Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 57

  • 22 381
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчоооо, златна ти уста, т.е. клавиатура!
Прибирам се да взема нещата  за вилата  и докато пътувам към къщи така притъмня....та сега съм си опнала кълките на диванчето  и чакам да спре да вали...Тъй де, няма нищо спешно...не ме чака мъж на легло, пък и да чака, той моя...ще почака...И  утре е ден Satisfied

# 47
  • Мнения: 28 139
Мимчоооо, златна ти уста, т.е. клавиатура!
Прибирам се да взема нещата  за вилата  и докато пътувам към къщи така притъмня....та сега съм си опнала кълките на диванчето  и чакам да спре да вали...Тъй де, няма нищо спешно...не ме чака мъж на легло, пък и да чака, той моя...ще почака...И  утре е ден Satisfied
ТУдорооо не те е срам...а аз сега си дойдох мокра и измръзнала, но пък доволна, дечковците ме зарадваха много, после добре, че Телча ме чакаше, че направо носът ми се вледени....
Сега ударих един топъл душ и тепърва запретвям ръкави да готвя....имам чувството че съм във филма Бързи и яростни! Imp

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 19:49 от mimi.7299

# 48
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Заболя ме стомаха от смях с бургазлийки 🥰🥰🥰
Дееемс, само да кажа, че аз съм по-близо до ДунаФ моС от Джулето,   ама нали съм на ВГХ, ще препратя Фтичката 🤣🤣🤣🤣
Курдов, подкрепям мацките - осигурявам предпечат, издателство и печатница 🤗
Ничия, аз колкото цветя съм уморила, преди да останат живи при мен ... не питай 🤣
Кой пита за минитата- поливаш ги като се сетиш и не ги ръчкаш много, докато не се окаже, че в саксийката има само корени и всички искат да излязат 🥰    
И аз бях на мИникюр

Менюто
З- сплескани праскови, о - пълнозърнести и царевични гризини от пекарна, в - спагети със зеленчуци

# 49
  • Мнения: 5 321
Лия, да ти е жив и здрав младежът и да те радва още дълги години!
zanata, честита ти придобивка! Аз януари месец си търсих нов телефон, разглеждах всякакви марки и модели, но специално Айфонът ме отблъсна веднага, както и Xiaomi. След 4 години изневерих на Самсунг, още не ми е ясен на 100% новият, дано му свикна. Уж е Андроид и има магазина на Гугъл, но пак ми е трудно. Явно доработката си играе роля, де да знам...

Днес трябва да са излязли резултатите от матурите. Някой да се похвали по този повод?

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 863
Мммм, Деско, много нежно мИникюрче Sunglasses
Инджи, този път не изгубих нищУ и по-долу ще сложа моето ново динено (води се цвят диня watermelon) маникюрче Grinning
Боре, сега те изчетох - много увлекателно пишеш наистина Hands Clap
Иринитко, да не забравиш да ни наснимаш дворчето, а може и теб си, красавице! Heart Eyes

Добавям - тенк ююю, Балки! Как са нещата при теб?

Динено маникюрче с църна панделка Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 2 844
Охххх, и аз много се смях с Фтичките ви, с ДунаФМос 😂😂😂😂😂😂😂
Лия 😘 страхотна панделка, и аз съм с цвят диня 😜
Деси 😘 много нежен цвят и красив маникюр.
Курдов  не мога да разбера точно за къде става въпрос.

Деемс 😘 свърши ли училището за днес?
Мими 😘 нали обичаш рози, да ти покажа моите в градината



Хубава вечер!

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 20:46 от Indji11

# 52
  • Мнения: 28 139
Ауууу, вълшебни са ти розите Инджи, искам да дойда да ги мириша....! Като видя рози и сърцето ми прескача два такта..! Hug
Свекървата има божествени и никак не и се свиди да ми дава да си бера, все ми вика откъсни си още, още... Sparkling Heart
Балки, който веднъж е имал Самсунг забравя за друг телефон...моят е Galaxy S9 Note, прекрасен...ония двамата моите гъзари са с айфони, ММ го зафучи, но малката го възхвалява! Smile
Лияяя, ноктите са ми много на сърце, Деско и твоите - грийн! Grinning

# 53
  • Мнения: 2 844
Ауууу, вълшебни са ти розите Инджи, искам да дойда да ги мириша....! Като видя рози и сърцето ми прескача два такта..! Hug
Свекървата има божествени и никак не и се свиди да ми дава да си бера, все ми вика откъсни си още, още... Sparkling Heart
Балки, който веднъж е имал Самсунг забравя за друг телефон...моят е Galaxy S9 Note, прекрасен...ония двамата моите гъзари са с айфони, ММ го зафучи, но малката го възхвалява! Smile
Лияяя, ноктите са ми много на сърце, Деско и твоите - грийн! Grinning
Заповядай! 😘

# 54
  • Мнения: 5 321
Ама то такъв модел на Самсунг няма - S9 и Note 9 са два различни. Аз също исках да си остана на Samsung, но пустото зарибяване от страна на други лица си каза думата. Сегашният ми Huawei е с цели четири камери отзад, луда работа...

# 55
  • Мнения: 28 139
Ама то такъв модел на Самсунг няма - S9 и Note 9 са два различни. Аз също исках да си остана на Samsung, но пустото зарибяване от страна на други лица си каза думата. Сегашният ми Huawei е с цели четири камери отзад, луда работа...
Ух, без s дееее! Joy Както си видяла прави уникални снимки Flushed...голям е, което ми е добре и има клечка,  може да се ползва за презентации , обичам го повече от лаптопа си!
Его

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Да уточня нЕкои подробности Stuck Out Tongue Winking Eye
Чакаше ме мъж на диван. Моя. За да го разтрия. Болял го кръста.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Туй то...рУмантика.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро!
Деси, много нежен маникюр Heart инджи , твоят също Heart
Курдов, много приятна разходка ни подари! С елементи на екшън , вълнувах се с теб!
Вчера вечерях сладолед . Ами почерпиха се, излязоха резултатите на децата! Справили са се! По БЕЛ много високи резултати. Втората са я подценили малко. Детето, което се яви по моя предмет е изкарало 5 Sunglasses
Вангобче, жгмъц, дано са доволни и вашите дечица!
Днес плодове: кайсии и пъпеш съм си подготвила.
Спокойна събота, милички!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,
Леелееее, чак на 4 стр. се включвам, Жгмъцко благодаря за темата и поздравления за килцата!
Чудесни маникюри видях Инджи, Деско, Лия, Занатка и дано не съм изпуснала някои.
Лия, да ти е живо и здраво момчето!
Деско, прекрасни орхи. Обожавам ги аз, но все си стояха до сега на марули Rolling Eyes
Иринитко и Мими посмях се и аз с вас.
Курдов, толкова красиво пишеш! Помисли над предложението на Деси.
Балки, голям рев беше вчера. Взела ги е с почти петици, но беше сигурна, че е повече и едва я успокоихме. В крайна сметка където и е късмета и да ни е здрава друго не искаме.
По-лошото при  нас са новите заповеди на идиота на здравеопазването от вчера. Втори билет купуваме и Илиан отново няма да може да се прибере. Пак не знаем ще има ли бал за 30-ти е, а до тогава е заповедта. Думи нямам! Колко народ разиграват тия ненормалници не е истина просто. Спирам с това да не ви натоварвам.
Прекрасни почивни дни, бандичка любима Revolving HeartsRevolving HeartsPurple Heart

Ничия, браво на децата!
Забравих меню да напиша: закуска диня, после череши, а за вечеря сме на гости и ще е салата, но с чаша бяло Ф. Ух, дано да мина само с една.

# 59
  • Мнения: 28 139
Ние тръгваме за вилата! На Чц има заразен в болницата на Бс е вече, докторите се борят за живота му, на апаратно дишане! Детето ми е в огъня...ще откача... Sad
Отделно има заразени сервитьори от 2 бургаски заведения, преди това две седмици нямахме положителен...курортистите тръгнаха и черноморието ще пламне...извинявайте за паниката ми, но съм много притеснена! Cry

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 17:59 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт