Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки

  • 61 274
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 467
Йелмаз Брадърс след години .
И аз го мернах това. В лицата ,като две капки вода. Между другото мернах коментари че Ча е като Аличо ,нали Ръза играе клошар в Ямата. Това беше в началото ,сега им изгубих спатийте с новите сезони  трепания ,убийства.

Оф ,като чета за тази стая много тежко го раздават. Не искам Соня в жестокости за епизодична роля може.Ще сложите ли епизода с нейно участие в темата .

Тине ,знам в мегаполиса си редовна,наизуст го знаеш вероятно Laughing
Тази гад няма да си иде скоро.
Това ми попадна ,за кой проект става въпрос Амазон или друг времето ще покаже.


=====

промо плакат от Нов живот. Харесва ми каста, дали ще го загледам....

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 20:43 от femmi2

# 676
  • Мнения: 4 872
Много харесвам Серкан като външност Heart Eyes но така и не ми е запалвал интереса негов сериал. Еп1 на Нов живот също не ме грабна кой знае колко, но ще го мъча и за напред заради него. Blush

# 677
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз го гледам сега Марси с озвучка. На мен ми допада.

# 678
  • Мнения: 28 072
От Бирсен - във филма "Лято 96" ще участват Едже Чешмиоолу, Халит Йозгюр Саръ и Фатих Шахин. Сцеристи - Озан Ачъктан и Берат Марчалъ.

Скрит текст:
Ece Çeşmioğlu, Halit Özgür Sarı ve Fatih Şahin. Ozan Açıktan'ın Antalya'da çekmeye başladığı Yaz 96 filminde buluştu... Senaryo: Ozan Açıktan ve Sami Berat Marçalı...

# 679
  • Мнения: 7 874
Тези мениджъри ме измъчиха - заспивам, а Чачо още не се е явил. 😀
И пак питам, Баръш старши, демек Фалай, такава ли му беше крива устната едно време или си е правил нещо с лицето?
И понеже малко си падам по клюкините 😀, той ли скоро се развежда или М. Юстундаа?

Леле, колко новини за нови филми!

# 680
  • София
  • Мнения: 5 334
Тези мениджъри ме измъчиха - заспивам, а Чачо още не се е явил. 😀
И пак питам, Баръш старши, демек Фалай, такава ли му беше крива устната едно време или си е правил нещо с лицето?
И понеже малко си падам по клюкините 😀, той ли скоро се развежда или М. Юстундаа?

Леле, колко новини за нови филми!
Ама Баръш Фалай винаги си е бил такъв - с особеност в говора, то това му е чарът. Опитвам се да разбера защо не го възприемате и одобрявате в "Мениджърите", и не разбирам. Абсолютно същият си е. Grinning Мен, например, страшно ме изнервя актрисата, която играе съпругата му в сериала - супер безлична ми е. И защо са я изплескали толкова висока, при все, че той е нисък... никой не знае. Grinning
Иначе, Мустафа Юстюндаа и Еджем Йозкая се разделиха, Пепелче. https://www.yeniasir.com.tr/galeri/yasam/mustafa-ustundag-ile-ec … kleri-neden-bitti

Ахахах, и аз имах проблем с "Мениджърите" завчера, защото много ме болеше главата. Ама се насилих, докато не дойде Чаатай - то даже и ми помина главата дотогава. Grinning

# 681
  • Мнения: 27 467
Тинеее , ето ти ново , казват бил като Джон Сноу Joy
Скрит текст:



имало сватба , но тези двамата са ми непознати артисти, ако някой знае нещо да сподели .

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 11:46 от femmi2

# 682
  • Мнения: 28 072
Снимки от новия епизод на Мениджърите

https://www.instagram.com/p/CE_R3HFqTmi/

Има превод на Чердака - еп. 9.

# 683
  • Мнения: 4 872
Аз го гледам сега Марси с озвучка. На мен ми допада.
С превод го чакам аз Simple Smile
Не знам, защо не ми допадна на мен, макар че ще от първия фраг бях скептична, че ще е моето дизи.  Както писах Серкан ми е красавец на външност, но ролята му някак все още не я усещам. Мелиса също е красива и отново нещо ми липсва в играта ѝ. Пък химията, как ще я завържат и пресъздадат... за сега ми е несигурна работата, но да видим. Самата история ми беше предвидима и нищо интересно като че ли. Уф... малко капризен коментар, но ми се ще да го гледам Серкан някъде най-накрая, иначе само по снимки му се радвам Blush

# 684
  • София
  • Мнения: 5 334
Фемиии, тук си е пухче, даже не е и Джон Сноу. Щото вторият е нисичък и сладичък, а Чаатай не е от ниските. Grinning

Сватбата е на Каан Карсан и Гьозде Мутлуер:
https://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/surpriz-evlilik-sosyal- … n-duyurdu-6303570

Тя игра в някакъв тийн сериал наскоро 4N1K, сладурана е.


Открих тази промо снимка за новия сезон на "Вавилон" и много ми хареса. Стил и класа са абсолютно всички, наслада за очите просто: Flowers Hibiscus

# 685
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Е нееее - чорапките на Онур са един път - хахахаахха!

Марси, така е  - по-обикновен си е сериала. Но има пак какво да се види, така за между другото. Става за гледане : )

# 686
  • София
  • Мнения: 5 334
Е нееее - чорапките на Онур са един път - хахахаахха!

Марси, така е  - по-обикновен си е сериала. Но има пак какво да се види, така за между другото. Става за гледане : )
Чорапките на Онур са си колорит на образа. А и на актьора де, какво да се лъжем. Grinning

"Нов живот" наистина не е нещо особено - горе-долу, с "Мария и Мустафа" може да се конкурират откъм клишета. Но ми харесва, че тук-там има някои въпросителни в действията на главната. Иначе визуално е просто топ - и откъм ГГ, и откъм дрехи, и откъм декори. Страшно добре седят Серкан и Мелиса един до друг, за пореден път го казвам. Ама тя ми е адски красива, до когото и да я сложа, ми става една идея по-красив. Grinning

# 687
  • Мнения: 27 467
Тине , пух е бузльо Laughing мимат предвид в брада и коса , щото къдрици се веят.
Ще има да стои на село и по  морета , дано не стане 200 кила.
Като нема проект в момента.



Ще гледата ли Атие втори сезон ?
Някой казват е по - добър от Защитника.
То и на мен не ми се понрави сценария ,но го минах заради супергероя .
 Цифрите в чужбина не са зле по гледаемост.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 14:45 от femmi2

# 688
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ооо разбира се ,че ще го гледаме Атие!
Защитника ми хареса. Също не беше кой знае какъв връх, но имаше ценни моменти. На мен ми и допадат такива за мистика и тайни сериали.

Тинче : ) да

# 689
  • Мнения: 4 872
Срам- не срам, признава, че едва снощи започнах "Вавилон". Заслужава си, нали Sunglasses
"Атие" също не съм гледала все още, но ще се поправя в скоро време. Само да ми дойде музата за него.

Общи условия

Активация на акаунт