и не можеш да решиш харесваш ли я или не, но май я харесваш или пък не... 😊
И така до безкрай.
Химия, физика и биология в едно между ГГ.
Той пък и еколог. 😀

И хумор и в най- напечените моменти.

Изобщо беше непрекъснато гледане и непрекъснато желание да си говоря с някого за филма.

Обаче може да е било заради коронавируса, знам ли. 😀

Ми как не сме се надушили, Пепелче! Точно същото мога и аз да го напиша за себе си, дума по дума. И аз го гледах, щото друго не намерих, и аз нямаше с кого да си споделям, и аз много харесах хумора и неперфектните герои.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Светълчо и аз се радвам да видя хора тук от различни теми, където сме се засичали.

Последно гледах по Пътищата на живота - симпатичен е, не са много епизодите. Има колоритни образи.

И сега попрехвърлям Вишневия сезон - от скука и заради Йозге Гюрел, докато излезе новия й сериал.
Много съм любопитна какво ще сътворят Джан и Йозге. Ако е успешен проекта ще отвори врати и за други двойки да повторят партньорството си.

Любов 101 си заслужава да се види. Хубава игра направиха Пънар и Каан и другите.
Боже - тя е само на 26. Защо така на екрана изглеждат като 36 годишни. Прави ми впечатление и за другите млади актриси.

# 47
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светълчо и аз се радвам да видя хора тук от различни теми, където сме се засичали.

Последно гледах по Пътищата на живота - симпатичен е, не са много епизодите. Има колоритни образи.

И сега попрехвърлям Вишневия сезон - от скука и заради Йозге Гюрел, докато излезе новия й сериал.
Много съм любопитна какво ще сътворят Джан и Йозге. Ако е успешен проекта ще отвори врати и за други двойки да повторят партньорството си.

Любов 101 си заслужава да се види. Хубава игра направиха Пънар и Каан и другите.
Боже - тя е само на 26. Защо така на екрана изглеждат като 36 годишни. Прави ми впечатление и за другите млади актриси.

Сигурно защото гледа умно, Боби.Yum

Пъищата на живота къде го гледаш.  Hayat yolunda  ли е?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да Hayat yolunda

тук

# 49
  • Мнения: 7 864
Светълчо, здравей!
Аз да се включа с моята нова страст - Чукур, но сега временно съм я укротила, защото усещам, че забравям да чета книги. 😀
Първи сезон го глътнах, втори е доста гаден, но  пък се оформя един хубав мъжки тийм и ако не изскочи хубав летен сериал, ще продължа.
Много класни актьори, откъде ги вадят тези турци, но да не подхваща темата за младите бг актьорчета. 😁
Между ГГ по мое скромно мнение нещо не се усеща  химия, обаче при едни полуглавни 😀 направо тръпки ме побиват от съвместните им сцени.
Казах си, че да ми олекне. 😀

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Светълчо, здравей!
Аз да се включа с моята нова страст - Чукур, но сега временно съм я укротила, защото усещам, че забравям да чета книги. 😀
Първи сезон го глътнах, втори е доста гаден, но  пък се оформя един хубав мъжки тийм и ако не изскочи хубав летен сериал, ще продължа.
Много класни актьори, откъде ги вадят тези турци, но да не подхваща темата за младите бг актьорчета. 😁
Между ГГ по мое скромно мнение нещо не се усеща  химия, обаче при едни полуглавни 😀 направо тръпки ме побиват от съвместните им сцени.
Казах си, че да ми олекне. 😀
Пепелче, да не би да говориш за нашумелите напоследък сред феновете Караджа и Азер? Innocent

На мен ужасно ми липсват някои актьори на екран, напоследък се улавям. Не само в турските сериали, де, но сега тук сме се събрали за тях. Grinning Боран ми липсва ужасно много, наистина, откога си дудна в темата, че чакам сериал с него, ама... Sad Пак да си кажа, че ме е яд на "Ние сме такива", но поне го видях на екран. Grinning
Буура Гюлсой ми липсва, впрочем - много кратък беше "Азизе". И, като споменахме актьори, които си повтарят партньорството - Буура си е партнирал и в сериал, и във филм с Йозге Йозпиринчджи. Една от най-прекрасните и взаимно-допълващи се екранни двойки в Турция, според мен. Revolving Hearts

# 51
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Буура е много добър актьор. Като мъж не ми е интересен обаче. Любов отново гледах донякъде, но аз рядко успявам да догледам някой комедиен сериал докрай.
Йозге Йозпиринджи я харесвам много. Добра актриса е, а и много е естествена.
Аз пък много се изкефих това лято на един сериал, който май само аз харесах - Моя сладка лъжа. Много ми беше приятен, с удоволствие го изгледах, даже с нетърпение си чаках епизодите. Не че някакъв шедьовър, обаче много ми допадна, някак много хубава атмосфера имаше сериалът.

Двойката Фуркан и Айбуке ми хареса много, обаче сериалът беше наивен като за средношколци и не можах да го догледам, колкото и да ми се гледаха артистите. Имаше симпатяги и след второстепенните герои там.

Пепелче, Чукурът съм сигурна, че е хубав, гледах първите серии, обаче не обичам този жанр аз. Насилие, квартални войни и подземен свят не ми се гледа, даже Вътре не успях да догледам.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 334
Светле, и аз много харесах "Моя сладка лъжа". Много разтоварващ и ненапрягащ сериал. А Фуркан за първи път ми хареса, честно казано. Hands V

Айбюке и другият Фуркан не очаквах, че ще ми допаднат, обаче им се получи. Сериалът почна много добре, обаче после наистина стана страшно наивен, претупан, и се развали. Но тия дни, точно защото и Айбюке ми е залипсвала, изгледах в ютюб някои сцени между Селин и Демир. Сладури. Revolving Hearts

# 53
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тинче, радвам се, и че на теб ти е харесал, да не съм сама.Yum
Този Фуркан го харесах аз още в 309. Както в началото ич не ми ареса и се питах как тъй са го взели, така след някоя и друга серия вече ми беше много симпатичен.
Много обрано и елегантно играе, с удоволствие бих го гледала пак.

# 54
  • Мнения: 28 049
Светле, Тимучин Есен играе вече цял сезон в "Хекимолу" заедно с Окан Ялабък, Ебру Йозкан и др. и сериалът е с висок рейтинг, и аз съм доволна. Smile
Зная, че тези, които не са гледали Метин Акдюлгер във "ВВ Кьосем", няма и да го гледат, но там направи страхотна роля. Не бях го гледала в друг сериал и останах силно впечатлена. Оттогава ги следя двамата с Боран. Играта на всички актьори в сериала е на много високо ниво, но отбелязвам изключителните.
Пънар също е много талантлива, и добра певица е - гледала съм я в три сериала и един филм, а последната ѝ фотосесия е много красива.

https://vk.com/turkiee?w=wall-46308288_144153

В същата група ще има онлайн превод с озвучаване на еп. 1 на "Любов на чердака" на 9 юли.

# 55
  • Мнения: 5 753
"Моята сладка лъжа" беше един прекрасен, реалистичен, позитивен сериал. В по-голямата си част поставяше и сериозни теми за размисъл по елегантен и несополив начин.
Фуркан направи прекрасна роля в "Сладко отмъщение". Още от там много го харесах и препоръчвам сериала, за който обича лекия жанр.
Миналата есен гледах и Афили ашк/Любов на показ. Първите му серии бяха комедия с умопомрачаващ хумор. Смяла съм се с глас. После затегавиха сюжета и спрях да гледам. От Афили е страхотния лаф  - "Аз ако имам пари в сутиена  за толкова голяма сметка ще ми викат Саманта Фокс Назмие" 😀

# 56
  • Мнения: 7 864
Тинче, говоря за Саадет и Садих.
Този Азер още не ми е известен.
Явно не съм стигнала до него, в началото на втори сезон съм.

Тимучин ми е сред любимците и на мене, но съм във фаза, в която не искам да гледам докторски филми.
Но пък го видях в един сериал, който сега превеждат от 2009 г. Сърдечни работи.
И там ми беше симпатичен, но сериалът ми доскуча.
Метин го гледах в Кьосем и там всъщност го оцених.

В Афили ашк приятно ме изненада Чаалар и заради него го догледах.
А пък в Сладката лъжа мацката не ми хареса и не го гледах.
Тя накоя известна ли е?

Азизе в нищото ли го спряха или може да се изгледа набързо?

Ей така правя аз, все до към 10 серия спирам. 😀

# 57
  • Мнения: 5 753
Чаалар беше приятната изненада наистина на Афили ашк, докато партньорката му Бурджу Йозберк изобщо не ми хареса. Актьора, който играеше приятел на ГГ сега е  в Мистър Грешен. В Афили направи страхотна поддържаща комедийна роля. Имаха двамата доста великолепни сцени. В едната се правеха на двойка гейове.
ГГ от Моята сладка лъжа не съм я гледала никъде до сега, но аз и Фуркан Палалъ не харесвам. Сега като се замисля харесах филма без да харесвам актьорите в гл. роли.

# 58
  • Мнения: 1 373
Тимучин го харесвам и аз, но само в Бодрумска приказка съм го гледала. Къде ще играе сега?

Той сега играе в Hekimoğlu, но сериалът май е пътник. Видях, че се излъчва в 22.45ч.

# 59
  • Мнения: 28 049
"Хекимолу" не е пътник, спряха снимките, както останалите сериали преди около два месеца, а Канал Д го повтаря сега в 22:45. Ще снимат отново от средата на м. юли, а излъчването - в началото на м. септември.

Общи условия

Активация на акаунт