Колко годишни бяхте на първата си среща?

  • 1 449
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Първата ми среща беше в 7 срещу 8кл лятната ваканция.За тогава беше вълнуващо изживяване.За ръка през парка,сладкарница...туйцък онуйцък.С него ми беше и първата целувка  Sick не ми остави особенно приятен спомен.
Не е като да е с мъжа ми bowuu

# 16
Бях на 13 мисля! Не беше точно среща, просто една разходка, ама незабравима разходка!

# 17
  • Мнения: 6 993
Мммм, на 16 съм била.Той на 23.Разхождахме се първо по Главната, той ме хвана за ръка , а аз се чудех що (  Laughing ), после седнахме на някаква пейка в Градската, той ме гушна и ровеше пръсти в косата ми и ме целуна по врата , аз подскочих ( Laughing ). После пак разходка по Стария град, след това романтично висене на скалите и първата ми целувка, която ми беше адски странна.Ходихме месец и нещо след това. Обаче след него ми тръгна на мъже с неговото име Laughing Laughing Laughing

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Аз си бях "захлюпена" - на 18 Sunglasses

# 19
  • Мнения: 967
Първата ми истинска среща беше на 18, преди това само детски истории без особен смисъл. Ноистинската първа среща ще я помня винаги - вълнението, целувката, разговорите, които водихме...беше прекрасно. Само за протокола тази среща беше с настоящия ми мъж - винаги ми и мило да си спомням какви деца бяхме като се взехме и колко дълъг път извървяхме заедно, Дай боже и за напред да е така  Wink

# 20
  • Мнения: 377
На 12, много хубави спомени имам, защото беше много искрена и невинна "любов".  Wink
Той беше два месеца по-голям. Първата среща беше на кино, гледахме "Мухата"  Sick Просто само това даваха, даде ми да държа рестото от билетите, че нямал джоб, ама и аз нямах и стисках тия стотинки докато ми се изпоти ръката, пък той се опитва да ми я хване.  ooooh! Към средата на филма се сетих, че мога да прехвърля стотинките в другата ръка, та така до края си държахме ръцете.  Crazy
После имаше и първа целувка, абе голяма любов, продължи до края на лятото, но спомените ми са страхотни.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На 16.
Той - на 20 (страховита разлика по онуй време, хеле пък на 16, когато всеки, минал 25 е 'чичко').
Първа среща - на кафе в Стария град, където си мълчахме. Излизахме още известно време и си мълчахме. Нямахме никакви общи интереси, че да завържем приказка.
Той баровец - с кола (Лада Mr. Green) и ме взимаше и връщаше до нас. След около месец (помня ли вече!) един път като ме прибираше и аз хукнах да слизам, ме хвана - 'Чакай, къде бързаш?' и ме целуна. Много сочно ама, мокро... после ми облиза и бузата и за секунди успя да ме отврати от мокрите целувки доживот. Прибрах се и си мих лицето със сапун. И досега не понасям мокри целувки и се потрисам от близане на други части от лицето ми (за лице говорим само). Ей на, пак се потресох...
Тази среща ни беше последна Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 121
Мисля, че на 15 и е тази среща, която очаквах най-много - с момчето в което бях влюбена. Бях на седмото небе....

# 23
  • Мнения: 15 619
 newsm78 Явно се забравя, щото аз нещо не се сещам. Но никога няма да забравя първия път когато видях съпруга си.

# 24
  • Мнения: 235
Аз пък си спомням една среща , от първите , толкова беше хубаво , да ви кажа , сега като си припомням и ............
Държахме се за ръце и се гледахме влюбено , той беше много хубав.... , сигурно все още е Laughing Laughing Laughing
После станахме гаджета за 3-4 години . Бяме още малки и беше много хубаво .......
Ех  спомени , спомехи Laughing

# 25
  • Мнения: 494
И според вашите очаквания ли премина тя,или останахте разочаровани?  smile3502
А сега,да видим спомняте ли си? smile3508
Хората казват,че първата любов и първа среща,не се забравят. newsm62

Може би е така .Но едва ли съм имала големи очаквания на 14- 15 год, поне тогава си мисля че беше newsm78 първата ми среща. А за любов едва ли тогава съм мислела.Любовта ме озари доста години по късно. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт