Къде в Бургас? (57)

  • 47 554
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 808
Моля, кажете ми, къде в Бургас( Изгрев, Лазур, центъра), мога да намеря от онези ампули за обезпаразитяване на кучета, които помагат срещу хлебарки. Отчаяна съм вече. Напръскахме обилно с Айкън, а сякаш станаха повече...
За Фронтлайн вероятно става въпрос, би трябвало да ги има във всеки ветеринарен магазин или кабинет. Аз съм ги купувала от "Славейков" срещу бл. 70 или 71, не съм сигурна в номера, но блокът е до спортния център.

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 5 903
Фронтлайн е скъп, една пипета е 20-30 лв.
Има едно друго лекарство, казва се Неостомозан. Много е евтино и се разрежда във вода. Използват го за пръскане и срещу кокошинки и други паразити по едрите животни. Излиза към 2 лв. за един литър.
В туби го продават във ветеринарната клиника в Бр. Миладинови, намира се зад блока до Проектантска организация. От Проектантска организация тръгваш към центъра, но не по Ст. Стамболов, а минаваш зад блока. Ветеринарният кабинет е до клиника "Мирабел".

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Аз съм използвала този спрей. Беше ефикасен.

https://aptekamedea.bg/bio-kil-500ml-v1.html

Използва се обезпаразитяване на кучета, но става и за хлебарки и казват, че е безопасен. Купих си го от ветеринарен кабинет.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Къде могат да ми отрежат килим на части? В Баумакс дали има такава усуга?Килимът е от там.

# 424
  • Мнения: 3 953
Къде могат да ми отрежат килим на части? В Баумакс дали има такава усуга?Килимът е от там.
Ние скоро поръчвахме пътеки от там..там ни ги режат и кантират до готов вид ..

# 425
  • Мнения: 10
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате дерматолог в Бургас, който разбира от купероза/розацея?

# 426
  • Мнения: 184
Здравейте отново! Искам да попитам за адреси на магазини за детски дрехи на нормални цени. Благодаря.

# 427
  • Мнения: 1 693
Здравейте! Издирвам едно италианско веро с марка Шанти Клер ( с един кукуригащ петел на опаковката). Не ми се поръчва онлайн, затова се надявам някой някъде да го е засичал. Единственото място където го намерих е на май*ата си до Кроношпан и ми е супер далече.

# 428
  • Мнения: 2 322
Не съм обръщала внимание дали има такова веро, но съм пазарувала от един магазин с доста италиански неща, като течен сапун, душ - гел, течности за пране - наливни и не само. Не знам как се казва улицата, но е тази, която минава от страната на Краснодар с големия магазин / май е Болеро, но не съм сигурна /. Върви се доста, пада се отдясно и е не много далече от кръстовището, от което като се свие наляво има магазин Биляна.
Не обясних добре, но толкова познавам града.
Там за първи път видях наливни препарати и цените не бяха много ниски, но не и супер високи. Купувала съм други неща, които излязоха много качествени.
Ще споделиш ли с какво е интересно верото с петлето? И ако откриеш някъде, моля те, пиши!

# 429
  • Мнения: 3 953
По републиканска към славейковото училище има един италиански магазин проверете там ..

# 430
  • Мнения: 1 693
Много добре миело, само с едно минаване на гъбата. Феърито вече доста отдавна издиша и с радост бих го сменила. Друг вариант е да си намеря да купя турско отнякъде. Разликата е от земята до небето.

# 431
  • Мнения: 3 953
Аз си купих prill от турския магазин в Славейков за първи път го ползвам доволна съм ...

# 432
  • Мнения: 1 693
А къде се намира той?

# 433
  • Мнения: 3 953
До учителския университет,В и К, харна пекарна

# 434
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
По републиканска към славейковото училище има един италиански магазин проверете там ..

Там няма италиански препарати. Повечето са Medix и подобни. Само храната е италианска.

Общи условия

Активация на акаунт